Vůně pro babičku...

zuzirozi 14.01.09 16:20

Vůně pro babičku...

Vím, že tohle téma už tu bylo, ale nějak se nemůžu dohledat…Chtěla bych znát vaše tipy a názory, vždycky dobře poradíte…Potře­bovala bych poradit s vůní pro svou 80-tiletou babičku, je to elegantní dáma znalá trendů…Vždycky ovšem používala spíš svěží vůně, mívala onehdy Chanson d Eau, pak si brala z Oriflame Northern Lights - jsou to prostě svěží vůně, citrony…Myslím, že by se jí líbilo něco v tom duchu, ale zas to nemusí být svěží za každou cenu (s přihlédnutím k pokročilému věku), hlavně nic orientálního, těžkého, sladkého…Myslela jsem na Lanvin Eclat d Arpege, nebo ta nová Chloé (vycházím z předpokladu, že mně se většinou její vůně líbily a naopak), vůně typu Light blue už je asi moc svěží…Díííky

Reklama

Vera 14.01.09 16:45

Zkus jen Arpege, je nádherná :D

radmila.k 14.01.09 20:15

Co třeba Chanel Chance edt?

macska 14.01.09 20:16

Po Chanson d'Eau bude Arpege asi skoro zabiják. Co některá z Aqua Allegoria? Nebo některá ze Jardin od Hermés. Nebo přitvrdit a zkusit Cristalle, ale to už je o ústa… :conf:

Vera 14.01.09 20:40

Na mé kůži voní Arpege opravdu jemně a velice žensky :oops:

scarlet 14.01.09 20:48

Laura Biagiotti - Donna, jinak svěžejší vůně Escada -Escada, Into the Blue, E.Lauder White linen breeze 2008

scarlet 14.01.09 20:59

ještě jsem chtěla dodat Green Tea nebo 5th Avenue od El. Arden, Od Diora Midnight Poison Elixir, od Givenchy Ange ou Demon Tendre nebo klasický Ange ou Demon

sLenka 14.01.09 21:27

Pro mě je úžasná vůně (jemná) Caleche Delicaté …
Až teď, když babička, není bych si ji na ní uměla představit… Tu vůni miluju, je to pro mě ta něha co mi babička dávala, proto bych ji jí tak ráda darovala … i když ona se chudák voněla tak prací na poli, louce a dřině kolem statku

zuzirozi 15.01.09 07:14

Díky všem, po něčem se poohlédnu…

maricka 15.01.09 17:45

Já tedy jdu asi s křížkem po funuse, ale…co takhle MDCI Enlevement Au Serail…je to krásná, nostalgická, staromilská vůně pro velkou dámu… Já vím, ta cena, ta cena…ale třeba byla babička moooc hodná :wink:

Chci si ji pořídit letos v srpnu…musím si na ni našetřit. Musím to vydržet, musím to vydržet… :bang:

Sára 15.01.09 20:19

osobně bych se přimouvala ke Chloé, pak bych ještě zkusila Chanel Chance eau Fraiche , S. Dali eau de Rubylips.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama