Vůně vypraného prádla

Kubbi7 16.04.09 18:34

Vůně vypraného prádla

Ahoj, zná někdo vůni která by voněla jako když v létě pověsíte prádlo. Může být i dámská ale aby ji mohl nosit i muž. Díky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Spirit 16.04.09 18:52

Nazdárek, zkus třeba tuhle: Eau Parfumée au Thé Blanc od Bulgari je to unisex :)

hafik 16.04.09 18:57

Některá z vůní L´Artisan voní jako čerstvě vyprané prádlo, ale nevím už jaká :oops:

Lyonella 16.04.09 19:16

L'Été en Douce …ale asi není unisex…

Lyonella 16.04.09 19:17

Ale chlap by ji snad mohl nosit, podle toho, jak si ji pamatuji.. :roll:

xronos 16.04.09 21:47

:D :D :D ........ vyprané prádlo voní podle použité aviváže a většinou to je pěkně hnusnej syntetickej smrad, ne ? :D

macska 16.04.09 23:54

Teď jde o to, co bereš jako vůni vypraného prádla. Jestli babiččino mýdlo s jelenem, tak White Linen (jsou tam i kytky, ale nejsou moc cítit), jestli aviváž, tak některý white musc nebo L'Été en Douce. Přiznám se, že ani jedno si na mužským moc dobře představit nedokážu.

Nat 17.04.09 13:13
xronos píše: :D :D :D ........ vyprané prádlo voní podle použité aviváže a většinou to je pěkně hnusnej syntetickej smrad, ne ? :D

Tak pod tohle se podepisuji!. Proto u nás platí mnou vyhlášený přísný zákaz používání jakékoli aviváže :evil: Charakterizovat vůni vypraného prádla není vůbec jednoduché, protože každý si pod tím představuje něco jiného. Někdo například prádlo vlhké, čerstvě vytažené z pračky, v tom případě je následná evokace silně závislá na použitém pracím prostředku. Prádlo suché, provoněné letním vzduchem evokuje sušší vůně typu Concentree dOrange Verte od Hermes.
 Nat

Vera 17.04.09 13:47

Aviváž taky nepoužívám, aby se mi vůně netloukly :P ale před pár roky se prodával jasmínový Silan a ten voněl krásně…

Luqas 17.04.09 15:30

mne ako vyprane pradlo vonia aigner white man :D

Mirka 17.04.09 17:37

mě pěkně čistá přišla Armani eau - viz - co jste dneska zkoušely. Ale jestli zrovna vyprané prádlo? Asi by se musela přetrhnout šňůra, a to prádlo by se trochu poválelo v čerstvě posekané travičce :lol: Opravdu se mi ta vůně na léto moc líbí

xronos 18.04.09 23:28
Nat píše:
xronos píše: :D :D :D ........ vyprané prádlo voní podle použité aviváže a většinou to je pěkně hnusnej syntetickej smrad, ne ? :D
Tak pod tohle se podepisuji!. Proto u nás platí mnou vyhlášený přísný zákaz používání jakékoli aviváže :evil: Charakterizovat vůni vypraného prádla není vůbec jednoduché, protože každý si pod tím představuje něco jiného. Někdo například prádlo vlhké, čerstvě vytažené z pračky, v tom případě je následná evokace silně závislá na použitém pracím prostředku. Prádlo suché, provoněné letním vzduchem evokuje sušší vůně typu Concentree dOrange Verte od Hermes.
 Nat

a já se podepisuju zase pod tohle :)

ráno po sprchování na sebe CdOV šplíchnu a když na to nahodím tročko … tak to ua nějakou dobu přesně takhle voní … v zimě to nějak dokáže to léto přivolat :)

Kerze 19.04.09 00:19
Nat píše:
Prádlo suché, provoněné letním vzduchem evokuje sušší vůně typu Concentree dOrange Verte od Hermes.
 Nat

Ano, ano, to je přesně vůně vypraného prádla sušeného na sluníčku… :D Na chlapech zcela neodolatelná… :wink:

Irena 19.04.09 14:47

Jako prádlo (nebo spíš starý naškrobený kapesník) mi voní Thierry Mugler Cologne. Čistotou voní i Prada Man, ale ta je spíš krémová, asi jako tradiční hustá pěna na holení, ale třeba ji budeš vnímat jinak. Rozhodně vyzkoušej. Z dámských zkus White linen. Vynikající a levná je Yves Rocher Fleurs d´oranger, tou jsem si přímo stříkala čerstvě vyprané povlečení. Pěkný muskový, „avivážní“ základ má taky Bulgari Pour homme soir. Možná by stála za pokus i Dolce a Gabbana s červenou krytkou a Gres Cabotine, ale chce to muže bez předsudků. :wink:

Irena 19.04.09 14:48

Ale houby. Když to vypereš v marseillským mýdle a pověsíš na zahradu, máš to bio a voní to fantasticky. :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama