Vlasy a účesy...

Michele 6.5.16 11:02

@Lalaith to vypada moc dobre! :potlesk:

Lalaith 6.5.16 12:25

@Slimek No plavá je moje přirozená barva, taková ta tmavší blond, v létě s odlesky do zlata, v zimě spíš popelavá. U té zrzav je fakt hloupé to, že už nějaké dva týdny po stříhání jsou hodně vidět odrosty na těch kratších vlasech - v podstatě všude kromě té patky a je to velký kontrast - zrovna ta tmavá blond proti té zářivé zrzavé. :think: A barvit se co 14 dní je fakt otrava. Tak nevím. :?
@Michele Díky. :)

mmaat 6.5.16 12:43

@Lalaith pěkné :potlesk:

Jitka77 6.5.16 13:31

@Lalaith Sestřih ti ohromně sedne :palec: já si tě umím představit ve světlejší barvě :think: co se nechat na léto profesionálně odbarvit na zlatě plavou a postupně pak zkoušet jít zase do rezava, ale světleji? Myslím, že kontrast, o kterém píšeš, nevzniká (jenom) tím, že se barvíš na rezavo, ale že tvoje současná rezavá je dost tmavá.

Možná by se dal pořídit i nějaký tónovací šampon…

Lalaith 6.5.16 17:08

@Jitka77 Díky. :) Já už jsem posledních pár barvení používala o dost světlejší zrzavou, mám to teď barevně tak takhle: http://2.bp.blogspot.com/…s1600/08.png
Ale i tak je tam ten rozdíl docela velký… Možná jde ale o to, že ty barvy jsou prostě opticky dost jiné - taková ta nijaká tmavá blond proti relativně zářivé zrzavé je prostě hodně vidět. :?
A možná je to prostě jenom tím, že mám zrzavou už skoro 2 roky. :lol:

vanity 6.5.16 17:15

Už som tu písala v inom vlákne o tom , akú radosť som si urobila kúpou clip-in vlasov, pretože tie moje slabé" jemnosti" na hlave ma už fakt nebavili! Ale teraz je to u mňa o inom … Tak skúste. Veď keď nebudete spokojné, vždy ich môžete vrátiť,len nerozbaľujte, priložte, či sedí odtieň a až potom skúšajte do omrezenia, lebo vám nevrátia peniaze z hygienických dôvodov.Používam a budem.

Slimek 30.6.16 09:20

Na pinterestu jsem před pár dny viděla, jak se zaplétá dutches cop od shora …netušila jsem, že je to jen opačně (dospod) na rozdíl od klasického copu. No, od shora se mi ale nikdy nepodařilo zaplést ani klasický cop, takže jsem to neměla v plánu zkoušet.
Ale dnes ráno jsem byla v pořádném shonu a na autobus se dostavila naprosto rozcuchaná, a hle na zástavce jsem přímo dutches během chvilky docela dobře umotala…i s tím, že jsem jednu ruku měla ověšenou kabelkou 8o …tak to mám radost. Ještě se od shora naučit rybí cop..to už ten musí být brnkačka :lol:

Slimek 30.6.16 09:31
Slimek 23.11.16 09:46

konečně se mi povedl docela hezký rybí cop vzadu :) , normálně si ho v pohodičce už i na slepo upletu nastranu, ale vzadu je to dost těžké, vzhledem k tomu, že trvá o dost déle než klasický cop a hrozně mě bolí ruce.
Tento je zapletený s přídavkem clip in vlasů, jinak bych měla jen tenkou nítěnku ;)

MagnolieS 23.11.16 10:09

@Slimek No ten se ti povedl :palec: je to fuška, my ho s Kačkou neumíme vůbec a líbí se nám moc.
Také v práci vidím často různě zapletené copy kolem celé hlavy, propojené s drdolem ap. jak ted lítaj ty účesy na fb třeba.
Většinou to mívají Rusandy.

Slimek 23.11.16 10:17

@MagnolieS :) děkuji, jo byla jsem na svůj výkon docela pyšná :lol: Mě u toho úplně berou křeče do rukou, jak je mám za hlavou a dlouho nahoru :roll:
On vlastně není těžký, jen to chce dobře okoukat (viděla jsem hodně videí na youtube a to pomohlo).
Ano, to máš pravdu, hezky napletené vlasy mají téměř vždy právě Rusky.

Kolem té hlavy jsem se už také několikrát pokoušela, ale mám opravdu řídké a navíc dost kluzké vlasy, vždycky to dopadlo tak, že se mi to celé rozjelo :? S těmi clipy je to fajn, ale oplétat hlavu si s tím nejde, resp. nevím, jak je umístit, aby nebyly vidět.

Hrozně dlouho obdivuji tohle: https://www.youtube.com/watch?… ..ale i tam naražím na své řídké a kluzké vlasy :zed:

Slimek 23.11.16 10:20

@MagnolieS a vám by takový účes mohl jít, máte na to obě i délku ;)

Barbarella 23.11.16 11:36
@Slimek píše:Tento je zapletený s přídavkem clip in vlasů,

Já si říkala, kde máš ty problémové vlasy, když máš vlasů na 2hlavy! :D

Slimek 23.11.16 12:05

@Barbarella :oops: jj, už jsem vzdala všechnu snahu o to mít husté, silné vlasy. Jsou přípravky, které sice udrží vlasy v hezké kondici, leské a pružné, ale po žádných (ani doplňkových výživových) jsem nedocílila hlavu plnou vlasů, natož aspoň půl :? Na jaře a na podzim mi vždycky začnou horem dolem padat a nejmíň o půlku pečlivě vypěstovaných zase přijdu :cert:
Jinak ten cop není po upletení ani s clipy takto tlustý, pramínky mám na něm po celé délce povytahované…vypadá to lépe než utažené :)

mmaat 23.11.16 13:20

@Slimek šikovná :potlesk: , já bych si tam nejspíš zapletla i ruce :roll:

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další »
Váš příspěvek