Vůně pro policistu, vojáka

kar3l 19.11.12 23:06

vůně pro policistu, vojáka

Zdravím,

prosím o radu při výběru vůně (na zimu i na léto - mohou být dvě) pro chlapa (30 let), akčnějšího, 190 cm vysokého, mužnějšího vzhledu, atletické postavy, na krátko střiženého, rád a hodně sportuje, sportovně se však neobléká, má rád zbraně a adrenalin. Barvy - černá, modrá, bílá, červená, stříbrná, hnědá a šedá. Vůně by v sobě měla tohle vše spojovat a jeho reprezentovat. Použita bude na běžné denní nošení a měla by vydržet celý den jak na kůži tak na oblečení. V cenové relaci do 1500,– na netu :think:

Dosavadní vůně:
MEXX Pure Life - dřevitě aromatická vůně, v úvodu Pure Life Man nás uvítají poznámky koriandru, zázvoru, černého rybízu a grapefruit. Srdce patří rozmarýnu, frézii a jasmínu. Dřevitou základnu tvoří noty santalového dřeva, cedru, ambry a mechu.
Jil Sander Sport - dřevitá vůně se svěžími tóny. Sport for Men představuje vůni čistoty a energie. Sport for Men má svěží úvod, který vklouzne do kořeněného srdce a spolu putují do dřevitého základu z cedru a santalu.

Očichával a voní mu:
giorgio armani aqua pour homme
bvlgari marine aqa pour homme
dior higher energy
dolce gabbana sport
ysl cologne gingembre
versace pour homme

Děkuju za Vaše typy :)

Příspěvek upraven 19.11.12 v 23:50


Reklama

kar3l 19.11.12 23:33
@Frankie11 píše:
http://www.arome.cz/…em-vune-332/

děkuju, trochu jsem to ještě poupravil, ale víc už z toho nevyždímu, je to pro kamarádky přítele, víc bohužel nevíme :)

jerry 20.11.12 09:25

Pak je nejlepší vybrat nějakou z toho seznamu, které už odzkoušel (předpokládám, že na kůži, nikoliv jen na papírku) a které mu voní.
Jakýkoliv tip na nějakou další by bylo stejně nutné na jeho kůži vyzkoušet.....

Frantatata 20.11.12 09:47

Doplnil bych seznam kupř. ještě o:
Bvlgari Aqua, Égoïste Platinum, Chopard Noble Vetiver, Dior Eau Sauvage, Homme Sport, Aqua Fahrenheit, Dolce Gabbana PH, Gucci Sport, Guerlain Vetiver, Guerlain Homme L'Eau, Hermès Concentrée d'Orange Verte, Voyage d'Hermès, Lalique Pour Homme Equus, Prada Man, YSL La Nuit de l'Homme/Parfum, L'Homme/Libre, et caetera.

rock 20.11.12 10:22

kar3l:
Frantatata toho zmínil dost (a že bych si tam vybral), ale nedá mi to: proč vlastně hledáš něco dalšího, když už máte šest kusů, které mu sedí (a s žádným z nich neudělá ostudu)? Nebo to mělo být jako hlasování z těch šesti vyvolených? Pak bych připsal čárku Dioru a YSL. A určitě bych od obojího doporučil ještě vyzkoušet bezpřívlastkovou verzi …

FlirtBoy 20.11.12 10:58

Tackleberry z Policejní akademie místo kolínské používal olej na mazání pistole :D

http://img.ksl.com/…24968341.jpg

kar3l 20.11.12 12:04

@Frantatata - děkujeme, ještě dovyzkoušíme
@jerry - některé na papírku, jiné na kůži
@rock - asi tak nějak, myslel jsem, že se tu např. sesype chvála na jeden či dva z nich :) ..Tebou doporučované zkusím i já :)
@FlirtBoy - pobavilo, ještě bych doplnil, že prý je občas cítit kouřem z dýmovnice a slzným plynem :mrgreen:

Frantatata 20.11.12 12:25
@kar3l píše:@FlirtBoy - pobavilo, ještě bych doplnil, že prý je občas cítit kouřem z dýmovnice a slzným plynem :mrgreen:

Nedá mi to nezareagovat na poslední post a dodávám synergizující vůně:

kouř z dýmovnice: Lalique: Encre Noire
slzný plyn: Marc Jacobs: Bang :mrgreen:

Frankie 20.11.12 12:45

@kar3l
Ze seznamu, který jsi uvedl bych taky hlasovala pro YSL, z tipů, které navrhl @Frantatata se mi nejvíc líbí Guerlain Homme L'Eau, Hermès Concentrée d'Orange Verte a Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme ;).

kar3l 20.11.12 17:29

@Frantatata - píšu si a mám k nim přistupovat ironicky stejně jako ty? ..to abych si rovnou narval dvě kávová zrna skrz nozdry :lol:

@Frankie11 - tak YSL voní i mně a ty dvě určitě vyzkoušíme

..nějak mě to začalo bavit :) ale dnes už se mi zdálo, že se na mě v parfumérii začínají divně dívat :P (nevím jak to máte vy ostatní, ale já ostříkám papírky, čichnu prvně, odložím je k testeru a jdu dál a pak se k nim postupně vracím a následně zase vyřazuju až se doberu ke dvěma nebo třem vítězům ..minule jsem se ale k papírkům nestačil vrátit, protože se staly terčem úklidové čety v podobě jedné z prodavaček a já si toho nestačil všimnout :roll: ..navíc můj nos vydrží opravdu hodně, takže za pomoci kávových zrn jsem schopný tam strávit spoustu času :zed: )

Frankie 20.11.12 17:43

@kar3l
Papírky nikde nenechávej a popisuj si je, ať v tom nemáš zmatek. Nejlepší je samozřejmě testovat přímo na kůži, a pokud možno několikrát, protože jedna zkouška - žádná zkouška.

Jak začít s parfémy, popsala Ada tady:
http://www.arome.cz/…ezi-parfemy/


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama