www.idarek.cz

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Barbarra 09.04.08 12:10

1 objednávka, vracela jsem vůni zpátky, jak dodání, tak vrácení peněz proběhlo rychle a v pořádku.

Ingrid 10.04.08 11:52

Objednávala jsem dvakrát,poprvé bylo vše o.k.sice nedodávají do druhého dne,ale to ani netvrdí,podruhé jsem chtěla parfém jako vánoční dárek,nešel víc jak týden,mailovala jsem,nakonec volala,několi­krát,než jsem se dověděla,že je vyprodaný,nějaký upachtěný mužský hlas mi sdělil,že zavolá,jestli parfém zajistí,nakonec jsem musela zavolat znova sama,abych se dověděla,že není a nebude,přesto to neberu jako nesolidnost,spíše mám pocit,že se jim to trošku šprajclo v předvánočním shonu a klidně si u nich objednám znova.Kamarádka u nich objednávala vícekrát a byla pokaždé spokojená

maricka 05.09.08 11:11

:-)

Mám jen tu nejlepší zkušenost:-) Mají velkou nabídku, ale občas mají něco vyprodáno…

Myskamauska 05.09.08 11:17

Ti mají vyprodáno hodně často,protože se neplatí poštovné a ještě dávají slevu.

Ada 10.09.08 14:38
maricka píše:
Mám jen tu nejlepší zkušenost:-) Mají velkou nabídku, ale občas mají něco vyprodáno…

Bodejť by ne, když s nimi úzce spolupracuješ. Čímž nechci tvrdit, že jim schválně děláš reklamu, i když zřejmě děláš, ale relevantnost tvého názoru to přece jen lehce podrývá ;)

1Miru 10.09.08 15:23

..už jsem to psala jinde… ..je to „podnikavá dívka“.. :wink:

Ada 17.09.08 23:01

Maricko, vážně by ti občas prospělo méně mluvit.

paty 18.09.08 07:53
Ada píše:
Maricko, vážně by ti občas prospělo méně mluvit.

Někdy i úplně
:bang: :bang: :bang:

Ada 18.09.08 09:24

Přepisuješ doslova tok myšlenek, který ti proudí hlavou. Je to roztahané, nesouvislé a nikomu se to nechce číst. Je potřeba myšlenky nejdřív uspořádat, zhustit a pak napsat, ty dva odstavce by se daly sdrcnout do dvou vět.
Mně je to v podstatě jedno, co se mi nelíbí, nečtu, ale jestli chceš, aby tě někdo bral vážně, musíš se zbavit té image přemoudřelé holčičky, kterou celá rodina obdivně předvádí tetičkám.

Violette 18.09.08 09:29

Souhlas s Adou… tok myšlenek, to je výstižné… :lol:

paty 18.09.08 10:08

Přemoudřelá holčička, které má každý za chvíli plné zuby. :evil: Bohužel…

klubko 18.09.08 10:33

Problém není v rozsahu příspěvku, ale nemá to hlavu a patu. Po přečtení zpravidla nevím, co se maricka vlastně snažila říct.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama