Vůně fialek a šeříku

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
peta27 16.1.18 21:33

@danaada Omnia Amethyste je teda aspoň pro mě spíš šeřík než fialka, vlastně ani šeříkovější vůni neznám.

Lucinela 17.1.18 17:59

@peta27
Kdysi jsem Omnii Amethyste dostala a ta je tak šeříková a pro mě syntetická, že jsem ji musela darovat, vyloženě mě obtěžovala - obrovská kytice šeříku a plastelína, guma - možná bych teď na ni změnila názor, ale překvapilo mě to, protože jinak se mi zdají vůně od Bvlgari pro můj nos příjemné.
A fialku hledám taky, na přivolávání jara :-) .

AnnaBella 17.1.18 18:39

@Lucinela Leni, zkus Geste nebo Dsquared 2 She Wood, krásné jarní fialky
Nebo Fragonard Violette - fialka s malinou

Lucinela 17.1.18 19:59

Jani, já bych chtěla zkusit Geste, ale ten u nás myslím není. She Wood a Violette je na mě trošičku moc jemná :-) .

Lavazza24 18.1.18 10:48

@AnnaBella já zkusila vůně: She Wood a Violette a není to úplně ono. Ikdyž Violette není špatná, ale něco jí chybí.

miriaam 24.1.18 16:33

vůně šeříku je příjemná ale mít ji na sobě každý den jak parfém bych asi nezvládla

Tanulik 24.1.18 16:43
@miriaam píše:
vůně šeříku je příjemná ale mít ji na sobě každý den jak parfém bych asi nezvládla

Ja by som sa zase vo voni šeříku mohla aj kúpať :lol: :lol: napríklad v takej , ako je v En Passant alebo Osé . :inlove:

AnnaBella 24.1.18 18:31

Přiblížíte mi někdo, prosím, jak voní Ósé, to by měla být šeříková vůně. Podle všeho by se mi na jaro hodila a líbila, až na tu cenu tedy. :-)

lenka225 24.1.18 18:41

Ahoj. A co říkáte na Black XS (P. Rabanne)? Má v sobě fialku jako složku, ale nevím jak voní. Více lidí mi doporučilo ten parfém. :srdce:

Tanulik 24.1.18 19:02

@AnnaBella Ja sa pokúsim , ale na recenzie nemám nadanie , takže to bude skor o mojich pocitoch . Musím ale zdorazniť , že ja som na kvetinové vone vysadená , takže občas možno preháňam ;-)
Osé je hladká , takmer jemná - akoby kašmírová kvetinovka . Dominuje v nej orgován - šeřík , vo veľmi príjemnej a autentickej podobe , sekunduje mu mimóza a heliotrop a spolu s mandľovým nádychom prevedú voňu do takej pudrovej podoby . Trošku cítim aj pomarančový kvet , ale ten je taký okrajový , len na doladenie vone . Voňa je na pižme a udávané tonka boby s pačuli vo voni nie sú dominantné , len voňu posúvajú na takú vyššiu parfémovú úroveň . Je to hodne ženská , prítulná voňa , a žena s ňou musí posobiť veľmi " žiadostivo " - ale nie sexy !!! Len krásne žensky . Nemyslím , žeby to bola každodenná voňa , ale určite sa bude páčiť okoliu , lebo posobí príjemne . Ja som si napísala na poličku , že takú voňu človek musí milovať , ale vkus máme rozny . Ja po prvom skúšaní som si povedala , že dobre , že ju nemusím mať , lebo cena je privysoká . Ale druhé , tretie a každé ďaľšie privoňanie ma uistilo , že musííím . :lol: A jedného dňa ju určite kúpim . :hug:

AnnaBella 24.1.18 19:09

@Tanulik Děkuji za krásnou recenzi, podle tvého popisu bych z ní mohla být nadšená. Musím sehnat alespoň vzoreček. :-) Dala by se k něčemu přirovnat? Je podobná My Name?

Tanulik 24.1.18 19:14

@AnnaBella Ano , je to podobný typ vone , len plnší , hutnejší a výraznejší . Voňa nie je zelená , ani aldehydová , ani svieženka , je proste hladkáááá a ako som napísala - ženská , čo je pre mňa vo voni opis niečoho , čo zo ženy robí kráľovnú . ;-)

AnnaBella 24.1.18 19:18

@Tanulik A tak to jsi mě navnadila teď úplně. :kytka: My Name miluju, ale kolikrát jsem si říkala, že by tam mohlo být víc šeříku.

Tanulik 24.1.18 19:21

@AnnaBella Tak sa pokús zohnať vzorček , možno v inzercii niekto ponúkne , lebo dámy určite na arome Osé kupovali . Potom sa ozvi , či sa Ti páčila , budem trošku zvedavá a tešilo by ma , keby som dobre poradila . :inlove:

AnnaBella 24.1.18 19:23

@Tanulik určitě dám vědět, také mě vždycky potěší, když někoho inspiruji a mám kladnou odezvu. :-) :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek