www.luckyscent.com

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
jasmina 10.06.09 18:39

to je ve hvezdach … ja jim v tom dotazu jasne napsala, proc k nam ne, a do zbytku Unie ano … nereflektovali

Kerze 20.10.10 17:10

Někde jsem četla, že už k nám posílají - je to pravda ?

Camellia 20.10.10 19:26

Ne :evil:

Hned jsem to zkusila a nejsme v nabídce zemí. Nechápu proč.

Kerze 21.10.10 00:39

Hm, tak to taky nevím… :?

katerinka 21.10.10 09:36

Já od nich kdysi nakupovala (asi dvakrát), a pak nás najednou vyškrtli ze seznamu a že už prý " něvazmóžno" ale proč, to neřekli :evil: :angry:

Nechce se to některé agličtinářce u nich opět vyjednat :?: :?: :?: , mají dobrý zboží, objednávala bych, až bych brečela :bang:

veronika.sk 31.07.11 14:29

tak jsem se toho ujala a napsala jim, a cestička k objednávání by se našla.
Kopíruji z e-mailu. Napište své názory, co si o tom myslíte, případně jaké máte zkušenosti.

Hello,

Thank you for contacting us about shipping to your country.
We recommend to use a local mail-forwarding service, Shipito.

http://www.shipito.com/…-forwarding/

Step 1.
You can create an account with Shipito, and you will get a special
address mailbox to use when you shop with Luckyscent.com

https://www.inccontact.com/client/view_ … hipito.php

Step 2.
Once you set-up your Shipito account and receive your mailbox address,
you can order on luckyscent.com.
Please note: we will only accept your order if payment is made via Paypal.

Step 3.
Use your new mailbox address as the shipping address and you will
receive your order in 9-20 days.

Thank you,
Franco

Ronna 31.07.11 15:34

Někdo tu už Shipito používá, ale mně to připadá drahé.

verunka2201 02.08.11 16:00

Jo, drahý je to dost. To bych spíš uvažovala o poslání na Slovensko a odtud to nějak dopravit sem do Čech. Jak, to už ať si každý pořeší sám.

Stejně mi to hlava nebere: na Slovensko posílají a sem ne. Proč? :roll:

slniecko 02.08.11 16:24
verunka2201 píše:
Jo, drahý je to dost. To bych spíš uvažovala o poslání na Slovensko a odtud to nějak dopravit sem do Čech. Jak, to už ať si každý pořeší sám.Stejně mi to hlava nebere: na Slovensko posílají a sem ne. Proč? :roll:

no…budto nas preferuju :mrgreen: …alebo si to jednoducho u nich shipito vybavilo…

ale vazne…ja sa mozem obcas obetovat :)

janali 03.08.11 21:06
slniecko píše:
verunka2201 píše:
Jo, drahý je to dost. To bych spíš uvažovala o poslání na Slovensko a odtud to nějak dopravit sem do Čech. Jak, to už ať si každý pořeší sám.Stejně mi to hlava nebere: na Slovensko posílají a sem ne. Proč? :roll:

no…budto nas preferuju :mrgreen: …alebo si to jednoducho u nich shipito vybavilo…

ale vazne…ja sa mozem obcas obetovat :)

Mňa skôr štve tá daň. Ja by som sa obetovala tiež, ale pri poslednej obeti sa všetky vône neskutočne predražili oproti ALZD - všade mi prirátali 20% daň :roll: :roll:

Pritom je tam pár vôní, ktoré potrebujem a nedostať ich nikde inde, aj moje obľúbené krémiky na tvár musím oželieť :lol:

Danilejka 29.04.18 08:06

Ahoj, uvažuji o nákupu, pokud byste se někdo chtěl přidat ke společné objednávce, mohli bychom se podělit o poštovné.

Nejdříve bych ale musela sehnat dobrou duši ze Slovenska, která by byla ochotná zaplacenou objednávku převzít a přeposlat do Čech.
Z Lucky do Čech stále nezasílají, na Slovensko však ano.

Odsud už bych případnému spoluobjednavateli jeho část objednávky předala/doručila.

Měl by někdo z vás, čistě teoreticky, zájem? :-)

Jirka84 12.05.19 18:52

Neplánuje někdo z braťiaů objednávku z tohoto obchodu? Popř. někdo, kdo by byl ochotný mi něco objednat a poslat do ČR? ;-)
 Díky

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek