Vlastní přírodní kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6

Reklama

AlesBerny 29.12.17 21:08

re

to stejne tady bylo s peelingem :D radeji si jej koupim cely hotovy nez abych se s tim drbal.

otakara 12.01.18 17:53

dnes som si náhodou našla návod na výrobu deodorantu podľa Kuchařky ze Svatojánu, budem skúšať a verím, že to bude ok. Zatiaľ som si objednala deo zn. Jason, s aloe vera a jedno s levanduľou, miniem a skúsim aj svoju výrobu. Zajtra idem na to.

alibi 12.01.18 21:18

@otakara budu ráda, když dáš vědět, jak to dopadlo a jestli jsi spokojená. Já koupila suroviny na výrobu antiperspirantu, ale ještě jsem se k výrobě nedostala. Tuhý parfém jsem zkoušela a ten mi nevyhovoval.

otakara 13.01.18 03:56

@alibi :palec: akurát, a to predbieham udalosti, ako vyriešiť uskladnenie hotového, resp. ako to budem nanášať. Musím nájsť nejakú vhodnú nádobu, nanášať špachtľou? Ako sa poznám, ak môj výtvor nebude vhodne „umiestnený“, budem mať problém s používaním a siahnem radšej po pohodlnejšie verzii, z obchodu. ;-)

alibi 13.01.18 09:15

@otakara pokud máš vypotřebovaný obal od toho, který jsi používala, máš vyhráno. Hodně štěstí

chimaera 13.01.18 09:45

@otakara prázdné obaly se dají koupit: https://eshop.ekokoza.cz/cs/vyhledavani?… (a věřím, že i leckde jinde).
Dej pak prosím vědět, jak to funguje, jeden prázdný obal doma mám, ale taky jsem se k tomu ještě nedostala:) Musím teď vytunit nějaký krém pro dítko, má chudák atopický ekzém a žádný krém z lékárny mi nevyhovuje tak, jako jeden, co jsem kupovala po netu a který je zrovna nesehnatelný..

otakara 13.01.18 16:03

@alibi To mi napadlo, vyskúšam, budem informovať. @chimaera tento link, resp. obchod poznám, zasielajú aj na Slovensko, paráda. Majú rôzny sortiment, dokonca som tu kupovala aj 50 ml opunciového oleja vo fľaške s ich značkou, to znamená, že olej si prelievajú, balia sami, cena viac než priaznivá. Na olej nedám dopustiť, ale to v inom vlákne. Popozerám tam znova. :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama