www.beauty-shop.cz

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Lyonella 09.04.08 11:31

Tady jsem sice neobjednávala přímo z int. obchodu, ale od paní, která jej provozuje,jsem dvakrát koupila na Aukru a byla jsem spokojená.

Ada 09.04.08 12:07

Jakou má na Aukru přezdívku?

Dadenka 09.04.08 16:47

Objednávala jsem, vše v naprostém pořádku.

Lyonella 09.04.08 17:20

To už si Ado nepamatuji, je to už asi dva měsíce, ale paní se jmenuje Vančurová a odkaz na stránky mi přišel mailem.

tarra 09.04.08 18:05
Lyonella píše:
To už si Ado nepamatuji, je to už asi dva měsíce, ale paní se jmenuje Vančurová a odkaz na stránky mi přišel mailem.

a nejde ten nick prosím dohledat v komentářívh?…taky by mě to zajímalo

Lyonella 09.04.08 18:19

Tarro, jde. Nenapadlo mě to. :) Pindrusee.

tarra 09.04.08 18:24

díky…na akru nakupuju dost, tak možná někdy využiju - bez doporučení bych tam asi do voňky nešla,bála bych se padělků:(

Ada 09.04.08 19:02

Pindrusee je momentálně odstavená, prý za porušování pravidel… (pravda je, že na Aukru může být člověk odstaven za závažný přestupek i za úplnou kravinu)

Arome Bobina 09.04.08 21:06

Dnes jsem poprvé objednávala - Bvlgari čaj The Rouge, tester 100 ml za 577,– a kupu vzorků. Dám vědět, jak jsem pochodila.

Gep 11.04.08 18:47

Tady se dají objednávat i vzorky? Objednávala jsem na beuty-shop už dvakrát, vždycky vše v pořádku, paní milá a ochotná, všechno zabalené v celofánu, žádný problém.

Gep 11.04.08 18:49

Aha, už jsem to našla, když jsem objednávala, vzorky v nabídce ještě neměli. Bezva. :D

Ada 18.04.08 19:56

Každopádně přidávám pozitivní referenci, objednávala jsem dvě vůně (které jsem levněji jinde nenašla - velmi dobrá cena) a všechno proběhlo v pořádku. Není tu sice dodání do 24 hodin a nulové poštovné, ale ceny skvělé (kdybych si ty samé vůně objednala na elninu, zaplatila bych skoro o 800 víc!).
Ještě bych ovšem přidala možnost vybrat si PPL nebo obchodní balík ČP, běžná dobírka jde do některých končin klidně čtyři dny…

Katka 25.04.08 13:36

Tento obchod taky hodnotím pozitivně, objednávala jsem minulý týden v úterý, ještě ten den jsem byla kontaktována na mail, po převodu peněz na jejich účet ale několik dní nepřišla žádná zpráva, tak jsem tohle pondělí napsala mail, jestli je vše v pořádku..paní mě ujistila, že ano a že zásilka bude vyexpedovaná ve středu. Ve čtvrtek už byla u nás na poště, dnes jsem si ji vyzvedla a vše v pořádku. Dobře zabalené+vzoreček.

Gep 25.04.08 19:20

Druhá moje zkušenost s tímto obchodem už nebyla tak růžová. Vyřízení objednávky trvalo skoro dva týdny. Objednaný vzoreček mi místo dámského přibalili pánský. Parfém byl bez celofánu a evidentně již zkoušený, řekla bych, že ve flakonu tak 3ml chyběly. :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama