Vysvětlení..

Dejna 27.03.10 21:41

Vysvětlení..

Ač na Arome moc nepřispívám, ale poctivě se snažím dočítat. Samozřejmě mně neutekla roztržka Jasmína versus Sára. Nemyslím si, že by Jasmíny úmysl byl poškození Sáry obchodu, četla nabídku jinde a měla potřebu Sáry cenu na Forda komentovat. „nepřiměřené nabídky“ - nákup - prodej se občas na Arome objeví, když koupí někdo v kamenném obchodě a snaží se prodat, tak to samozřejmě chápu..občas se ale objeví i nabídky, které když Arome sledujete, tak si uděláte svůj vlastní obrázek..někdo koupí opravdu dobře, vůně nesedí a dá ji do oběhu za dost nadsazenou cenu…nu což, zákon nabídky poptávky..Ale nevím, jestli jsem v tomhle opravdu špatně četla, ale Sára nevysvětlila, zda opravdu cheapsmells zasílá fejky…A jak je to s jinými internetovými obchody? Že se vůně někomu nezdála z Diamantu, z Jahody, teď nově z Elnina jsem zaregistrovala. Osobně jsem měla tu čest dostat cosi z FX. Objednala jsem si menší balení vůně od Montany Just me, přišlo mi cosi v růžovém jakoby refanu bez víčka a tvářilo se to jako růžová ovocenka..bez nápisu, bez ničeho…neřešila jsem to, pořizovací hodnota by přesáhla poslání té vůně zpět..objednala jsem větší balení a všechno ok. přišla regulérní Montana v origo flakonku..Z FX jsem měla minimálně dalších dvacet objednávek a všechno v pořádku, rovněž z cheapsmells, rovněž z Elnina..z Jahody jsem neobjednávala. Opravdu by mě zajímal názor Sáry nebo ostatních na tyto int. obchody.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Pomnenka 27.03.10 21:54

I já jsem byla zvědavá na odpověď, ale bohužel nepřišla. Taky nechápu, čím Jasmína Sáru tak rozčílila.. resp. proč se nekonala ta další diskuze o padělcích? Tabu?

manolia 27.03.10 22:10

Ehm,taky bych s to ráda přečetla,leč není co,obchod S.vypadá jako zavřen,diskuze zmizela … :conf:

Bianca 27.03.10 22:26

Také by mě zajímala odpověď. Moc sem nepřispívám, ale čtenářka jsem závislá. Nedá mi se nevyjádřit k tomu sporu - Sára tu neprodává, tak jako většina ostatních, ale zastupuje svůj obchod, jako třeba p. Hegr a já mám dojem, jak tu už někdo psal, že se tu neměří stejným metrem. Co jeden musí snést útoků, které podle mě vždy odrazí slušně a rozumně, tak druhý už tak dobře neobstál. Já osobně bych taky nezasahovala žádným způsobem nikomu do nabídky, byť bych si o ní myslela své, ani bych v žádném obchodě nevykřikovala:jinde to mají levnější, ale to, jak byla Jasmina za svůj úlet odsouzena se mi líbilo ještě míň. Posílat ji do pr…? Až tak?
Někteří přispěvatelé jsou tu docela drsňáci a takového spory jsou na sviňu. Nedá se to řešit SZ, kdo to tu má číst? :smack:

Hailstone 27.03.10 22:53

Nestihla jsem výměnu názorů mezi Jasmínou a Sárou. Takže úplně přesně nevím o čem si tu píšete a budu :ot: …za to se moc omlouvám.Jen bych se chtěla zastat Sáry......opravdu jsem se nestkala ještě s jediným člověkem, který by mě dokázal v dnešní době přesvědčit, že existuje slušný obchodník.Z toho mě vyvedla Sára a Miro , nikdy by mě ani v náznaku nenapadlo někomu takovému vnucovat co a za kolik mají prodávat a zda to mají v některém jiném obchodě lacinější.Nechce-li někdo nakupovat, pak nemusí…to je jeho věc a je zbytečné na to kohokoliv upozorňovat. Myslím, že si každý umí spočítat, zda je pro něj obchod výhodný či ne.
Každá objednávka, kterou jsem si u nich vyřizovala, byla okamžitě potvrzena nejen strojovým e-mailem, ale také velmi milým slovem. Následovalo velice rychlé vyřízení objednávky, balíček dorazí dřív než se stačím vzpamatovat, aniž bych poukázala platbu na účet. Balík je celý provoněný, úhledně zabalený ,se slevou, plný dárků navíc a ještě dostanu úžasný e-mail od lidí, kteří nejsou ani mí příbuzní, ani nejbližší přátelé.....na jakoukoliv otázku dostanu po krátké chvilce odpověď, jako bych se nacházela na chatu. Myslím si, že to není ani náhodou jejich povinnost.Při objednání v jejich obchodě se cítím jako zákaznice číslo 1 , nejdůležitější na celém světě,princezna, jsem rozmazlená a další obchody s jinými obchodníky mi najednou připadají neveselé a plné chyb.Proč bych takovým lidem , kterých je velmi málo, měla přidávat vrásek na čele a ubírat elánu do dalšího obchodování?.....to bych musela být šílená…

Já jsem strašně vděčná, že takoví lidé ještě existují, že si můžu od nich objednat zboží, že si smím s nimi dopisovat a že mohu být jejich zákaznicí.Za to moc oběma děkuji!!!

Pak se také ráda poučím z jakéhokoliv příspěvku, který popisuje i negativní zkušenost s některým z obchodů ,i já jsem některé zažila a popsala.

Dejna 27.03.10 23:09

Rozhodně jsem nechtěla rozdmýchávat žádný spor a soudit Jasmínu nebo Sáru. Sáry kvality vůbec nezpochybňuji. Ale vrtal mi hlavou Sáry názor, že ne u všech int. obchodů dostanete, co očekáváte. Sára něco nakousla a jestli se k tomu nechce dále vyjadřovat, to je samozřejmě její volba. Zajímá mě zda opravdu někdo má další zkušenost, že Vám z int. obchodu nepřišlo to, co přijít mělo. Já tuhle zkušenost měla z FX a vím o kamarádkách, které zklamala Jahoda nebo Diamant. Samozřejmě jsou to vyjímky..ostatní zásilky byly v pořádku.. A kde má mít člověk jistotu, že mu přijde co má?

evik77 28.03.10 15:28

Asi mám štěstí… Ťuk, ťuk… Zatím jsem byla s uvedenými obchody vždy spokojená - kromě Jahody - tam jsem zatím nenakoupila. Asi není v moci majitele e-shopu, připadně obchodního šéfa, aby kontroloval a zkoušel každou zásiku. To by se nám ani nelíbilo, dostat už odstříknutý parfém… Pokud je parfém nějak poškozený, nebo zkažený, je důležité, jak se k tomu obchod postaví. A pro mě je to známka solidnosti. (Ostatně i od zásilkového obchodu s oblečením mi může přijít vadné zboží…) Pokud ovšem pošlou fake, je otázka, jak se k němu dostali… Předpokládám, že nenakupují přímo od výrobce, ale od nějakého většího zprostředkovatele… A jak se to dostalo k němu…?

manolia 30.03.10 19:48

Včera mi přišel z jahody Black Orchid,dle mého názoru originál,i když je pravda,že nemám s čím srovnat(vůni ano-měla jsem odstřik)dle obalu(porovnávala jsem obal jen podle obrázků na netu) i vůně samotné nemám důvod pomýšlet na fake.

tuzezlypes 04.04.10 09:39

Jsem ráda, že aspoň nějaká zmínka o zmizelé diskusi. Zaregistrovala jsem téma Sáry o padělcích, slíbila pokračování další den a pak už bylo vše zrušené a smazané. Těšila jsem se na zajímavé počtení od fundované osoby a nevím nic… ach jo.

edinka 04.04.10 10:51

Také bych ráda, kdyby zajímavé povídání od Sáry pokračovalo :?: Škoda, že se stáhla, i se svými zajímavými nabídkami.. :(

Fleur 04.04.10 11:56

Bohužel už nelze přesně citovat, když je diskuse smazaná - já jsem ale byla zklamaná, neboť Sára alias Parfumerka pouze mistrně vyvolala zájem, něco naznačila, ale nic nekonkretizovala. Avizované psaní na pokračování, kdy po probuzení zvědavosti se autor v nejlepším odmlčí (to je klasický vypravěčský manévr, který nás nutí sledovat další díl stupidního seriálu, ačkoli jsme se zařekli, že již nebudeme ztrácet čas), to není fér prostředek na diskuzním fóru, ale určitá manipulace - čtenáři (posluchači, diskutující atd.) jsou staveni do pozice závislých na dalším pokračování. Obávám se, že bychom se nic nedozvěděly ani nebýt té malicherné záminky, pro kterou se nakonec stáhla.

barbucha 04.04.10 12:32

Já jsem chytla kousek diskuse těsně před smazáním, takže mě to nijak neobohatilo :wink: , ale nepříjemně mě překvapil poslední inzerát Sáry (jak koukám, jako všechno ostatní už smazaný), doprovázený zlostnými výhrůžkami…to jednoho přejde chuť na obchody :?

Tana1112 04.04.10 12:37

Tak ono urazit se je také způsob, jak z něčeho vycouvat, že…?

tuzezlypes 04.04.10 13:40

Myslím, že Fleur má v mnohém pravdu - takhle mne nad tím nenapadlo uvažovat. Na Parfumerku jsem tu zatím četla jen samé chvalozpěvy, ale zdání někdy možná klame a vše je jinak. Podrážděné až vulgární reakce bych nečekala. Možná dobré vědět, s kým má člověk tu čest.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu


Reklama


Reklama