Vôňa pre naozaj tvrdeho chlapa

guard 23.3.17 19:22

Vôňa pre naozaj tvrdeho chlapa

Takze hladam vonu pre chlapa 45+ hasic policajt vojak zachranar. Títo chlapi by asi mali smrdiet potom ,olejom ,pusnym prachom. Nic jemne ale zas nic co otravi cele okolie. Vônu na leto a zimu.

Ps: Ten Drakkar čo ste mi poradili bol perfektny ,ucinok neuveritelny. Nikdy by som neveril ze na vôni az tak zalezi.

Stránka:  1 2 Další »
BobanSK 23.3.17 20:11

@guard Skuste Kinski by Kinski..Mohla by spĺňať zadanie..

guard 23.3.17 20:19

To vyzera dobre, aspon podla hodnotenia na notino.

BobanSK 23.3.17 20:28

Mal som vzorku,vôňa bola fakt skvela ale este nemám na nu vek..Ale to bol len moj subjektívny dojem..

Hermesfan 24.3.17 04:44

YSL Kouros

Mizyan 24.3.17 10:27

Ted je novy Gucci a smrdi brutalne. Ta znacka asi zada o zanik parfemoveho odvetvi. Jen si nemyslim, ze vojaci by meli vonet jednou vuni, ucitele jinou, umelci apod. Vuni si musi kazdy vybrat sam a kdyz patra, tak vypatra. Kazdy ma jiny nos. Spis bych zvolil kvalitni antiperspirant. Nebo se poradte s mazelkou, milenkou apod. Spis s nekym, koho znate osobne a poradi vam.

Frankie 24.3.17 11:02

@guard

Zajímavý dotaz.

Napadly mne ihned ౩ vůně.
Chanel Antaeus
Hermès Bel Ami
Hermès Équipage
Zahodláte-li se angažovat alespoň v jedné z nich, sežeňte si na ebay staré verze.

Příspěvek upraven 24.03.17 v 16:49

zitava 24.3.17 14:39

@guard
Ralph Lauren Polo, Loewe Pour Homme, Quorum Antonio Puig, Cerruti 1881 Pour Homme, Aramis Aramis :think:

Jirka84 24.3.17 14:40

@guard
Mě hned napadla vůně Nasomatto Duro… nejdrsnější a nejchlapštější vůně, jakou jsem kdy cítil.
Cena se na první pohled může zdát hodně vysoká, věřte, že 30ti ml flakon vydrží déle, než většina 100ml parfémovaných vod…

kamooo 24.3.17 20:41

Amouage - Interlude man
;) :

Hanka H 24.3.17 21:33

@guard Tom Ford Patchouli Absolu- ale cena :think:

Frankie 24.3.17 22:06

@zitava
IMVHO toho Cerrutiho 1881 bych tvrďákovi nahoře nepodstrkoval.
Jedině snad v případě, přeženu to, že už dávno ztratil výkon stejnou měrou, kam až se dobelhala tato kdysi velmi dobrá vůně v současnosti.
Mám ji doma a dám si ji rád, když si chci připomenout šumák. ;)
Ale třeba to míníte jinak a navrhujete něčím jemnějším vyrovnat přemíru yang.

Marusia 26.3.17 09:55

@guard , ja sa prihováram za Antonio Puig - Quorum, celoročná, krásna :palec:

Mizyan 26.3.17 11:00

@guard
Gaultier Fleur du male pro vyvazeni yangu :)

Frankie 26.3.17 11:17

Výstižný obrázek.

Nutno podotknouti, že toto dílo opravdu na někom voní jako nemytý chlap, jinými slovy řečeno poněkud animálně, špinavě, urinálně.

Téměř jsem si jist, že navrhovaný experiment by nevyšel, vyšší věk znamená spolupráci, synergii.

Já bych takhle nápadně nechtěl nikdy vonět, ač chápu, že tady by se našlo pár Ufo(u)nů a Ufo(u)nek, jimž to lahodí.

Jak to s tou harmonií jenom myslíte? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek