vůně do hospody

Vevie 01.05.08 23:03

vůně do hospody

Mezi moje denní oblíbenkyně patří DKNY a Nil, občas trochu květinek - Eclat nebo tak něco. Vyhovujou mi naprosto, ale na večer v hospodě se vážně nehodí. Smíseny s hospodským cigaretovým kouřem se z nich stává prostě hnus. Ještě ten Nil jakž takž jde. Chtěla bych poradit nějakou ne příliš finančně náročnou vůni, se kterou máte dobrou zkušenost při večerních tazích vašimi oblíbenými bary. Perfektně takovou noc snáší bulgari the rouge, ale už jsem ji vypotřebovala a ráda bych něco v tomto stylu ale méně ostrého. Možná nějaký (spíš lehčí) orient? Líbila se mi pro orientaci moc boucheron jaipur saphir, ale ta je taková moc „spořádaná“.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Barbarra 01.05.08 23:48

Moje kamarádka používá do hospody (= hodně zakouřeného lokálu) Armani Code, podle ní přerazí cokoli.
Já mám nejlepší zkušenosti s Chance edp, ta je dost výrazná na to, aby ji cítilo mé okolí i v hospodě plné dýmu, aniž by ztratila na své kráse. Ikdyž si občas říkám, že brát tuhle vůni do hospody není zrovna to pravé ořechové. Jenže co nadělám :wink: , když začnu s kamarádkou v nekuřácké restauraci a na konci večera se octnu v zakouřené hospodě, protože se tam schází „všichni“ moji známí, já je chci aspoň pozdravit a chtě-nechtě tam skončím taky… ? :)

Co jsem vypozorovala, tak moc k sobě nejde cigaretový kouř a MaxMara, Mania, Prada Infusion d´Iris, zprotivil se mi i Kenzoamour, ten do hospody už nikdy více.

Finančně nenáročná vůně do hospody mě zrovna nenapadá, … snad jen třeba oranžové Moschino, anebo červeno-černé? Nebo třeba nějaká vůně od Avonu? Já často v hospodě potkávám Be Kissable, ale není to můj šálek čaje, tak nevím, jak moc ji cigaretový kouř „deformuje“.

Ronna 01.05.08 23:53

Něco s rumem. :D

Což je myslím jedna verze EdP Classique od JP Gaultiera.

Barbarra 01.05.08 23:58
Ronna píše:
Něco s rumem. :DCož je myslím jedna verze EdP Classique od JP Gaultiera.

A co takhle Blvgari Blv Notte? Ve složení je vodka, tahle vůně by mohla do hospody báječně zapadnout;).

ippolita 02.05.08 00:12

navrhujem Rumbu od Balenciagy, ta je aj financne menej narocna, silna a tiez splynie s cigaretovym dy­mom.

Lyonella 02.05.08 00:16

Myslím, že kupříkladu Eden přebije vše. Včera jsme jej testovaly s holkama v práci / pracuji v restauraci/ a fakt síla!! 8)

Veverka 02.05.08 07:54

Do hospody jedině Tabac Blond :lol: . Nebo mám dobré zkušenosti s Narcisse Noir, Parfum Sacré, osvědčil se i JPG2 a kupodivu taky Cinema - výborně drží a nepříjemné pachy nemají šanci.

Vevie 02.05.08 09:15

No mně ani tak nejde o to přebít vše, ale spíš aby ten hospodskej cigaretovej smrádek vůni pekně doplnil a nedlalo se mi ráno špatně z vlastního trička. Třeba ten thé rouge voní snad pak ještě líp. Eden si v hospode teda nedovedu představit - považuju ho za svěží zelenou vůni - v kombinaci s cigaretama bych se z nej určitě poblinkala. bvl notte - hmmm…měla bych ji znovu očichat.

Maty 02.05.08 09:23

Souhlasím s Chance Edp,tu jsem nosila,když jsem vyrážela na páteční „dýchánky“ do hospody :P Dlouho držela,ale do obyčejné hospody ji je trochu škoda :? Ten cigaretový puch překryje nakonec stejně všechno :x

Mirka 02.05.08 18:56

Chanel No. 5 se skvěle doplňuje s cigaretovým kouřem. A podle mě i většina starších elegantních vůní a zejména aldehydovek Ivoire, Rive Gauche, Dioressence, Parfum Sacré, Aromatics Elixir …

Kačaba 02.05.08 20:40

Určitě máš pravdu v tom,že většina citrusovo-květinových,ze­lených nebo svěžích vůní je v kombinaci s cigaretovým kouřem hnus.Vede Light Blue…
Taky jsem tenhle problém řešila.Samozřejmě jsou ideální všechny vůně s tabákem nebo kadidlem,ale také vanilkové orienty.
Cabochard,Parfum Sacre,zmińovaný Tabac Blond,skvělý je Shalimar,Hypno­tic,skvěle se s hospodou doplní Angel,ale i Safari mi nevadila.
Femme di Mont Blanc, Bvlgari Black…
Hlavně nesmí parfém obsahovat citrusy,to je v kombinaci s tabákem dost hnus..

Sára 03.05.08 10:20

Tak já mám na večerní zakouřené prostory většinou po ruce Angel, Gaultier 2, Silver Rain - bohužel to nejsou žádné přiliš levné vůně.

Ingrid 03.05.08 21:20

Do zakouřených prostor jedině Muglera-Angle,Innocent a podobné typy vůní,kouř se sladkým základem vytvoří celkem obstojně snesitelnou směsku,ovšem,jak tu už zaznělo-citrusovky jsou njehoší věc,LB spolehlivě v tomto vede.Nejčerstvější tip mám Sensations,dříve jsme ho nesnášela,ale nedávno s ním voněla v začouzeném prostředí kamarádka a bylo to velmi dýchatelné :lol:

Kačaba 03.05.08 22:27

Ještěš jsem zapomněla-kupodivu jsem kdysi byla v hospodě navoněná Chanelem 5 a bylo to velmi,velmi příjemné a dýchatelné bych,dokonce svůdné-ten jemně mýdlovokvětinový parfém,přeražený pořádnou dávkou tabáku…:-)

Pegas 04.05.08 02:29

no do baaru jedine orient alebo nejaky aldehyd :D citronky, kyticky a ovocicko urcite nie

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama