Vonné svíčky

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
alibi 18.8.21 11:05

@Jitka77 jestli si to dobře pamatuju, tak mi voněl smoked jasmin (ale nejsem si jistá, jestli jsem si to právě nespletla s tou tuberózou, co ti nevoní :-) a taky některá z jejich levandulí - myslím, že to byla lavender spa, ale ruku do plamínku bych za to nedala :)

Jitka77 18.8.21 16:30

@alibi Ruku do plamínku :-D Smoked Jasmin teď mám v petitce, není špatná. Lavender Spa mě taky zajímá, časem na ni určitě dojde :palec:

zuzajanovas 20.10.21 21:02

svíčky

Nemáte někdo tip na eshop/obchod, kde bych koupila svíčky, ale aby mě to nezruinovalo?

zuzajanovas 22.10.21 18:57

Máte prosím někdo zkušenost se svíčkama z veynero.cz?

Jitka77 30.10.21 13:45

Docela pěkné náladovky k Halloweenu u Village Candle - loni jsem měla dýňovou (Pumpkin Scarecrow se tuším jmenuje), byla to klasická kořeněná dýně, navrch trochu zadýmená. Letos jsem zkusila Ghost Cemetery a ta je teda moc pěkná, je v ní opravdu cítit mlha, kyprá hlína, kouř (a taky něco jako mrkvový koláč, i když těžko říct, kde se to tam vzalo). Černá Haunted Maison má být postavená na bobulích a pačuli, ve vůních tuhle kombinaci nevyhledávám, tak jsem ji vynechala, ale může být pěkná. Plus teda vyzkoušená klasika pro tohle roční období je Forbidden Forest, to je strašidelný les jak vyšitý. Všechny ty vůně jsou relativně sladké a určitým způsobem dryjáčnické, žádná vytříbená elegance jako třeba u Voluspy, ale k téhle roční době a žánru mi to sedí. Ještě byla pěkná Sugarplum Fairy - zakouřená, lehce alkoholová švestka. Jinak je u mě značka častěji průšvih než trefa, ale tyhle podzimní strašidelné vůně umí.

dagma5 10.11.21 09:08

Dobrý den, narazila jsem na sójové eko svíčky v Dedře. Mají je ve třech vůních - vánoční, vaječný likér a čokoládu s pralinkami. Mám všechny 3 a jsou boží. :-) Stojí 349 Kč, ale když se zadá slevový kód 321192, tak vychází na 268,45,–. Píší, že vydrží až 60 h. Nakoupila jsem je jako dárky k Vánocům a myslím, že budou mít úspěch.

MagnolieS 10.11.21 21:13

@dagma5 Když dýluješ Dedru a narazíš a k tomu ONI píši, že vydrží to je prostě unikát :poblion: :pudl: :lol:

… a to mám Dedru ráda

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek