Vůně Japonské zahrady?

Benetton 19.09.14 15:16

Vůně Japonské zahrady?

Mám spíš takový neurčitý dotaz :) Mám šílenou a naivní představu o své ideální vůni. Procházím se japonskou zahradou, kterou mě provází drobné paprsky sluníčka po ránu a vůně jemné čisté přírody, pod nohama měkká zelená tráva plná drobných fialek, kde opodál stojí pod sladce vonící rozkvetlou třešní jemná pudrová geisha :srdce: Myslíte, že něco podobného existuje? :think:


Reklama

Martula 20.09.14 16:24

Co třeba tohle?
http://www.arome.cz/…rry-blossom/
Zkoušela jsem ji jen jednou a je to už docela dlouho, ale vybavuji si nepříliš sladký třešňový květ s magnolií, v kombinaci s bílým muskem a dřevitým tónem v základu. Docela tam tu geishu vidím :-)

Lucinela 20.09.14 19:18

Pouze si dovoluji citovat ze zdejších recenzí, ale přiznám se, že na mě tak nepůsobila :nevim: .

" Lys Soleia budu mít navždycky spojenou s jarním Kjótem, s pouličními svatyňkami a miniaturními oltáříčky, kam lidi dávají obětovat ovoce a květiny, touhle dobou hlavně lilie. Vždycky když jsme kolem nějaký šli, musela jsem zanořit do květu celej nos, až se mi chtělo pčíknout, a porochnit se v něm, aby na mě pak můj muž vrhal soucitný pohledy a utíral mi půlku obličeje zababranou od pylu kapesníkem. Otřít to stejně pořádně nešlo a zbytek dne jsem hrdě nosila na nose žlutohnědý fleky, ale bylo mi to jedno. Tohle jaro tam na severozápadě Kjóta poblíž Tenrjúdži jsem měla všechno."

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama