Wild Magic, Jil Sander Jilpomozte prosím najít alternativu..

Kleaa 22.02.09 22:54

Wild Magic, Jil Sander Jilpomozte prosím najít alternativu..

milé znalkyně!
milovala jsem Wild Magic od LR, ten mi bohužel před lety přestali vyrábět :( Marně pátrám najít podobnou úžasnou vůni. Mám pocit, že ta kolekce vůní jako Harem, Pseud., co jsou zachovány doteď, alteronovaly známé parfémy. kdysi jsem měla papír, kde to bylo uvedeno. Bohužel netuším co Wild Magic. Jedna paní, asi distributorka LR mi na mé přásní sdělila prý to byl Jil od Jil Sander (no nevím) chtěla jsem ji ozkoušet, ale ta už se asi taky nevyrábí :cry:
znáte někdo tuto nádhernou vůni? byla taková červenorůžová, já mám doma ještě schovaný zbytek, ale bohužel nejsem v stavu popsat - taková slaďoučko pikantní (žádný usedák typu angel), svůdná, nádherná…
můžete mi třeba poradit, zda opravdu byla jakási napodobenina Jil, nebo kdo ji znal, jakou vůni ze současných zkusit? (já z těch známých žádnou podobnou nenašla) Prosím, snad nejsem jediná, komu se kdy líbila :(


Reklama

Kleaa 22.02.09 23:53

FOTEČKA

""http://img.en­ter4u.eu/th/pro­duct365538n1lo­.jpg:http://img.enter4u.eu/…5538n1lo.jpg

Kleaa 23.02.09 12:43

složení Jilu

tohle je složení Jil
Složení: (neověřené)
jablko, šalvěj, jahoda, růžové dřevo,
kosatec, karamel, jasmín, konvalinka,
vanilka, cedr, santal, pižmo,

no asi těžko lze podle toho najít něco podobného…
ale koukala jsem na web a třeba ve státech se stále prodává…

Kleaa 23.02.09 14:34
Ada píše:
Tak si ji tam kup :)

no to téma jsem založila proto, aby mi někdo poradil - třeba jestli je to skutečně ona, jestli ji někdo zná… třeba poradil jinou dostupnou…
není to levná záležitost a na tom webu píšou, že do EU neposílají

tak fakt děkuju za radu :wink:

Albeni 23.02.09 18:03

Já bych ti ráda poradila, ale neznám ji :oops: Z toho si nic nedělej, to se tu stane často, že nikdo prostě neodpoví. A rada tak si ji tam kup mi přijde taky celkem k ničemu, když nevíš, jestli Jil voní stejně jako ta už nevyráběná.
Zkus ještě třeba tady v inzerci, zdali Jil někdo náhodou nemá, tak bys mohla sehnat vzorek a porovnat. Snad budeš mít štěstí.

PetraSK doma 23.02.09 18:03

ja mám Jil ale neviem porovnať s tou LR, Jil je krémovo kvetinová vôňa, krásna, šetrím si ju

macska 23.02.09 20:24

Já ji neznám, neznám ani Jil. Podle složení bych to tipla na květinovou orientálku s ovocem, takže bych zkusila třeba DG One (pro větší a sladší pecku LouLou), ale jestli budou aspoň trochu podobné, to nemám nejmenší tušení. :?

Kleaa 23.02.09 22:43

Albeni - díky za radu, už jsem poptala tak uvidím - jestli je to vůbec ono, i když ten popis by tomu asi i napovídal, ale já jsem hrozně špatný rozkodovávač parfémů. každopádně ji měli za 115USD + shipment, no takže na nějaký pokus omlyl teda fakt nemám.

Tu DG One zkusím, i když necítím žádné bílé květinky, ale recenze mě zaujala. Co se týče Lou Lou, tak to se obávám je úplně jiná kategorie, mám pocit něco jako Eden a to nee.

je pravda, si vzpomínám, že byla prezentována i jako lehce orientální, já znám ale orientálky typické a to rozhodně není žádný kadidla apod., je hodně ovocná ale nemyslím splácané dohromady, možná jen jedno, ale já jsem analfabet a nevím, co to přesně je, ale je pikantní. cítím něco jako maliny nebo něco podobného na vanilkovo nějakém podkladu. Není to žádný omdlévák a přesto má ohromnou výdrž, jen si čichnu a cítím ji stále jemně v nose. Je tajemná, teplá a na tom jiskří nějaké to ovoce - pořád jako na začátku, nevyprchá.

Trochu mě napadá podobnost s Ultraviolet, ale pozor - bez té hořké papriky a jen ze začátku, než vyprchá a zbyde z ní cukrová vata. Jo tak to je ten styl, ale bez té hořkosti, spíš dominuje ta malina nebo co to je

škoda, že ji sem nemůžu vložit, abyste si mohly přičichnout :wink:

macska 23.02.09 23:12

malina? Co Hot Couture?
nebo ostružina a Amethyst? :conf:

Kleaa 24.02.09 00:10
macska píše:
malina? Co Hot Couture?
nebo ostružina a Amethyst? :conf:

Hot Couture mám ale není to ono i když je pěkná
tahle má v sobě ovocnou svěžest a zároveň se slaďoučká, ale jemně ne moc
nemá v sobě nic nepříjemného, trochu jako upečený koláč (ne ten koláč) ale to ovoce na něm možná teplý rybíz, maliny, jahody, to dohromady, tak nějak tak to voní tohle teplé ovoce ale zároveň svěží jako třeba Moschino Love Love, ale v tomhle ovocném provedení s vanilkou nebo čím…

Mirka V. 24.02.09 08:31

Kleoo,vyzkoušej Secret Obsession/Calvin Klein/, sice to nejsou maliny,ale švestky,nicméně mi trošku připomněl po rozvonění Ultraviolet,není tam právě ta cukrová vata,ale Secret je pikantní,slad­ší,moooc pěkný a hlavně mu dej čas :wink:

Kleaa 24.02.09 09:55

Mirko, děkuju, určitě vyzkouším.

to je zajímavé, jak teprve když už si lámu hlavu a přemýšlím, dojdu k závěru, že je to vlastně horké ovoce (malina, rybíz, jahoda) s vanilkou . možná i takovýto likér. prostě nádhera, zároveň svěžest jako u toho Moschina, jako by bylo dělané z tohoto likéru.Přitom bych vždycky tvrdila, že jsem spíš na květinovky.

já jsem tu četla někde recenzi na vůni, která byla popsána, jako ten ovocný koláč nebo něco…tak asi začnu pátrat.

každopádně nic temného a těžkého v ní necítím.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama