Vůně na cvičení - do tělocvičny

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
chasseur 26.01.11 16:32

Žádnou vůni (maximálně deodorant - ideálně bambus, zelený čaj nebo vetiver), silnější vůně by mě rušila.

tapuz 17.02.11 20:20

Taky nosím na cvičení prostě to, co mám celý den na sobě, protože většinou jdu rovnou z práce.
Musím říct, že dneska na zumbě mě přímo blažil Heartbeat (rodný to bratr Addictu), který voněl, voněl a voněl. Myslím, že nějaká sportovní svěženka by mě byla dávno opustila. Tahle supervanilka se skořicí je pro můj nos naprosté blaho!

Marianna 17.02.11 23:20

Heartbeat = Addict, to jsem taky nedávno zjistila. Ale ta barva! To musí příšerně barvit - oblečení určitě a možná i kůži, ne? :conf:

tapuz 18.02.11 14:16

Jo, jo, jo. Jak už jsem psala v „podobných vůních“, barví. Ale používám ho jen k tmavému oblečení a stříkám ho tam, kde to zabarvení není vidět (za ucho pod vlasy, zespoda na zápěstí, při dlouhých rukávech na hřbet ruky apod.). Ono když to na kůži zaschne, tak pokud člověk není úplný bleďouš, tak to není moc vidět. Na světlém oblečení to bohužel vidět je. Je to blbý, to souhlasím.
Sorry za :ot:

AH64 18.02.11 16:23

já na treninky používám akorát deodorant a po sprchování se přestříkam nějakou sladkou pitomostí od Victoria´s secret a růžovým sprejem adidas :smack: jsem holt prase :mrgreen:

mirka81 18.02.11 16:50

Já používám - když někdy do tělocvičny zabloudím :mrgreen: - takovej jablíčkovej sprejík od Avonu. Manžel sice říká, že je to jak Jar, ale na cvíču i když se člověk zpotí je to furt pěkně cítit a mě to voní. Tak čistě. Jinak bych to viděla na zelenej čajík nebo když jsem cítila od Diora Escale à Pondichéry tak jsem si hned říkala, že do fitka jak vyšitá :lol:

tapuz 18.02.11 22:30
AH64 píše:
já na treninky používám akorát deodorant a po sprchování se přestříkam nějakou sladkou pitomostí od Victoria´s secret a růžovým sprejem adidas :smack: jsem holt prase :mrgreen:

Proč prase? To je přece úplně OK.

lucil 22.02.11 10:01
tapuz píše:
AH64 píše:
Proč prase? To je přece úplně OK.

Taky mám nějakej červenej nebo růžovej Adidas, takovýho něco ovocnýho a jak tyhle vůně nemám ráda, tak po cvičení ok :)

viky 07.02.12 21:21

Na cvičení jsem vyzkoušela několik lehčích vůní z mé poličky - a zatím vede Aquasenses. Můžu se s ní polít - nikoho neotravuje (snad).. Můžu se zpotit jako ""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s420.gif:http://www.celysvet.cz/…ile/s420.gif a voní pořád příjemně. :D

rock 10.02.12 10:12

Čím lehčí, tím lepší; na spinningu by nějaké opium mohlo být zbraň hromadného ničení. Obvykle Trussardi Python Uomo, Jovan White Musk PH (obojí sice pánské, ale pravděpodobně použitelné uni), KL Kapsule Woody anebo jenom prachobyčejný deodorant od Old Spice

Kamila01 10.02.12 11:09

Používám také jen deodorant a nedávno jsem vyzkoušela Energizing od Shiseida, ale jen trochu. Šlo to, ale za chvíli jsem nic necítila. Deodorant vyhrává.

romirek 10.02.12 13:06

Na cviceni vetsinou nosim vuni, kterou mam cely den. Ale od te doby, co se mi jednou podarilo prijit na trenink navonena opiem (malem jsem omdlela, jak mi bylo spatne), tak si rozmyslim, cim se navonim.
Jinak moje cvicebni milovana je eau de cologne imperiale :) :)

lenqa 10.02.12 13:44

Tiež nosím vôňu, ktorú mám na sebe celý deň, keďže chodím cvičiť priamo po práci. Zatiaľ sa mi najviac osvedčil Eau de Shalimar, tá vanilka sa so zohriatím tela tak krásne rozvinie :srdce:

romirek píše:
Na cviceni vetsinou nosim vuni, kterou mam cely den.
gabra771 11.02.12 21:16

Pouze deodorant nebo něco hódně jemnýho… :lol:

dynda 11.02.12 22:22

Moje cvičení se odehrává během na poli, kde to vůbec neřeším, nebo v bazénu - tak tam bych asi měla chodit s nějakou vodní, ne?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek