Vůně pro dceru

hryzalka 28.10.21 20:25

Vůně pro dceru

Prosím poradíte prvn opravdovou vůni pro 12letou dceru? Je to přírodní typ ( koně, příroda, rozevlátá duše), ale zřejmě se nám zaláskovala☺ najednou řeší oblečení, vlasy a parfémy. Z mé bohaté parfémové výbavy se jí žádná nelíbí, takže zřejmě nic těžkého, kořeněného,sladkého.. No, jsem na arabky. Měli jsme ale z Bulharska malou lahvičku nějaké vůně růže, byla taková nakyslá, jakoby čerstvě rozmačkané okvětní plátky a tu celou spotřebovala. Takže : jemná, klidně růže, dostupná, spíš levnější, kdyby se nezdařilo, tak ať to tolik nemrzí, bez pánských tónů, ani žádná unisex. Teď ještě říká, že se jí líbí jsk voní meloun, nebo aloe. Předem děkuji za rady.

melany 28.10.21 21:27

John Richmond Viva Rock

Xeryuz 28.10.21 23:48

´Zaláskovanosť ´ alebo eventuálne menarché vedia spraviť svoje :think: , každopádne moje odporúčania: Trussardi Delicate Rose, Gianfranco Ferré Ferré Rose, Ajmal Regina, Pascal Morabito Blossom Delight, https://www.bioruza.sk/…egina-floris, pri zmysle pre humor aj Azzaro Twin for women ;-)

Myška1977 29.10.21 08:31

Paul Smith Rose… 100ml tester se dá pořídit na Onlineparfem.cz za 382Kč

mmaat 29.10.21 12:40
@Myška1977 píše:
Paul Smith Rose… 100ml tester se dá pořídit na Onlineparfem.cz za 382Kč

Teď jsem to chtěla napsat. :-)

Janette-tt 29.10.21 13:05

Tak já bych volila také tu Paul Smith Rose a nebo melounově voní Escada sorbetto rosso tu jsem loni kupovala dceři k vánocům a letos jí koupím Lanvin Jeanne o tu si totiž řekla. Také se jí zatím nelíbí těžší vůně. Ona je totiž taky zaláskovaná, ale z mých vůní se jí líbí alespon Ange ou demon le secret. Na ten mi chodí… :-)

hryzalka 29.10.21 23:03

Děkuji, nad tou Rose od Smitha jsem už také přemýšlela, zkusíme, uvidíme. Mě teda chodí ještě na Choco musk od Al Rehab, ale to zřejmě proto, že musí ze zdravotních důvodů dodržovat dietu a tady se jí přímo zhmotňuje trdelník a vanilkové rohlíčky a další dobroty, které si bohužel smí jen představovat :roll:

Jitka77 30.10.21 00:58

Ten meloun / aloe mě navádějí směrem k vůním, kde je kaktus - je to ten typ dužnaté svěžesti. Plus květiny, růže… čáry máry fuk: Hugo Bos Ma Vie L'Eau. Někde jsem nedávno (snad na profi parfémech) viděla třicítku za čtyři stovky.

Jinak pěkné růžičky pro mladé dívky umí Miss Dior, myslím třeba EdT 2019, Blooming Bouquet nebo Rose N'Roses. V malém balení vycházejí celkem dobře, Elnino mívá i testery (roller bývá s víčkem) třeba za 600.

Jitka77 30.10.21 13:27

A ještě mě napadá: pěkné, jemné a přírodně vyznívající vůně má Roger a Gallet, má i růži (teď jsem jednu navíc zahlídla v inzerci za velmi mírnou cenu). Tohle se mi jeví taky jako dobrá volba.

Váš příspěvek