Vůně podobná Rose Nacrée du Désert od Guerlaina

unicorns 26.04.15 23:39

Vůně podobná Rose Nacrée du Désert od Guerlaina

Nedávno se ke mně dostal vzorek nádherné Rose Nacrée du Désert od Guerlaina, bohužel jsem zjistila, že se sotva před měsícem po dlouhé době naplnil 500 ml medvěd a nový se jistě jen tak objednávat nebude :) A i kdyby, tak je to přece jenom dost drahá vůně na každodenní nošení, alespoň pro mě pro studentku. A tak mě napadlo jestli někdo nezná jí podobnou vůni. Anebo prostě nějakou jinou temně červenou růži, suchou, plnou, klidně i s troškou koření :kytka:


Reklama

74SLena 14.05.15 15:47

Podle fragranticy je jí podobná Midnight Oud
http://www.fragrantica.com/…ud-6413.html
a tahle
 http://www.fragrantica.com/…se-6423.html

ale spolehnout se na to nedá. Rose Nacree mám očuchanou, ale Midnight oud nemám. Stejně si myslím, že Rose Nacree je jen jedna.

Lucinela 14.05.15 17:30

@unicorns
Armani Prive Rose d´Arabie - sametově rudá růže se stopy šafránu a vanilky - úžasná výdrž, sálá z ní doslova život, arabská kráska od Armaniho. Cenově ale také dost náročná :think: .

Martula 14.05.15 20:03
@Lucinela píše:
@unicorns
Armani Prive Rose d´Arabie - sametově rudá růže se stopy šafránu a vanilky - úžasná výdrž, sálá z ní doslova život, arabská kráska od Armaniho. Cenově ale také dost náročná :think: .

Potvrzuji. Rose d´Arabie má s Rose Nacree dost společného. Rose d´Arabie je ale mírně sladší a méně šafránová. Obě jsou nádherné.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama