Vůně podobná Si

12Nicol 09.03.16 15:11

Vůně podobná Si

Ahoj děvčata,
prosím o radu, dostala jsem darem parfém Si - Armani. Voní skvěle, jsem z něho nadšená, ale příjde mi, že po chvilce ho ze sebe necítím. Ptala jsem se i okolí a dostala jsem stejnou odpověď, skoro ze mě nejde cítit. Parfém aplikuji správně, zkoušela jsem i ten trik s vazelínou, ale nic. Docela mě to mrzí, protože mi hodně voní a až mi dojde, tak bych si ho ráda koupila znovu, bohužel je dražší a nechtějí se mi vyhazovat peníze za parfém, který nejde moc cítit. Když to srovnám s takovým Lanvinem, který má maminka, tak ten je cenově levnější a je to držák. Ráda bych se zeptala, jestli neznáte nějakou podobnou vůni jako je ta Si, buď stejně drahou, ale fakt držák, nebo tedy s menší výdrží, ale rozumnou cenou. Dík za odpověď.


Reklama

danaada 09.03.16 16:45

@12Nicol Ono se takto dost těžko radí, protože každý má trošku jinou chemii a každý může cítit jako dominantní složku parfému něco jiného, ale na mně vyznívá jako Si dost podobně Dolce & Gabbana The One a drží na mně opravdu dobře.
Jinak ale dotaz, používáš Si i na oblečení? Já to mám takto např. s vůněmi Chanel, mohu je dávat pouze na oblečení, na kůži mi nedrží. Ono vůni použít na oblečení mnohdy není špatná volba, řada vůní naopak vyzní lépe právě při aplikaci na oblečení.

12Nicol 09.03.16 18:03

@danaada děkuji, podívám se a zkusím ovonět, cenově to vypadá přijatelnější než Si. Zkoušela jsem to i na oblečení, já tu vůni miluju, ale prostě mě zklamali ohlasy okolí na tu výdrž no :(

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama