vůně pro kamarádku

Garfield 28.08.10 23:51

vůně pro kamarádku

Mám kamarádku, která mi dost často půjčovala různé mteriály na VŠ a vůbec mi tím výrazně pomohla, chtěla bych jí jako poděkování nadělit nějaký odstřik pěkné vůňky, možná klidně i dražší. Ale aby to zas nebylo tak zvláštní, že ji to vyděsí 8) .Vím že nosila Euphorii, teď má oblíbený Covet, Covet Pure Bloom. Líbil se jí i AmorAmor. jestli si dobře vzpomínám, tak jednou říkala, že má ráda ve vůních sladké ovoce.Co byste mi tak pro ni, dámy (a pánové), doporučily(i)?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Alchemilla 29.08.10 00:17

Euphorii nosim, Amor Amor se mi take libi /ale ne az tak, ze bych ho musela mit../ podle me by se mohlo libit jablicko od Niny Ricci. Ovocna, sladka, ale ne obtezujici, flakon jako darek krasny.. :)

Garfield 29.08.10 01:35

No vida, na Ninu jsem si ani nevzpomněla :shock: a to jsem ji kdysi měla.

Garfield 29.08.10 23:42

Žádný další nápad…? :conf: :(

Lalaith 30.08.10 08:46

Meruňková Love in Paris? Jahodová Miss Dior Chérie? :conf: Délices de Cartier? Už nevím, bohužel :oops: V ovoci mám jaksi mezery…

ledifia 30.08.10 09:56

Co třeba Elle, Funny! nebo nějaká Allegoria?

Lalaith 30.08.10 11:09

Funny! mi nepřijde moc sladká… ale je hezká, to zase jo… nebo nějakou odnož Anor Amor?

Garfield 30.08.10 13:56

Já právě taky v ovocenkách spíš tápu :conf: Třeba Love in Paris vůbec neznám :shock: Ještě mě napadlo sehnat tělové mlíko a sprcháč Covet, to by snad byla sázka na jistotu :conf: Teda pokud ty Covet produkty voní jako samotný Covet :)

Lalaith 30.08.10 15:00

Na tělové mléko Covet jsem se ptala někde ve fóru, ale nemůžu to najít :conf: A někdo mi psal, že mléko voní jinak… Sprcháč nevím, no… Asi se budeme muset vzdělat v ovocenkách :D

Leisha 30.08.10 15:12

Když to bude dárek, a ještě navíc odstřik, tak se možná celkem vyplatí lehce riskovat a nedávat jí variace na vůně, které už má :conf: …je to fajn způsob, jak pro sebe může najít novou vůni :wink:

Ovocenky obecně teda taky moc nemusím…ale napadá mě třeba Insolence, In Black, Délices, Brit Red…

barbucha 30.08.10 15:41

Takovej Cristobal mi připadal velmi pěkně sladce ovocnej…

Garfield 31.08.10 14:21

Děkuju za rady všem :wink:

Asi pořídím jeden odstřik Funny a jeden Cartiera.V nej­horším to někomu podaruje 8)

Tanushka 04.09.10 19:39

Já bych zkusila Feérie EDT nebo Valentino Eau de parfum (ta je podle mě hodně ovocná). Osobně cítím hodně ovoce i ve Scarlett, ale většina lidí ne, takže těžko říct :)

Lalaith 05.09.10 10:49

Tak Scarlett by taky nemusela být úpllně špatná, pro mě je teda hlavně o hruškách, jemném čajovém tónu a bílých květech, je taková čerstvá a šťavnatá. Přije mi povedená, třeba by se taky mohla líbit :conf: Dobrý nápad…

Domes 27.09.10 16:08

mě tak napadá Miss dior Chérie,In love again,Funny? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama