Vydání doporučeného balíčku po předložení potvrzení OP

kosmetika0 19.05.10 17:14

Vydání doporučeného balíčku po předložení potvrzení OP

Ahojky, potřebovala bych poradit. Včera jsem zjistila, že mám prošlou občanku, tak jsem si byla vyřídit dnes novou a dostala jsem lísteček o potvrzení OP. Pas nemám.
Nevíte, jak to chodí na poště, když mi má přijít doporučený balíček, jestli mi jej vystaví po předložení toho potvrzení? Bude jim to stačit? :conf: A nebo budu muset čekat, až mi vystaví novou, a lhůta vyzvednutí balíčku projde :? Předem díky za rady! :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Gita 19.05.10 17:18
kosmetika0 píše:
Ahojky, potřebovala bych poradit. Včera jsem zjistila, že mám prošlou občanku, tak jsem si byla vyřídit dnes novou a dostala jsem lísteček o potvrzení OP. Pas nemám.
Nevíte, jak to chodí na poště, když mi má přijít doporučený balíček, jestli mi jej vystaví po předložení toho potvrzení? Bude jim to stačit? :conf: A nebo budu muset čekat, až mi vystaví novou, a lhůta vyzvednutí balíčku projde :? Předem díky za rady! :wink:

Samozřejmě, to potvrzení stačí. Nahrazuje OP po dobu, než Ti vystaví novou…

jitka006 19.05.10 17:43

Tak potvrzení ti stačit nebude a pokud nemáš OP stačí řidičák jako průkaz totožnosti.

jerry 19.05.10 17:45
Gita píše:
kosmetika0 píše:
Samozřejmě, to potvrzení stačí. Nahrazuje OP po dobu, než Ti vystaví novou…

Teoreticky ano, ale pokud budeš mít smůlu, tak ženská za přepážkou bude tvrdit, že na potvrzení není fotka :wink:. A smůla :mrgreen:

Gita 19.05.10 17:49
jitka006 píše:
Tak potvrzení ti stačit nebude a pokud nemáš OP stačí řidičák jako průkaz totožnosti.

Stačit bude. Kdo nemá pas ani řidičský průkaz, tak se na poště prokazuje rodným listem? K tomu potvrzení zůstává i původní OP, tak toto stačí.

kosmetika0 19.05.10 17:53

Tak to jsem zvědavá, co po mě budou teda chtít :shock: No rodný list, ten mám nejspíš někde ještě u rodičů doma :conf:

Ptala jsem se ženské na úřadě, ale taky nevěděla, jestli to potvrzení bude stačit, a to je úřednice :?

shanin 19.05.10 17:56

Na hlavní poště v Brně u výdejového okénka loni viselo upozornění (možná tam ještě visí,už tam nechodím), že potvrzení nestačí . Musíte mít občanku nebo pas. Není vyloučené, že to někde na to potvrzení vydají, ale jestli ne, tak na to buďte psychicky připravené.

Ale bylo to v článku ohledně ztracených/ukra­dených dokladů. Pokud máte prošlý OP u sebe, tak by to snad stačit mohlo.

Gita 19.05.10 18:01
shanin píše:
Na hlavní poště v Brně u výdejového okénka loni viselo upozornění (možná tam ještě visí,už tam nechodím), že potvrzení nestačí . Musíte mít občanku nebo pas. Není vyloučené, že to někde na to potvrzení vydají, ale jestli ne, tak na to buďte psychicky připravené.

Když má starou OP a k tomu výše zmíněné potvrzení, tak to nestačí? No to snad ne :conf:

kosmetika0 19.05.10 18:02

Prošlé OP mi vzali u přepášky :cry: Mám pouze ten duplikát :? Že já si tu OP líp nehlídala, kdy má konec platnosti :bang:

Gita 19.05.10 18:07
kosmetika0 píše:
Prošlé OP mi vzali u přepášky :cry: Mám pouze ten duplikát :? Že já si tu OP líp nehlídala, kdy má konec platnosti :bang:

No, tak to je špatné. Měla jsem za to, že starý OP Správa agend ponechává majiteli, spolu s potvrzením…

kosmetika0 19.05.10 19:41

Holky, a nevíte, jestli by mi předali na poště balíček, který bych nechala poslat na přítele, a měla od něj plnou moc? Šlo by to tak? Jelkož budu bez OP cca měsíc, tak pro další obchůdky to potřebuju nějak dořešit :oops:

jerry 19.05.10 19:45
kosmetika0 píše:
Holky, a nevíte, jestli by mi předali na poště balíček, který bych nechala poslat na přítele, a měla od něj plnou moc? Šlo by to tak? Jelkož budu bez OP cca měsíc, tak pro další obchůdky to potřebuju nějak dořešit :oops:

Plná moc (i kdybys ji měla s úředně ověřeným pospisem) České poště nestačí. Akceptují výhradně tzv. průkaz zmocněnce (vystaví příteli nebo komukoliv jinému za 50,–).

barbucha 19.05.10 19:53

Co to je?! Stát ve státě?!""http:/­/yoursmiles.or­g/tsmile/agres­sive/t0175.gif:http://yoursmiles.org/…ve/t0175.gif

Vera 19.05.10 19:54

loni na podzim jsem byla na poště svědkem, že potvrzení opravdu nestačilo, chtěli OP nebo pas, letos přibyl ještě řidičák…zbývá nechat si ho doručit na adresu, zvláštní, že cizím sousedům ho klidně vydají, to mi hlava nebere :roll: kocourkov hadra

Garfield 19.05.10 20:02

Jsem se právě chtěla podivit, jak je možné, že při doručování by to předali i našemu psovi, kdyby uměl podškrábnout dodávací list a na poště musí člověk složitě prokazovat totožnost :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama