Voníte se i s rýmou?

Sicilanka 14.10.14 07:29

Voníte se i s rýmou?

K tomuto novému tématu mě přivedl můj aktuální zdravotní stav - rýma jak dům a právě nově pořízený, vysněný parfém. A to byl okamžik, kdy jsem si uvědomila, že nemá úplně smysl se v tyto dny vonět, tím víc, když parfém není z nejlevnějších. Voním se především kvůli svému dobrému pocitu, nikoli pro okolí ( i když pochvala potěší) a proto mi přijde zbytečné parfém v těchto situacích používat…a jak to máte vy?


Reklama

safík 14.10.14 08:28

Pokud Tě nějak nebolí hlava a sneseš to-tak proč ne?!…Já,když by to byla jen rýma,tak by mi to nevadilo-ale když se cítím i mrtvě a bolí mě celý člověk,tak ne-to by mě asi obtěžovalo,bohatě by mi stačil jen protipoťák :lol: neb bych se bála,že mi bude ještě hůř po použití parfému.A taky abych si vůni nezprotivila špatným zdravotním stavem.Takže asi tak :)

Klarama3 14.10.14 09:05

@safík
Já to mám úplně stejně. Rýma nevadí - automaticky si stříknu, ale pokud viróza, bolení hlavy atd. - nemám na vůni náladu a už jsem si kdysi takhle zprotivila Hypnotic Poison. Měla jsem ho spojeného s nemocí a i to přispělo k jeho expedici z baráku.

mimi 14.10.14 09:10

Nie, nevoniam, pretoze mi vtedy prekaza vsetko, sliznica v nose doslova brni a pri kazdom nadychu ma akakolvek vona strasne drazdi.
Potesenie z vone si nechavam az ked som fit.

coconut 14.10.14 10:56

Já ne, nemám na to náladu a spíš mi vůně vadí.

kamooo 14.10.14 12:17

Jasné, používam „tygří mast“ … :mrgreen:

Rýma nevadí, voním se i s ní, ale když bolí hlava, vybírám opatrně, aby se mi vůně nezprotivila. Zatím mám jednu vůni, kterou 100% snesu i při bolehlavu, a tou je osvěžující Versense od Versaceho. Opravdu jediný parfém, který snesu, i když mi není dobře.

blebleska 14.10.14 22:29

Velmi aktuální téma, protože mi příjde, že jsou nemocní snad všichni :| … Posledních 5 dní jsem se voněla maximálně antiperspirantem a melounovým tělovým sprejem z Avonu, který stejně za chvíli nejde cítit. Jiné vůně by mě asi otravovaly. A hlavně bych první dny stejně žádnou vůni necítila, takže by to bylo zbytečné.

otakara 15.10.14 09:47

Ja si prihodím do diskusie - voniam sa za každých okolností, pri nádche a všelijakých tých prejavoch - kýchaní, kašľaní, smrkaní, potení - vyberám vône, ktoré má povzbudzujú, oživujú - z mojej police napríklad Mandragore i Mandragore Pourpre , Cristalle , Terra , pokiaľ som mala niektoré vône od Clean, tak hlavne tie, navodzovali mi pocit sviežosti a „lepšieho dýchania“ ;) - hlavne Warm Cotton , Cotton T-Shirt , ale i Ultimate .
Teraz by som k nim pridala moje novšie - Oudh Al Misk , Eau de Rochas 

slunickoJ 16.10.14 09:14

Pokud mám jen rýmu, tak i přes to, že nic necítím, na sebe většinou něco stříknu, už jen pro ten pocit, že voním. Když je to ale viróza a bolí mě celý člověk, tak na vůně nemám ani pomyšlení a použiju jen antiperspirant.

hanyketty 16.10.14 10:25

voním se i tak.......a doufám, že mi to zvedne alespoň trochu náladu… a ne žaludek :mrgreen:

Michele 14.11.14 10:49

Já se voním i nachlazená, ale nesmí to být nic citrusového, bíle květinového ani vodního. To štípe v nose jak ďas :cert: Když jsem měla na začátku podzimu 2× chřipajznu, používala jsem White Musk, Dolce Vitu a Evu od Benefitu. A když jsem byla jen doma v posteli, tak tělová mléka + tělové spreje od VS.

otakara 15.11.14 09:32
@hanyketty píše:
voním se i tak.......a doufám, že mi to zvedne alespoň trochu náladu… a ne žaludek :mrgreen:
:potlesk: Tak isto aj ja. Vôňa dotvára aj atmosféru, vylaďuje mi pocity, preto i keď mám upchatý nos a cítim len kde-tu čosi prchavé, mizivé, hovorím si, to je moja vôňa, vydržím chvíľu a potom si ju užijem viac… ;)

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama