Vůně pro Annu Boleynovou?

la.reina 22.04.11 15:17

Vůně pro Annu Boleynovou?

Tak mě při pozorování The Tudors napadlo, čím se asi tak mohla vonět Anna Boleynová - resp. čím by se asi tak voněla dnes? Jakou vůni byste jí přiřkly?

Předpokládám, že to určitě bude spíš něco vrcholně svůdného než lehká svěženka nebo ovocenka…

Mně osobně jako první napadne Black Orchid. Co se vybaví vám?

PS: Obrázky vkládám poprvé, tak doufám, že to nezkopu… :conf: Kdyžtak prosím omluvte případné faux pas. :whistle:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

keara 22.04.11 18:20

to je hezký téma:)
TAHLE Anna Boleynová je pro mě zosobněním ordinérní rajdy.
jako první Poison, jako druhý Eden.

keara 22.04.11 18:20

jo a tu ordinérní rajdu myslím jako kompliment.

manolia 22.04.11 18:33

Anna B. určitě používala něco těžce pižmového, alespoň jsem to někde četla, patřilo to k její lovecké strategii, krom odpírání ložnicových radovánek králi, sice jí to vyšlo,ale pak.....

beliala 22.04.11 19:19

mohli by sme pekne parfemovo rozobrat vsetky manzelky Henricha VIII. Napriklad neznej Jane Seymorovej by som dala nejaku sviezenku

manolia 22.04.11 19:38

Dobrý nápad
Anna Klevská - Bel Respiro?
Kateřina Parrová - Après L'ondée?
Anna B - Kingdom :wink:

Kateřina Aragonská - něco suchého…Cabaret?
Kateřina Howardová - Provocative Woman
:mrgreen:

beliala 22.04.11 19:54

No,

Katarine Aragonskej - strohe, suche, kostolne Anne Boleynovej - nieco gourmanske, pozitkarske, zmyselne Jane Seymourovej - jemne, svieze, lahucke
Anne Klevskej - intelektualne, kvetinove Katarine Howardovej - trosku infantilne, sladucke, nenarocne Katarine Parrovej - mamickovske, tazsie, kvetinove

lameriendA 22.04.11 20:00

Tak já bych Annu B. viděla na Amandes Orientales … živočišná svůdná vanilka

Kateřinu Aragonskou na Parfum Sacré … to je jak ulité pro ni :D

Anna Klevská - Jolie Madame/Cabochard … žádná masová líbivka, ale chytrá, sofistikovaná vůně (žena)

Kateřinu Howardovou vidím na Absolutely Irresistible … sexy…neodolatel­ná…ale později bez hlubšího smyslu…omrzí až otráví

Kateřina Parrová … No. 5…vyrovnaná žena, co ví, co chce a nakonec to stejně dostane

Co pro Seymourovou nevím, asi něco nenápadného…

1Miru 22.04.11 20:00

…pro Annu B.
první foto = PONTE RIALTO
(…i ty barvy sedí přesně.!.)

+

teoreticky všechny vůně od GROSSMITH

třetí foto = LE PARFUM THERESE Frederic Male

prostřední = která vůně má chlad i žár.?.
Nenapadá mě ta pravá…

beliala 22.04.11 20:07

Parfum Sacre mne osobne pripada zmyselny a horuci (mne je teplo, len si privoniam), Katarine by sedelo skor nieco chladne - Narcisse Noir :conf: Ale ta No.5 pre Parrovu - to fakt sadne …

la.reina 23.04.11 11:38
keara píše:
to je hezký téma:)
TAHLE Anna Boleynová je pro mě zosobněním ordinérní rajdy.
jako první Poison, jako druhý Eden.

Neřekla bych to líp. :mrgreen:

Ten Poison mě sice taky napadl, ale přišel mi ve finále moc mýdlový…Eden budu muset ovonět poněvadž si pod ním vcelku nic moc nepředstavím. (mám mezery ve vzdělání :oops: )

la.reina 23.04.11 11:57
beliala píše:
mohli by sme pekne parfemovo rozobrat vsetky manzelky Henricha VIII. Napriklad neznej Jane Seymorovej by som dala nejaku sviezenku

Výborný nápad. :)

Kateřina Aragonská - Parfum Sacre by mi na ni seděl jak vyšitý - s ohledem na věk a zbožnost na jedné straně a ušlechtilost, vzdělání, celkovou úrovní a skrytým temperamentem na straně druhé.

Anna Boleynová - Black Orchid, nebo možná Magie Noire - byla přece obviněna i z čarodějnictví… :-) Prý měla v reálu poměrně tmavou pleť, tak k ní asi podvědomě furt strkám něco, co má v názvu Black nebo Noire. :mrgreen:

Jane Seymourová - souhlasím se svěženkou ve stylu neurazí nenadchne… Eclat dArpege, Romance nebo Miracle?

Anna Klevská - hm, tato dáma prý měla s hygienou vcelku zásadní potíže a vkusem prý také zrovna neoplývala… na druhou stranu prý to byl záměr, takže tady fakt nevím - parfém mě žádný nenapadá, tak nějak by se mi k ní hodilo pivo a cibule… :oops:

Kateřina Howardová - patnáctileté mladé telátko… žeby Bright Crystal? Možná Cabotine? Na druhou stranu určitých „zkušeností“ měla víc než kdekterá třicátnice… Takže možná něco ne tak nevinného? Escada Magnetism, Amor Amor,… :conf:

Kateřina Parrová - souhlas s No. 5 nebo možná i L'Air du Temps - spolehlivá klasika…

beliala 23.04.11 12:32

Klevska vyrastala na dvore svojho brata v podmienkach, kde sa hygiene dolezitost urcite nepripisovala. Za inteligentnu ju mozno povazovat, lebo ako jedinej sa jej podarilo bez ujmy (a dokonca so slusnym majetkom) dostat sa z manzelstva z Henrichom VIII., ale HLAVNE preto, ze sa potom uz nevydala a plne uzila slobodu, ktoru sa jej podarilo nadobudnut :)

Juana 26.04.11 09:37

Kateřina Aragonská -Pocházela ze země kde nejen umění ovlivňoval islám, takže bych to viděla na něco orientálního se spoustou růžového oleje a myrhy.

Anna Boleynová - otevřeně ambiciózní a příliš jednoduchá na to aby jí ty její intriky dlouhodobě procházely, Ambre Gris.

Jane Seymourová - a kdo myslíte, že Aničku vyštípal na popraviště? Skrytě ambiciózní, rafinovaná, kdyby včas nezemřela nejspíš by skončila stejně jako Anna. Chamade.

Anna Klevská - nejzajímavější z celé skupinky, Jindra o ni nestál už od začátku a když ji uviděl, asi mu to zacloumalo sebevědomím. Příliš chytrá, příliš vysoká, příliš urozená na to aby s ní mohl zacházet jako s ostatními (ani zdaleka nebyla tak ošklivá a tlustá jak prohlašoval, v té době si ale brousil zuby na jinou křepelku), dobře to s ním skoulela, stala se Jindřichovou drahou sestrou (a byli dobrými přáteli). Terre D´Hermes.

Kateřina Howardová - chtěl nevinnou anglickou růžičku. Tahle neměla vlastní ambice, měla pouze postelové touhy, tuhle rodina prostě poslala na popraviště. Yardley English Rose.

Kateřina Parrová - chlapec už se dávno na nic nezmohl, bolela ho noha a fakt už s ním nebyla sranda. Katka mohla udělat dvě věci… špatně skončit a nebo špatně skončit o něco později.
Vybrala si tu druhou možnost. Chce to něco lehce desinfekčního DKNY Women.

barbucha 26.04.11 10:11

Já bych Boleynovou viděla taky na nějakou těžkou pižmovku, nic rafinovanýho…Musc Ravageur…až po Boudoir, možná i kapku Musc Nomade.

Mimochodem, neměly jsme už dávno naslibovaný nějaký osvětový články o historickejch parfémech?! :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama