Parfém, ve kterém je skořice skutečně cítit

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
domenica 19.2.08 21:28

Vybavila se mi jedna vůně, kterou jsem měla ve svých parfémových „začátcích“, někdy koncem 80. let. Byla jednoznačně a vyloženě SKOŘICOVÁ, nádherná, měla modrý neprůhledný flakon se vzorovaným proužkem (typický monohobarevný design) a byla od italské firmy MISSONI. Teď mě šíleně mrzí, že nevím, kde ten prázdný flakon skončil. Tak ráda bych zase nasála tuhle neobvyklou a krásnou vůni, alespoň její „stopové prvky“ a ponořila se do vzpomínek :) …

Kerze 19.2.08 23:16
Maty píše:
Irena píše:
Ještě mě napadá Estée Lauder Cinnabar, už podle názvu to musí být skořicový oblak, Kenzo Jungle le Tigre (tam je podle jejích nositelů hodně cítit) a na mě skořice vybafla i z Ralph Hot.
Souhlasím s Hot,to je opravdu moc povedená vůně,která mě moc potěšila a maličko mi i tu skořici připomněla!!

Anooo, HOT je velmi povedená limitka… :)

katerinka 20.2.08 09:10

Skořice jen a jen skořice je v Rousse od Serge Lutense. Žádný vanilkový rohlíček, jen skořice jako živá :)

klubko 20.2.08 09:13
katerinka píše:
Skořice jen a jen skořice je v Rousse od Serge Lutense. Žádný vanilkový rohlíček, jen skořice jako živá :)

Teda… navnadila jsi mě :-) Ale to půjde asi dost těžko sehnat :-(

Mimochodem, vypadá to opravdu dost dobře :-)

http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog … 07693.html

klubko 27.2.08 10:34

Děkuji všem za rady, rozhodla jsem se nakonec pro Opium a udělala jsem dobře. Jedna dobrá duše mi udělala odstřik, tak už se s ním mazlím :)

Ronna 1.3.08 14:15

Už jsem to psala jinde - nová verze Gaultier2, unisex, po dvou hodinách na ruce krásná skořice.

ippolita 24.3.08 19:23

Neviem, ci to je len moj dojem, ale mne vonaju Opium, Cinnabar a Youth Dew rovnako. Nikdy som ich neskusala naraz vsetky 3 (lebo by som po svojich uz domov nedosla), ale z pamatovej stopy vsetkych mi vychadza, ze je jedno, ktory z nich pouzijete. ma niekto s tym rovnaku skusenost, alebo tam vidite nejake odtienky?

Zea 25.3.08 02:20

Když se řekne skořice a vůně, tak se mi okamžitě vybaví vzpomínka na zkoušku vůně Ted Lapidus Silk Way. Po celkem příjemném skořicovém okořenění začátku vůně velmi rychle vyprchaly ostatní složky a bohužel, pro mě, zůstala jen a jen skořice a to ještě hořká. Je to ta nejskořicovatější vůně, jakou si lze představit. Pro mě absolutně nepoužitelná. A to mám ráda její chuť i vůni.

• Citovat
  • Nahlásit
Samantha 16.4.08 21:48

Dnes testuju Ma Griffe a je tam hodně výrazná skořice.

pichjit 11.8.08 21:57

Nový příspěvek do starší diskuze, strašně příjemně mě překvapila Desnuda, kombinace broskve a skořice mě opravdu nadchla, cítím tuto kombinaci po celou dobu od nanesení do smytí! Protože mě broskev dříve moc nesedla, teď mě překvapila a to byla taková výměna naslepo za vůni, co se mi nelíbila a bylo mi tak nějak jedno, za kolik, nebo za co :shock:

chavah 11.8.08 22:15

v Navy od Dana je té skořice také dost.

janas 22.8.08 18:14

Teď očichávám novou starou Lauru B. Night (díky hafíkovi)- je také skořicová.

Veverka 24.8.08 08:46

V Arabii od Lutense taky cítím skořici, hlavně na začátku - skořici a rozinky, mňam :)

janas 25.8.08 13:18
Veverka píše:
V Arabii od Lutense taky cítím skořici, hlavně na začátku - skořici a rozinky, mňam :)

Koukla jsem se na složení, protože skořici vůbec necítím a opravdu tam není. Ani žádnou sladkost - cítím hořkost, kardamon (ten tam je), bohužel závan gumy, ale za chvíli po rozležení je hezky zajímavá - to asi ta myrha, kterou mám ráda.

Aja 25.8.08 16:13

Tocade

Dnes mi přišel odstřik Tocade od Rochas a skořice je v ní hooodně výrazná!!! :oops:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek