Vlasové parfémy

Lucinela 3.6.21 01:05

Vlasové parfémy

Dámy, používáte vlasové parfémy? Jak dlouho vydrží vonět a musí být součástí parfémů, nebo se v létě dají aplikovat místo parfému?

Tana1112 5.6.21 21:51

Také by mě zkušenost s vlasovými parfémy zajímala. Fakt to nikdo nepoužívá?

MagnolieS 5.6.21 22:21

Ne, zatím jsem neměla tu potřebu :nevim:

Eunika 5.6.21 23:04

Vlasové parfémy jsem měla jenom od Chanel. Jo, udělají svou práci, ale pokud někdo používá každý den jinou vůni, tak je potřeba si mýt každý den hlavu. V těch vlasech ta vůně prostě je. Na tělo se použít dají, ale je to opravdu, jako jemný závoj.
Známá měla tuším Angela a v létě, když se jí zapotila hlava, tak to bylo docela nechutné. V zimě dobrý.

Daňule89 6.6.21 10:15

Já jsem jich pár vyzkoušela, ale zase to nemohu srovnávat s klasickou vůní té které značky. Kdysi jsem měla nějaké dva Chanely a teď mám Delinu. Používám je nejen do vlasů, ale jako všechny ostatní vůně i na tělo, tedy místo parfému. A jak píše Eunika, při střídání vůní je potřeba mýt si vlasy každý den, což mě teda netrápí, protože to já stejně musím. A intenzita vůně závisí na množství aplikované vůně. Cítit jsou, ne že ne. :) Vlasové parfémy jsem volila vždy jen kvůli přijatelnější ceně. S tou výdrží to bude asi individuální, stejně jako u jiných vůní.

Lucinela 6.6.21 15:02

@Daňule89
Mně leží právě Delina zatím v zásilkovně. Chtěla bych ji večer u moře používat každý den, vlasy budou umyté. Tak to by asi šlo :think: Jde mi taky o cenu, měla jsem cestovní balení, něco jsem spotřebovala a něco já blbá prodala, v zimě mě Delina úplně nenadchla. Teď jsem se stříkla od kamarádky, a pořád je to tam. Je nádherná v teple a mně ve vlasech voní vůně nejdéle. Akorát jsem přestala aplikovat, protože opravdu vysušují hodně vlasy.
Moc děkuji, zítra ji vyzvednu a doufám, že bude mít večer úspěch. Je to 75 ml za nějakých tisíc a něco, tak to se můžu zlít od hlavy až k patě :-) .

Daňule89 9.6.21 19:32

@Lucinela
Jak to s Delinou dopadlo, jsi spokojená? :)

Lila 9.6.21 22:13

Od Byredo La Tulipe je nádherná! Cítila jsem při každém otočení hlavou, z polštáře… Mám prostě dny, kdy mi stačí jen ten vlasový parfém.

Váš příspěvek