Vůně a cigarety

rakuli 06.01.09 10:11

Vůně a cigarety

1)
Stalo se mi, že jsem zkoušela vzorečkek vůně, které neznám…aspoň jsem si myslela že neznám. Vůně to byla moc krásná, ale za pár dnů, když jsem ji testovala, se mi ze zápěstí začala současně linout i vůně cigarety.
Tak jsem si vydedukovala, že jsem už asi vůni na někom pravděpodobně cítila a podvědomě si ji spojuju s cigaretami, asi, že ten dotyčný byl kuřák.
A přitom bych přísahala, že tu vůni neznám. 2)
Myslíte, že kuřáci používají určitý typ vůní?
(nechci se tu nějak dotknout kuřáků…)


Reklama

Sára 06.01.09 10:29

Jsem takový zajímavý kuřák, když jsem doma nekouřím třeba týden (doma nekouříme) a nemám potřebu běžet na balkón a dát si tam cigaretu - prostě na ni ani nemám chuť - když jsem ve společnosti nebo potřebuji něco řešit - ráda si cigaretu zapálím a vychutnám. Někde jsem slyšela, že kuřáci mají otupělý nos a používají silné vůně. Mám ráda orientálky a gurmánské vůně, vůně s kadidlem - ovšem čich nemám otupělý ani náhodou, protože jsem schopna rozlišit na jeden zátah fakt hodně vůní a nemám pocit, že už nic necítím a vše mi voní stejně. Ale taky si myslím, že když člověk kouří, tak se ten dehet pak vylučuje pokožkou a na parfémy to má stopro vliv, stejně jako antibiotika a jiné léky.

Alena 06.01.09 10:36

já jsem taky kuřák a řekla bych, že nos mám vyvinutý až moc, cítím s předstihem kdejaký slabší zápach, ještě když to okolí vůbec nereaguje :cry:

z vůní mám ráda též silnější orientálky, ale neřekla bych, že je to díky kouření..

Sára 06.01.09 10:40

Přesně to mě napadá - citlivý čich mě občas velmi ruší - cítím kde jaký smrádek - v kině parfémy lidí okolo, když je někdo propocený :?, když někdo projde u nás po chodbě navoněn Str.8 nebo podobnou kvalitou - kde je důležité hlavně nanesené množství :lol:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama