www.ausliebezumduft.de

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Červánek 14.1.16 20:57

@micuska6 Vierko, nevšimla, myslím, že ale zatím žádné posuny napříč značkami nejsou.

Vrátím-li se k Puredistance, tak oni jak vypluli na povrch, tak měli vyšší ceny hned při vstupu - právě o těch 20 euro u nejmenšího balení. 60 ml byly ale nižší.

Vloni skokově zdražily vůně Tauera, protože skokově se zvedl kurs CHF vůči Euru. A myslím, že to zn. Tauer zrovna moc odbytově nepomohlo.

Vím, že nové ceny má i Bruno Acampora v průměru do 10 euro - je to vidět na neos1911.com, ale jsou i nové nabídky čistý parfém v olejové podobě za zajímavější ceny, takže se to asi vykompenzuje.

Jj - s růstem ekonomiky, je více zakázek, rostou platy, aby zakázky měl kdo vyrobit a rostou i ceny.
Jaké ceny jsou udržitelné, je o převisu poptávka-nabídka, která složka je, či bude v tom převisu u vůní se ukáže.

Také ale vznikaji další a další značky, které se snaží uspět, takže uvidíme, jak se poperou s úměrem Výkon/Cena.
Zajímavá značka může být možná i HIRAM GREEN, která má celkem 3 vůně, kde na 50 ml je cena „v normě“. :mavam:

Hanele12 14.1.16 21:40

@Červánek

Opardu jsem zkoušela v pondělí, moc jsem se těšila na pořádný šeřík a na porovnání En Passant. Bohužel, dva střiky na ruku mně nejen nezaujaly, ale rychle se odporoučely. Tak na mně výdrž také minimální. Zůstal jen slaboulinký pudrový opar těsně u ruky. :,(

Červánek 14.1.16 21:53

@Hanele12 tak to jsme dvě, co máme s Opardu stejný problém. Už jsem si myslela, že mám nějakou cichovou vadu, protože šeřík miluji. :lol: a En Passant ve srovnání s Opardu vnímám jako šeřík soliflor s vyšší vydrží.

Tony T 14.1.16 21:58

@Červánek Jen malý postřeh dnes jsem se stavoval v http://www.royalperfumery.cz/ a Puredistance M 60 ml prodávají se slevou, takže stojí 7300 kč . Na ALZD ( nedám na něj dopustit, právě pro tu úžasnou spolehlivost a pro to, jak si váží zákazníka ) bohužel cena zůstává na cca 8100. Pěkný večer :)

• Citovat
  • Nahlásit
Hanele12 14.1.16 21:59

Také to tak mám, En Passant vyhrává na celé čáře. Byla jsem zkoušet na Václavském náměstí. Chtěla jsem i do Ingredients, bohužel strašně pršelo, tak jsem to vzdala. Snad příště. :mavam:

Červánek 14.1.16 22:31

@Tony T ja se držím stale ALZD, prictu-li cenu za jízdné Opava-Praha-Opava plus ztraceny den, vychází mi Alzd stále lépe. Kromě toho Opardu není nic pro mě, když na mě nedrží. Ale gratuluji k nákupu, když máte radost Vy :mavam: a ještě male p.s. v diskuzi jsme řešili e shopy Parfums versus zahranici, kde je mj. i alzd a nikoliv kamenné obchody. Hezký večer i Vám

Edit: Opardu, White je v e-shopu u 60 ml za rovných 8 000,00

Tony T 15.1.16 08:17

@Červánek Se to nějak zamotalo. Myslel jsem Puredistance M ( Roja Dove) Kéž bych mohl přijmout gratulace, ale byl jsem pouze zkoušet. Což dělám asi půl roku .. ta cena, ale parfém je opravdu nádherný. I já považuji ALZD za jeden z nejlepších e shopů v Evropě a podle názorů třeba na Fragrantice určitě nejsem sám. Uvádění nových značek a to jak se starají o zákazníky, je prostě úžasný. Příjemný den a omlouvám se, že jsem vám vstoupil do diskuze :kytka: :)

• Citovat
  • Nahlásit
micuska6 11.2.16 16:36

V týchto dňoch zasiela obchod verným zákazníkom kód na uplatnenie 10 % zľavy.
Na vedľajšom webe je ten kód vycapený, ale pozor, ja som dostala iný. Zrejme každý zákazník má svoj vlastný, asi. Ja len…, aby niekto neprerobil :) .

• Citovat
  • Nahlásit
Červánek 11.2.16 16:59

@micuska6 asi ano, protože posílali kódy tak, že udělení kódu vyžaduje souhlas zákazníka a teprve pak se kód objeví.

33lejaby 14.3.16 14:25

@Červánek @micuska6
Nevíte jak je to se vzorečky zdarma v kombinaci s narozeninovým kódem? Posílají, neposílají? :think:

Červánek 14.3.16 18:02

@33lejaby tak to teď přesně nevím, :think: byť za 2 měsíce to budu řešit také. Micuska nebo Martula by mohly mít přesnější informace.

Martula 14.3.16 19:36
@Červánek píše:
@33lejaby tak to teď přesně nevím, :think: byť za 2 měsíce to budu řešit také. Micuska nebo Martula by mohly mít přesnější informace.

Ano, narozeninový kód se dá kombinovat se vzorečky zdarma. V únoru jsem takto objednávala, sleva 10% a k tomu mi poslali i 3 vzorky. Mimochodem jedny z nejdražších, jaké vůbec mají v nabídce. Ani jsem nedoufala, že mi je pošlou, ale řekla jsem si, že je prostě zkusím napsat, buď je pošlou nebo ne - a vyšlo to. Dva vzorky přišly dokonce originální, ne odstřiky. Perfektní přístup k zákazníkům (…moc dobře vědí, že se jim to vyplatí - že mě tím mají chycenou a objednám u nich zase…)

• Citovat
  • Nahlásit
Ivušenka 14.3.16 20:37

@Martula …to je opravdu pěkný
a samozřejmě chytrý přístup a ještě
navíc udělají dvojnásobnou radost k narozeninám
navíc :palec:

33lejaby 15.3.16 19:18

A abych to uvedla na pravou míru, tak já mám narozeninovou slevu jenom 10 eur :,( . Nakupovala jsem jen jednou, tak asi ještě nemám nárok na 10%

Martula 15.3.16 19:26
@33lejaby píše:
A abych to uvedla na pravou míru, tak já mám narozeninovou slevu jenom 10 eur :,( . Nakupovala jsem jen jednou, tak asi ještě nemám nárok na 10%

To je můj překlep, omlouvám se :oops: Taky jsem měla slevu 10 EUR a ne 10% .
V každém případě k narozeninové slevě vzorky zdarma požádat jde.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek