Vůně do práce k džínám a tričku

Lady A 25.09.09 09:04

Vůně do práce k džínám a tričku

Ahoj,
máte někdo tip na vůni do práce? Pracuji v závodu v úseku zásobování. 60 % pracovní doby jsem v kanceláři a zpracovávám data (příjem, výdej zboží v el. podobě), další část dne jsem ve skladu a něco kontroluji nebo dohledávám a pak jedu třeba shánět některé zboží, součástky atd., no prostě, co si vzpomenou ve výrobě. Z toho tedy vyplývá, že nemůžu nosit halenčičky, sukýnky a kostýmy (ne že bych si na to nějak potrpěla), ale spíš džíny, triko, mikinu, sportovní bundu. Prstýnky rovněž nenosím, což mě mrzí, protože taky občas vyložím z auta nějakou tu krabici, či ve skladu šahám do zahumusenýho regálu, pak se meju Rutem a to jdou prstýnky do háje. Takže naušnice a řetízek to jistí.
Ale abych se vrátila k vůni. Nosím teď Extravaganci od Givenchi a taky se mi moc líbí Coco mademoiselle, Sensuous od EL a Samsara. Ty poslední 3 se asi vůbec k tý akční práci nehodí, že jo?
Poradíte někdo? Ještě chci říct, že nemám ráda vodní vůně.
Předem moc děkuji za radu.
Alča K.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Lyonella 25.09.09 12:00

Alčo, nos co se Ti líbí. Já nosím k džínám i No. 5. :wink:

jerry 25.09.09 12:21

Alčo, nedělej si žádné násilí - pokud se dobře v práci cítíš třeba v té Samsaře, tak ji klidně nos. Sensous mi přijde zrovna jako dobrá vůně na denní nošení. Rozhodující je, v čem se dobře cítíš TY SAMA, ne to, co bys nosit MĚLA :D

Lenna 25.09.09 12:31

Souhlasím s holkama, nos, co se ti líbí. :wink:

Jinak bych navrhovala vyzkoušet Gucci EDP nebo Prada - Infusion d'Iris.

Tana1112 25.09.09 12:48
Lenna píše:
Souhlasím s holkama, nos, co se ti líbí. :wink:Jinak bych navrhovala vyzkoušet Gucci EDP nebo Prada - Infusion d'Iris.

Já zrovna dnes odstřik této Prady od Lenni dostala. Myslím, že je to supr vůnička právě do práce, ať už děláš cokoli. Krásně se rozvine a hlavně perfektně drží - teda aspoň na mně :-)

evik77 25.09.09 12:57

Myslím, že nosit můžeš to, co se Ti líbí a na co máš zrovna náladu. Hodí - nehodí k džínám bych neřešila. Protiklady jsou velice zajímavé. Když kolem mě projde dáma v kostýmku a místo Chanelu má nějakou rebelskou vůní, tak to má taky něco do sebe. Prostě zaujme…

Lady A 25.09.09 14:41

Jé, děkuji za rady a podporu.
Právě si teď objednávám Lacoste Pour Femme - jen podle recenze. A hned 90 ml balení - hihi :lol: Ale nekup to za 790,–… :D
Mám zkušenost, že při těch akčních výjezdech pro zboží (jelikož se ke mně informace dostane zásadně až když to hoří :roll: :lol: , tak fakt někdy dost hustě telefonuju a a jedu pro to), se zahřeju a vůně se dobře rozvine.
Tuhle jsem měla Coco Mademoiselle a hodně to chválili a nikdo neřekl - jé to se ale nehodí k džínám a tričku. Podotýkám, že teď už si můžu dovolit kvalitní trička co držej tvar a jsou příjemná a dobře vypadaj.
Ty vůničky, co radíte taky zkusím.
 Díky

Arnika 29.09.09 10:27

Já bych to taky neřešila, spíš bych nosila to, na co mám náladu…Dneska jsem celkem sportovně oblečená a mám k tomu JOOP!FEMME. Pokud ti vyhovují třeba svěží vůně, tak pěkná je SKIN od Trussardi, nebo DKNY.

manolia 29.09.09 20:04

Já už toto taky vůbec neřeším, vezmu si oblečení,na jaké je počasí(když si vemu bílé kalhoty většinou prší :twisted: )a jaké se mi chce a vůni taky,leda na nějakou zvláštní akci, významnou pro mne bych asi více zvažovala,čím se ovonět..

Ambrožová Lenka 29.09.09 20:21

Alčo, myslím si také, že to nemá cenu řešit, spíš vůni podle nálady.
K džínám bych viděla klidně i Gucci by Gucci,Eternity, Euphorii.

Dalia 29.09.09 20:38

Já bych si dovolila doporučit co mě tak narychlo napadlo například Tendre Jasmin nebo Max Maru - ta by teď na podzim šla. :wink: Ale jinak jsem téhož názoru, nosit v čem se cítíš dobře, třeba i tu Samsaru. :P

Zavan smradu 29.09.09 20:44

ta prd ze hocico… k jeansom jednoznacne… Trussardi - Jeans
alebo Versace- Red jeans, White jeans alebo Metal jeans

.. a mas to vybavene :lol:

Fanfan 02.10.09 17:29

K džínám nosím přesně to, na co mám chuť… Bez problémů 31 Rue Cambon… No. 5… Prostě všechno. :wink:

Dalia 02.10.09 17:36

Já přemýšlím na zítra k džínám o Samsaře. :conf:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama