Vlasová kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Michele 21.3.16 09:43
@John_Nw píše:
@Barbarella No jo, porad… Same kdyby… Nevim proc, ale v teto zemepisne lokalite kazdy neustale ceka, ze uz uz se chysta to nejhorsi, ze vsechno blbe dopadne, a co vic, ze uz vlastne ted je vsechno uplne a zcela nenavratne v prdeli a je potreba si dat na vse bacha. … Vsak tech mych barevnych prispevku zase tolik neni a kdovi, jestli jeste nejake budou. …Otravuje mne cilene vyhledavani problemu tam, kde zadne nejsou. …To same jsem v poslednich letech zazival v zamestnani. Skoro kazdy se bal, aby neco neudelal spatne a tak mnozi radsi nedelali nic. … O sefovi ani nemluve - podelany az za usima a zcela bezduvodne. Kreativita zadna, nadseni zadne, znalosti temer nulove. … Ovsem kazdy byl nucen zaradit se do stada. Jeste ze uz do prace nechodim. … A vlastne i tady, na foru, kde by mela byt citit radost, protoze by snad neco melo lidicky spojovat, se setkavam zase s tou bezduchou stadnosti. … Stejne jako na nasich ulicich: nenapadne obleceni, (nejlepe v barvach cerno-bezovo-sedo-…), oci sklopene k zemi a nasrany nebo bazlivy vyraz. Temer zadne kontrasty, kazdy jako kdyby se bal barev, aby na sebe neupozornil. Kdyz se na nekoho na verejnosti usmeju, pokud mi dotycny usmev vrati, je to z 90 % cizinec. … Ale nevadi, mame prece svobodu a demokracii a tudiz si muzeme zit nerusene sve male, sobecke a bezbarve zivoty.

PS: Omlovam se vsem za silne OT prispevek.

:mrgreen: Mozna jsem paranoidni, coz ale neznamena, ze po mne nikdo nejde. :)
Člověče, uvolni se :lol: To, že z ostrého modrého písma bolí oči neznamená nudu, šeď a stádovost :D

@Akira26 Mě pomohly bylinné šampony (konkrétně Havlíkova apotéka). Mám vlnité vlasy, k tomu melírované, takže parádní kombinace na ničení :lol: Doporučuju hodně olejovat a pořídit hřeben Tangle Teezer.

Hervara 21.3.16 12:00

Ano, dřevěný hřeben, kartáč a taky kančí kartáč. Já se vyhýbám silikonům a po dovolené v Karibiku je taky mám sušší :( Co s tím?

Dášaa123 17.2.17 22:35

vlasy

Máte někdo zkušenost s kosmetikou Sensai? Je dost drahá, tak váhám, zda do toho jít. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Hervara 17.2.17 22:48

Mají i vlasovou? Pokud obsahuje silikony, tak bych se na ní vykašlala.

MarkeetB 21.6.17 20:31

šampon

Používám šampon na mastné vlasy a výborný je Soaphoria Hair Care. Vlasy jsou zdravé a dají se rozčesat i bez použití kondicionéru. Také nemám vlasy mastné hnedka druhý den a nemusí je každý druhý den umývat.

AlesBerny 3.9.17 21:54

no

rad pouzivam konopny sampon po sportu a nebo ruzne prirodni olejicky.

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Váš příspěvek