Vůně podobná LPRN2

elisa 19.09.11 18:56

Vůně podobná LPRN2

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli náhodou někdo nenarazil na vůni podobnou La Petit Robe Noir 2. Neskutečně mi voní její začátek - prvních 15min, po rozležení ale propukne moc kůže a celé to příliš rychle mizí. Ráda bych našla něco jí podobného, co by na mně lépe drželo. Fragrantika uvádí, že ten začátek tvoří kombinace galbana i citrusů. Předem děkuji za tipy!

Reklama

zdensy 19.09.11 22:00

Podobné až tak ne, ale v podobném stylu je L'Artisan: Fleur d'Oranger 2007
jenže se nevyrábí :?

WildOrchid 19.09.11 22:06

MPN je dost podobna, ale to ti asi moc nepomuze, co? :D

elisa 19.09.11 22:14

Díky za tipy, MPN jsem zkoušela zrovna díky Tobě, ano, také mě velmi oslovil, ale naopak spíše po rozvonění, řekla bych, že ten je extrémně proměnlivý v závislosti na nositelce - na mě byl krémově meruňkový :shock: , na kamarádce ostře elegantní květinový. Fleur d'Oranger mě mrzí, pravidelně přicházím na nějakou krásnou starší nedostupnou vůni od LArtisan.

domenica 21.09.11 10:13
elisa píše:
Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli náhodou někdo nenarazil na vůni podobnou La Petit Robe Noir 2. Neskutečně mi voní její začátek - prvních 15min, po rozležení ale propukne moc kůže a celé to příliš rychle mizí. Ráda bych našla něco jí podobného, co by na mně lépe drželo. Fragrantika uvádí, že ten začátek tvoří kombinace galbana i citrusů. Předem děkuji za tipy!

Já jsem si hned při prvním zkoušení La Petite Robe Noire 2 vzpomněla na Dolce & Gabbana od Dolce & Gabbana (to je ta s červeným víčkem)

elisa 21.09.11 10:30

Díky mocza tip, neznám, zkusím.

Evulik 25.09.11 20:03

Zo začiatku sa mi LPRN 2 podobá na Iris Nobile.

alin 25.09.11 23:32

Zvláštne, ja kožu v LPRN2 vôbec necítim. Mne prevláda taký ten umelohmotný tón :-(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama