Výroba vlastního parfému

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
elisa 29.3.12 21:43

Nevím, musím se zeptat. :-)

tenreza 14.2.14 07:17

Dobre rano chtela jsem se zeptat jakou muzu pouzit vodku pri vyrobe parfemu, v lekarne je bohuzel jenom 60% lih

Leisha 14.2.14 10:33

@tenreza Ve vodce (v něčem co má málo alkoholu, ani těch 60% nestačí) se silice pořádně nerozpustěj a je to kalný a kapky silic se zas srážej po čase na hladině. V drogeriích (takovejh těch pravejch, ne parfumeriích a jinejch DM) se dá koupit konzumní líh, ten má 80%. Já ho kupuju v drogerii na Letenským náměstí.

ranunculus 20.8.15 20:17

Také si míchám vůně a kolikrát nemají moc výdrž. Používám i přírodní ustalovače, ale stává se mi, že pak základ překryje noty v srdci :,( Ustalování je nejtěžší

phulosoraptorka 7.4.17 15:43

Taky mám dvě vlastní vůně (jedna bílě květinově-kořeněně-květinově-dřevitá a druhá bylinná), podle intenzity a výdrže spíš kolínské než parfémy a docela mě to trápí. Bohužel jsem je vyráběla na jednom workshopu, vlastní suroviny nemám a tak už nemohu zvýšit výdrž přidáním stejných esencí ve větším množství.

Zkoušel někdo vytvořit něco nového za pomoci smíchání třeba soliflorů nebo méně výrazných vůní, které vytvořil někdo jiný? Je to něco jako vrstvení, ale ne na sobě, ale v pokusné lahvičce…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek