Vůně - nevůně

Tigra 21.08.10 23:35

Vůně-nevůně

Šla jsem za nějakou mladou dámou a táhla se za ni strašně zvláštní vůně, ona vlastně ani nevoněla. Taková úplně „prázdná“ vůně.
Bylo to jako vůně svěží vody, ale ne moře, spíš na horách. Ani špetka sladkosti, ovoce nebo květin, ale nebylo to vůbec pánské, jednoznačně dámská vůně. Taková bílo-modro-zelená. Jako prášek na praní a tráva.
Nebyl to Davodoff, Aqua di …, nic takového, v těch je výrazná složka. Bylo to jako tyhle vůně, ale bez toho voňavého elementu. Trochu podobná DKNY woman, nebo spíš DKNY woman summer, tak jak je každé léto, ale jakoby v ní nebyly ty voňavé tóny.
Vonělo to nesmírně svěže a absolutně čistě, prostě jsem měla dojem, že se slečna zrovna vysprchovala ledovou sprchou a šla.
Zkouším od té doby všechny modré, bílé, zelené flakony, ale nenašla jsem ji, ani podobnou.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

janali 22.08.10 00:07

No teraz záleží aj na tom, či to bolo vôbec niečo bežne dostupné… do akej miery to bolo „iné“. v prípade úplne prázdnej vône to mohol byť aj nejaký antiparfém… tie sú založené na tom, že sú akoby „prázdne“, akoby tam neboli, prípadne naozaj majú len jednu zložku. viď niektoré comme des garcons, escentric mollecules, six scents (niektoré z nich), a podobne… no, takou krátkou antiparfémovskou fázou som si celkom radostne prešla:-)

janali 22.08.10 08:08

Inak mi nedá nespomenúť si na podobný zážitok… v autobuse som si sadla k nenápadnému chlapcovi a to čím voňal, som nikdy predtým ani potom necítila. Bol to jediný raz keď som zatúžila opýtať sa muža, čo má na sebe, a doteraz ľutujem, že som to neurobila. Niečo ako zmes cedru, ešte nejakých osviežujúcich zložiek a feromónov, absolútne jednoduché, neuveriteľne príťažlivé, a pritom veľmi luxusné a elegantné.
Okamžite som šla domov skúšať svoje Escentriky, a samozrejme, nebolo to ono. Tie sú také ploché…

No, som zvedavá, či sa niekto ešte na túto tému chytí a navrhne niečo bežnejšie… To, čo mala baba, ktorú ste stretli… netuším. to, čo ste cítili, nemusela byť zas až taká avantgardná vôňa ako práve antiparfém:-)) to iba ja sa týždeň chystám nastoliť tému a)figových vôní a B) antiparfémov, ale ako tak rozmýšľam, možno som sa z tej preveľkej koincidencie iba nachytala na názov Vašej témy a som vlastne :ot:

rakuli 22.08.10 10:34

Také neporadím…ale zaujalo mě téma vůní, které nevoní tak, jak člověk od vůně čeká…

Já nedávno cítila za jednou paní na ulici také vůní vody a myslím, že to byl Angel, i když na mě tak nevoní, rozloží se na mě příšerně do sladka a z ní byla cítit lahodná, mírně osvěžující vůně…takže asi záleží na nositeli :conf:

A jinak mě překvapil Angel Lily…myslela jsem, že se s ním nevyrovnám, připadal mi jako taková nijaká vůně (právě ta vůně ničeho)…ale nakonec jsem v něm ucítila studený, lehce zakalený lesní potok…

A Jungle Le Tigre…vůně písku nacucaného vodou někde na břehu řeky.

Docela ráda bych se setkala s podobnými vůněmi, do teď jsem nehledala…

Tigra 22.08.10 12:21

Hm, holky, teda čumím: dá se to někde vyzkoušet? Předpoládám, že u nás ani na SK na to asi nekápnu.
Jezdím do Paříže, tak třeba tam…nebo v Německu.

1Miru 22.08.10 12:39

Penhaligon´s

  • Pasáž Černá Růže Praha butik Madeleine
  • Brno

…občas tady některé kočky objednávají právě z Ausliebezumduft, tak přes ně vzorečky…

janali 22.08.10 15:00

no, ja objednávam najradšej z Lucky Scent. alebo The perfumed court. Je to lacnejšie a rýchle.

1Miru 22.08.10 15:29

…tak to máš bez problémů -tam je to taky… :D

janali 22.08.10 15:36

(čo je na TPC dobré, je tiež to, že majú okrem nichoviek aj vintage parfémy a aj „obyčajný“ mainstream… no ja už ale tú mániu kupovania vzoriek musím zredukovať, a začať vymienať:-)

1Miru 22.08.10 15:45

…pravda - vzorečků máš požehnaně :speechless: :D

janali 22.08.10 15:54

presne: :speechless: a to sa mi nechcelo dávať všetky:-((

Tigra 22.08.10 22:01

Jsem ztracená…a to já ještě dělám do bot, dámy, kdo to bude platit? :shock: A nosit…

Tigra 22.08.10 22:05

No, akorát že od bot se, bohužel, nedají objednat vzorky, ty se musej koupit rovnou celé… :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama