www.parfemy-exclusive.sk

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
wardat 01.09.13 12:05

Včera jsem objednala hafo vzorečků arabek a L'Artisan Parfumeur. Nemůžu se dočkat, až přijdou! Dnes jsem zjistila, že mají novou akci 5ml odstřiků na Montale a MDCI! Já se zblázním :zed: . Jdu zase naházet něco do košíku. :pankac:

Sasa 01.09.13 12:37

@wardat
to je první fáze, bude hůř :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
elegantAngel 14.09.13 17:52

el nabil

ahoj citam ze uz mas skusenost s el nabil mohla by si mi nejak opisat vonu ake su ja mam zaujem o white musk len pozeram ze su to 9ml oleje je to v celku citit oplati sa to kupit alebo niesu prilis silne mohla by si mi opisat dakujem

Mandorla 25.12.13 20:27

Na stránke píšu, že rozbehli spoluprácu so spoločnosťou Sterling. Neviete, čo to znamená? Ďalšie arabské parfumy?

coconut 25.12.13 22:10

@elegantAngel Máš v tom trochu chaos. White Musk od El Nabil snad ani neexistuje, myslíš Al Rehab? A nechci kecat, ale 9 ml taky není, El Nabil má 5ml a Al Rehab 6ml, případně menší balení 3ml. Jinak si myslím, že se vyplatí, vydrží dlouho, i když se to nezdá.

jerry 25.12.13 22:40

@coconut

Myslím, že pod „white musk“ není myšlen název vůně, ale složka.

Když ještě Parfemy Exclusive prodávali El Nabil, tak k této značce měli přiřazenu i řadu Arabian Musc, což byly CPO v 9 ml roll-onech.

A mezi nimi byla i whitemuskovka Musc Blanc

coconut 25.12.13 23:56

@jerry To mi nedošlo, že je myšlena jen složka, tak to se omlouvám.
Je škoda, že už tam El Nabil neprodávají, to je pro mě novinka :(

jerry 26.12.13 00:05

@coconut

Když ono v těch názvech aby se občas prase vyznalo - každá arabská firma má nějaký „Extra Musc Blanc“ nebo „Superior White Musk“ a pak se v tom orientuj :D

Mandorla 15.02.14 20:21

Ach nie, naozaj zvýšili poštovné z 2€ na 4€? :?

Mandorla 16.02.14 14:51

Odvolávam, je to dezinformácia (opravila ma Sára)- ceny poštovného sa nemenili :potlesk:

pesalan 21.01.15 07:25

Zeptám se, kdo u nich nakupujete pravidelněji, komunikuje s vámi paní Sára? Psala jsem už třetí dotaz během cca půl roku na jejich email a nikdy nedostala odpověď :,( :nevim: .

kakadu 21.01.15 08:46

@pesalan

Já jsem už tam přestala nakupovat nějak od léta, protože se mi stalo to samé, na moje dotazy mlčení, nulová komunikace.
Bývala jsem stálý a věrný zákazník, nechala tam za ty roky spoustu peněz, ale bohužel komunikace jaksi ustala, na své několikrát opakované dotazy a maily ohledně zaslání vůně žádné odpovědi, jen jednou z začátku, že mi odpoví později nebo pan Miro.
To už ale nikdy nenastalo.
Moc trpělivá nejsem a navíc se mi nechce někoho stále doprošovat, tak jsem změnila dodavatele a navíc mi to tam pak vycházelo stejně všechno nejdráž, řekla jsem si proč ještě platit poštovné ze Slovenska, když mám v Brně prodejnu doslova „za rohem“ a dost stejného zboží v ní mnohem lacinější, časté slevy, akce…
I toto chování je návod, jak přijít o stálé zákazníky…
Taky mi v posledním roce často neseděly popisy vůní, koupila jsem naslepo něco, co vonělo úplně jinak a nebyla jsem sama, tak jsem postupně ztratila důvěru

• Citovat
  • Nahlásit
pesalan 21.01.15 08:51

@kakadu Děkuji za info. Je to škoda… Konkurence je dnes velká a nabídek mraky. Jak píšeš, obrátíme se jinam.

Mandorla 23.01.15 18:21

Mohla by som sa opýtať, akú náhradu medzi e-shopmi ste si našli za parfemy-exclusive? :think:

Tana1112 23.01.15 18:37

@kakadu @pesalan Pokud vím, měla paní Sára před časem nějaké dost velké zdravotní problémy, možná to je ten důvod…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek