Vůně fialek a šeříku

Lavazza24 3.1.18 13:19

Vůně fialek a šeříku

Ahoj,

můžete prosím doporučit vůni kde převládá fialka a šeřík? Nemusí vůně být jako cumel :).
Pročetla jsem zde vlákna na téma fialky ve vůních, ale vše jsou to vůně, které již se neprodávají nebo jsou mimo ČR a bojím se na slepo si objednat balení.

Děkuji
Lucka

Stránka:  1 2 3 Další »
Frankie 3.1.18 13:28

@Lavazza24
První (letošní fialka)! :-)

Vera 7.1.18 23:26

@Lavazza24
Lucko, za mě She Wood od Dsquared2, prý i její sestra Velvet po fialkách voní, ale tu vyzkoušenou nemám. A ještě nejsou pudrové, v She Wood je romantika jara.
A ty od Alpy jsou opravdové nefalšované fialky :)

Lavazza24 8.1.18 08:54

Moc děkuji, podívám se po ní. ;-)

Venea 8.1.18 10:59

She Wood souhlasím, pak Violette od Annick Goutal, Cacharel Promesse, a třeba mě teď známá okomentovala jako fialkový pudr First edition blanche…ale je to hodně v kombinaci s tím pudrem…a pak jsou fialky i v Meteorites od Guerlainu

Z dražších vůní cítím fialkový pudr a takovou tu vůni líčidel v Misia Chanel nebo Epine mortelle, lipstick rose…ale to už nejsou čistě fialky

Venea 8.1.18 11:04

Ještě Fragonard i Molinard mají vůně s názvem Violette, ale už si je popravdě úplně nepamatuji

Venea 8.1.18 11:05

Jako hodně šeříková vůně je pak označovaný En passant Frederic Malle

janice8 8.1.18 11:45

Pro vůni šeříku jsem si koupila L'Eau Couture Elie Saab. I když ve složení není, pro mě je dokonalá.

Vera 8.1.18 13:19

@Lavazza24 M
Lucko, na Kosmetika-Zdraví, mají tester za velmi dobrou cenu 723,– a i jinde jsem ji viděla
V kamence jsem ji viděla za 2.000,– což mě málem vyvrátilo 8-O
Na mně ještě voní fialky v CK EUPHORIA BLOSSOM, vím, že ve složení nejsou, ale možná ta pivoňka :hug:
A pak Zuhoor - fialky a pivoňka, dokonalé

Lavazza24 15.1.18 11:47

@Vera A mas EDT nebo EDP?

Diky Lucka

Danilejka 15.1.18 13:11

https://www.arome.cz/…fums/lilac7/ fialky a šeřík, jednoznačně :-)

Brach 15.1.18 14:21

@Vera Euphoria blossom ted v obchodě nikde není.......tam fialky necítím, píše zelená vůně s pivoňkou
@Lavazza24 šeřík v pozadí s fialkou a vanilkou MY NAME

Vera 16.1.18 11:12
@Lavazza24 píše:
@Vera A mas EDT nebo EDP?Diky Lucka

Lucko, jestli se ptáš na EB, tak tu mám edt :)
A už mám i She Wood Velvet, ze začátku jsou si hodně hodně podobné, ale pak u Velvet začne převažovat zeleň, She Wood co do fialek vede na celé čáře.

Vera 16.1.18 11:22
@Brach píše:
@Vera Euphoria blossom ted v obchodě nikde není.......tam fialky necítím, píše zelená vůně s pivoňkou

Určitě máš pravdu, miluji pivoňky stejně jako fialky, a ve vůních mám problém je od sebe oddělit, je to ostuda :oops:
EB už asi není ani e-shopech, aspoň co jsem koukala

danaada 16.1.18 13:44

Možná stojí za vyzkoušení i Omnia Amethyste, je tam sice napsaný ve složení kosatec, ale já cítím spíš fialku a navíc v recenzi Ada zmiňuje i šeřík.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek