www.hyperparfemy.cz

Ada 8.12.08 09:40

www.hyperparfemy.cz

Včera jsem učinila objednávku, zadala os. odběr, a do zprávy napsala vzkaz aby mi upřesnili adresu os. odběru, protože jsem to na stránkách nikde nenašla, a přestože mi přišlo potvrzení objednávky, nenapsali adresu, tak jsem znovu psala, tak snad se už ozvou, kam že si to mám jít vyzvednout.

pokračování: Dnes jsem zkoušela volat několikrát během dne na jediné tel. číslo které je úplně dole na stránkách, neustále se zapíná hlasovka, na zanechaný vzkaz neodpověděli, na emaily žádná reakce - a to jsem si pouze chtěla domluvit osobní převzetí objednaného výrobku, takže fakt bych nechtěla řešit nějakou reklamaci apd. Pro mě to je velmi neseriozní obchod, v žádném případě bych neplatila předem a dražší zboží bych vyzvedávala pouze osobně.
Já sama jsem dřív provozovala intern. obchod a tenhle se mi jeví hooodně podezřele, třeba i to, že po obchodních podmínkách, se kterými musíte při objednávání souhlasit, musíte pátrat a pátrat.

Arome Klára 18.1.09 19:25

Objednávka potvrzená v září a od té doby nic, nic. Vůni neposlali, objednávku nezrušili, telefon nezvedají. :roll:

Myskamauska 23.3.09 12:09

Tak já jsem naopak naprosto spokojená,jeden den objednáno a druhý den parfém doma.
Dobře zabalené a přidán 2ml vzoreček.

Arome Karol 11.8.09 13:24

moje zkusenosti jsou spatne :( parfem jsem si objednala a po 10 dnech nic , kdyz jsem psala kde je objednavka tak prislo jen ,parfem je vyprodan :( zadna omluva nic a stale ho prodavaji dal .. takhle asi ne ..

Váš příspěvek