Vůně držící se u těla X vůně rozptylující se do okolí

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
andry 27.5.11 15:05
lucil píše:
Tequila píše:
tak mi konečně přišel můj vytoužený Amour , už jsem se nemohla ani dočkat, a hned jsem se s ním polila - no a skoro vůbec ho ze sebe necítím! :shock: leda trochu ze zápěstí, když přiblížím nos. Přitom různě čtu, jaká je to výrazná vůně a jak je na spoustu lidí moc silná :conf: nezdál se mi tedy moc silný už když jsem ho zkoušela, ale přece jen jsem čekala, že když se s ním poleju, cítit ho budu… No nic, ještě ho přezkouším a budu doufat, že mám dneska jen unavený nos, je to jinak krásná vůně…
A máš Amour EdP nebo EdT? já si jednou objednala EdT a byla jsem taky na rozpacích, vůbec sem ji necítila… tak jsem přesedlala na EdP a bylo hned něco jiného :)

mám stejnou zkušenost, ale nevím, co je to za koncentraci, mám odstřik. na druhou stranu vzorek jsem měla od někoho jiného a dojem tentýž - výrazná teda ani náhodou a hned pryč :conf:

Tequila 27.5.11 15:13

mám edp… :? no, jak říkám, ještě to rozhodně přezkouším, už se mi stalo, že jsem nějakou vůni necítila a pak podruhé ano, nevím, čím to je… Snad je to ten případ :roll: :?

lucil 27.5.11 15:33
Tequila píše:
mám edp… :? no, jak říkám, ještě to rozhodně přezkouším, už se mi stalo, že jsem nějakou vůni necítila a pak podruhé ano, nevím, čím to je… Snad je to ten případ :roll: :?

Tak uvidíš třeba je jen nějaká divná konstelace hvězd :mrgreen:

Tequila 27.5.11 15:34

… už ho téměř necítím ani na tom zápěstí :conf: to je teda zklamání… :|

keara 27.5.11 15:44

Slimku já Amour taky vůbec necítím, vítej v klubu!
sice nevím, jakou jsem zkoušela koncentraci (měla jsem odstřik + zkoušení v parfumeriích) a musela jsem ho na zápěstí vyloženě hledat.

jerry 27.5.11 19:46
keara píše:
Slimku já Amour taky vůbec necítím, vítej v klubu!

Jo, Slimku - to tady milovnice kočičáků všeho druhu blbnou lidi :lol:

Tequila 27.5.11 19:48

nj :roll: nevšimla jsem si dlouho, že máme podobný avatar, prostě Simon´s cat „rulezzz“ :twisted:

keara 27.5.11 20:10

wow, jak jsem na ten nickname přišla?? má ho tady někdo?
omlouvám se! :speechless:

Tequila 27.5.11 20:11

má, Slimek má totiž v avataru taky Simonova kocoura, jen trošku jiného :)

Bridgett 27.5.11 20:53

Amour jsem měla odstřik a taky jsem ho vůbec necítila :| Pár minut po navonění.
Ale možná je to i tím, že jsi už vůně tak načichaná (jak se poliješ), že už není nos nic schopný vnímat, prostě je unavený.
Já to takhle mám - 10 střiků a necítím nic, 1 střik na krk a celé dopoledne si užívám nádhernou vůni :wink:

Zkus příště jeden decentní stříček dál od obličeje - za krk do vlasů ideální místo!

Arome carolla 18.8.11 18:19
Myskamauska píše:
viděla jsem na tvé poličce Eternity,tak u té snad není možné,aby ji někdo necítil. :D

Nedá mi to,abych nenapsala…já si Eternity taky pořídila,ale výdrž tak 7-10 min a konec.Tak jsem ho pak věnovala mamce

Chihuahua 18.8.11 19:14
Bridgett píše:
Kerze píše:
Teď jsem někde četla, že parfém nedrží na dehydrované pokožce, něco by na tom být mohlo - pitný režim ! :wink: :D
Kerze, no je fakt, že mám sušší kůži… ale piju hodně, běžně 3 litry denně, ve vedru i 4. Spíš musím hodně promazávat, což mně ale fakt nebaví, nesnáším ten ulepený pocit, když se po sprše nakrémuju :evil: Ale možná že na tom něco bude… :?: :!:

Jééé,3-4 litry já vypiju tak za týden

Chihuahua 18.8.11 19:17
Marianna píše:
S tou suchou kůží - to by mohla být pravda! Přestože pleť na obličeji mám smíšenou a někdy i dost mastnou, tak tělo (ruce, nohy zvlášť) samá šupinka. :idea: A pořád si stěžuju, že na mě nedrží ani největší dryáky. Holt se budu snažit častěji mazat. S pitným režimem problém nemám, ty tři litry denně dám určitě a přemáhat se k tomu nemusím. Chlastám jak duha už od dětství a teď vidím to samé u dcery.

Ale ten parfém se pak s tím mazáním přece musí zákonitě tlouct,ne?Já se schválně po koupeli ničím nemažu,abych nenarušila později zvolený parfém… :conf:

bagheta 18.8.11 19:19
Chihuahua píše:
Marianna píše:
S tou suchou kůží - to by mohla být pravda! Přestože pleť na obličeji mám smíšenou a někdy i dost mastnou, tak tělo (ruce, nohy zvlášť) samá šupinka. :idea: A pořád si stěžuju, že na mě nedrží ani největší dryáky. Holt se budu snažit častěji mazat. S pitným režimem problém nemám, ty tři litry denně dám určitě a přemáhat se k tomu nemusím. Chlastám jak duha už od dětství a teď vidím to samé u dcery.
Ale ten parfém se pak s tím mazáním přece musí zákonitě tlouct,ne?Já se schválně po koupeli ničím nemažu,abych nenarušila později zvolený parfém… :conf:

pokud použiješ neparfemované tělové mléko,tak se nic netluče :wink: …

andry 18.8.11 19:33

to by se jinak mohlo tlouct i se sprcháčem, šamponem a deodorantem a fakt to budu používat i nadále :mrgreen: jako vonící se suchou šupinatou kůží bych taky moc parády nenadělala - holt je třeba volit jemnou parfemaci nebo žádnou, tak tak :wink:

P.S.: nevím, jestli a kam už jsem to psala, ale efekt mazání ku zvýšení výdrže parfémů jakože větší hydratace pokožky atd. rovná se nula.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek