Vůně pro mou sportovní dceru, prosím o radu....

Ilza 14.12.17 21:04

Vůně pro mou sportovní dceru, prosím o radu....

Chtěla bych dceři pod stromek koupit nový parfém. Roky používá CK Be a je s ním spokojená. Chtěla by něco podobného, klidně unisex. Je sportovní typ a nechce hlavně nic sladkého. Jako atribut zmínila dřeva…cedr nebo santalové, ale není si jistá. Je spíše chlapecký typ, tak by to nemělo být nic moc nápadného nebo vyzývavého. Ale dodat trochu ženskosti by nevadilo ( to je ale můj názor ). Má úplně jiný vkus než já, tak vůbec nevím. Díky za radu

mimi 20.12.17 13:05

ak môžem dať tip, tak Eisenberg Eau Fraiche
https://www.fragrantica.com/…e-12561.html
vyskúšať sa dá aj v kamennej predajni (videla som ju vo fann)

Frankie 20.12.17 15:18

Opět nevíme, která bije…
Druhý návrh.

Máma „píše“ mezi řádky, že dcera chce (s prominutím) zůstat na levné syntetice, vonět jako čistič-detergent, nudný prací prostředek, proto navrhuji dřívější, oblíbený a unisex CK One, což je kupodivu a sám o o sobě vyšší level.

Vlastním CK One i Be…

Jinou cestou je zkusit značku Clean, jsou podobné, dražší, popř. bych přešel na ještě dražší Prady.
Mají dokonce v portfoliu pánské, které mohou nosit dámy.

Beverly 20.12.17 17:10

Nedejbože, aby @Frantatata dostal do spárů moje dítě :lol:

@Ilza Co nějaká čajovka Elizabeth Arden? Líbila by se mi i AA Limon Verde, je dost originální a přitom nelepí…

Frankie 20.12.17 17:17

@Beverly
To bylo hodně milé. :hug:

Ilza 20.12.17 19:56

Díky, koupila jsem CK ALL......v časovém presu a naslepo. Pro holku, která hraje ragby není fakt jednoduché vybrat parfém.....proto se mi nechce riskovat něco drahého, příště si opatřím vzorky. Dík za rady.

aprazanda 25.12.17 10:50

Když „i skladník ve šroubárně si může přečísti Vergilia v originále“ , proč by nemohla dcera hrající ragby vonět Diorem. Dělám si legraci… Ať se dceři CK dobře nosí.

Lucinela 25.12.17 12:28

Já bych volila něco od Hermés (nová Twilly by se mi líbila na mladé dívčině), nebo některá ze „zahrad“. Nebo od Chanelu No. 19 nebo něco cenově „líbivějšího“ Versence (Versace).

Váš příspěvek