Vone, ktore treba poznat (na zaciatok)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
tinapods 13.6.12 17:10

Cacharel Noa -to zloženie znie velmi lakavo, už aj sa vrhám ho vyskúšat. Inak dík za manuál, tieto mam skoro všetky zmapované a podla toho čo sa tu píše o Guerlain vonach, mam strašnú chut skúsiť od neho čo najviac, práve preto že je vraj taký neobvyklý, a to ma láka…Asi som dostala chuť objavovať… ;)

Halbuska 13.6.12 21:10

Tak já si rozšířila svůj seznam. Vůně znám, ale některé nevím, jak voní. A už se těším, jak je začnu zkoušet :)

tinapods 14.6.12 08:34

Tiez mam urobeny nenormalne siroky zoznam a akonahle sa dostanem ku skusaniu, tak zacnem vyskrtavat.(Len dufam ze skrtat budem co najmenej… :D )
Inak jasne, ze ten zoznam sa mi rozsiril odkedy som objavila arome, mam pocit ze som objavila ameriku!!! :potlesk:

asperula 17.6.12 10:50

@tinapods Guerlain určitě stojí za to očuchat, dělá zajímavou a pro mě též nositelnou klasiku. zatímco Chanel jde zatím mimo mě…

Halbuska 17.6.12 11:18

Od Guerlaina jsem začala s Idylle. A určitě budu pokračovat. Akorát bych potřebovala trošku nasměrovat. Aby mě to na začátek neporazilo :)

RainyWeather 17.6.12 11:37

@Halbuska Zkus L'Instant Magic a L'Instant, Aqua Allegorie, Champs Elysees, My Insolence, Shalimar Initial L'Eau nebo Eau de Shalimar.

Halbuska 17.6.12 20:47

@EvaKm Děkuji moc za radu.

Halbuska 17.7.12 21:59

@EvaKm Tak jsem si nakoupila některé vzorečky Guerlainů. Zahrnula jsem tam tedy i Cuir Belugu, Jicky a Apres L´Ondée a musím přiznat, že jsem se obávala neoprávněně. A už jsem hrdou majitelkou medvídka Cuir Belugy.

RainyWeather 20.7.12 18:40

@Halbuska Gratuluji :-) Já jsem si jednou stěžovala, že od Guerlainu mi nic nesedí a že asi není pro mě, ale myslím že zrovna Domenica mě ujistila, že z toho obrovského množství produkovaných vůní nějaká pro mě bude. A už jich mám na poličce 5 :mrgreen:

Halbuska 20.7.12 21:53

@EvaKm Taky si myslím, že u Cuir Belugy neskončím a že k ní přibudou ještě další. Je toho tolik, co ještě neznám :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek