Vůně pro éterickou ženu

Mizyan 20.1.19 23:36

Vůně pro éterickou ženu

Milé aromačky, rád bych od vás radu pro jemnou éterickou umělkyni pianistku, miluje les, přírodu, zvířata, introvert, nepoužívá vůně jen deo.
Děkuji za typy!

Stránka:  1 2 Další »
Marggalít 21.1.19 20:56

Kdyby ji nevadil kosatec, tak bych doporucila treba Ibitiru. To je skromna nezna noblesa sama… Ale jeste se zamyslim. Nevis, jestli ma rada treba jemne citrusy, bylinky, drevite tony?

Marggalít 21.1.19 20:59

A pak taky, jestli to muze byt jemny unisex ( treba takova Gipsy Water) nebo spis vylozene zenska…

Marggalít 21.1.19 21:04

Hiris; Petrana!

Biely kvet 21.1.19 21:11

@Mizyan Artemisia Penhaligons.....

Mizyan 21.1.19 22:31

Dekuji za typy, Ibitira je krasna, napadla me jeste Sisley Campagne. Artemisia neznam, ale dekuji za typ! @Biely kvet @Marggalít :mavam:

Hanka H 21.1.19 22:54

@Mizyan Tak Sisley Campagne bych vyloučila :think: , ale napadla mě tato vůně
https://www.arome.cz/…monsieur-li/

Korsicanka 22.1.19 08:48

@Mizyan Z dražších Mon Âme od 1907 a „I“ od Puredistance.

dali2011 22.1.19 10:35

@Mizyan Dovoluji si doporučit Battito d'Ali (Profumum Roma) nebo Cuir Beluga (Guerlain).

Lucinela 22.1.19 11:16

Napadla mě ještě La Tosca (Xerjoff) - jemná, dlouhodržící.

Lucinela 22.1.19 11:20

Chanel No. 19 Poudre, Chanel 1932, možná i Beige, La Pausa.
A. Goutal - fialka (myslím La Violette, Petit Cherie)
Z levnějších My Name - Trussardi.
Exkluzivka Boucheron - Iris Syracuse
Guerlain - Mon Guerlain
Pure eVe - Different Company

a spousta dalších :srdce:

Biely kvet 22.1.19 12:28

@Mizyan Lancome Miracle je pekná jemná vôňa. :srdce:

Biely kvet 22.1.19 12:29
@Lucinela píše:
Napadla mě ještě La Tosca (Xerjoff) - jemná, dlouhodržící.

Jemná? Pre mňa bola príliš výrazná, naslepo by som do nej nešla, ale dlhotrvajúca, to áno… :-)

Marggalít 22.1.19 14:20

Ted mne napadla Noblige (Laboratorio Olfattivo). Ta je jak sen, lehounce levandulovo citrusovo pizmova, jde do prostoru, drzi a je rozhodne vznesena, etericka, nezna i dostatecne originalni. Pro pianistku rozhodne vhodna (sama jsem muzikant, tak si to dovedu predstavit :))

danaada 22.1.19 15:19

@Mizyan no já bych to možná vzala z jiného úhlu, pokud používá zatím jen deo, tak asi není úplně nejlepší jí první parfém kupovat naslepo jen dle popisu, že se jedná o éterickou introvertku, tam je možnost omylu velmi vysoká. Spíš bych radila napsat jaké deo používá, možná i z toho by se daly nějak odvodit její preference.
Jé a teď jsem se podívala na tvou poličku a jsem překvapená, mě totiž při tom popisu éterické introvertky napadla Infusion d'Iris a teď vidím podobnou u tebe, nevím v jakém jste vztahu, ale možná by to šlo udělat i tak, že zjistíš nakolik se jí líbí tvoje Prada unisex jako dámská vůně a potom jí, pokud by byla reakce pozitivní, koupit právě Infusion d'Iris. Nebo minimálně by se podle její reakce na tvou Pradu daly alespoň trochu odhadnout nějaké její preference…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek