www.parfemy-exclusive.sk

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
pesalan 23.01.15 20:02

@Tana1112 Ano, asi to tak bude. Včera večer mi poslala email a psala něco v tom smyslu, jak píšeš Ty a že její společník vede firmu sám a nestíhá aktualizovat stránky. Je to, ale škoda…

Misha17 23.01.15 20:08

Ja som u Sary objednavala zaciatkom januara a vzdy komunikoval len Miro. Trosku bol chaos v objednavke a tak sa ospravedlnoval ze ma toho strasne vela. Ale inak balicek prisiel rychlo aj s kopou vzoriek a darcekov.

Červánek 24.01.15 11:40

Na parfemy-exclusive.sk jsem před pár lety narazila náhodou, když jsem hledala vůni Gardénia od Isabey. A tak jsem díky Sáře a Mirka objevila Montalky, Arabky, MDCI, Guet Apens/Attrape Coeur a jiné exkluzivky od Guerlaina, Amouage - dodnes mám speciální kabelkové flakóny od EPIC, LYRIC a UBAR, atd. Z objednávání se stalo hezké přátelství, moje osobní cesta do Bratislavy za Sárou - kdy jsme strávily spolu skoro celý den ve vůních.

Jak to tak ale bývá, přicházejí do života někdy těžké zkoušky - tu zdraví, tu vztahy, tu velká změna v obchodních podmínkách pro malé prodejce, kteří to vůči velkým rybám nemají vůbec jednoduché.

ZDRAVÍ je to nejdůležitější, co máme a pokud zde příjde zásah, tak je třeba okamžitě řešit právě to zdraví a vše ostatní jde na druhou kolej.

Pokud vím, dnes se o obchod stará jen jeden - Mirko, kdy na jednoho je té práce MOC - objednávky, platby, lítání na celnici, hlídání si úhrad, chystání a expedice, psát recenze (na které čas ani nezbývá), atd.

Za sebe však parfemy-exclusive.sk velice děkuji za nasměrování a ukázání mi, co jsou výklenkové vůně a zasvěcení mě do světa velkých vůní. Balíčky, které mi chodily byly vždy plné vzorečků a dárečků.

Přeji celé posádce parfemy-exclusive hlavně dobré zdraví, štěstí a radost v dalších aktivitách a třeba se zase podaří návrat k výklenkovým vůním. :kytka: :kytka: :kytka:

parfumerka 26.01.15 12:51
@Červánek píše:
Na parfemy-exclusive.sk jsem před pár lety narazila náhodou, když jsem hledala vůni Gardénia od Isabey. A tak jsem díky Sáře a Mirka objevila Montalky, Arabky, MDCI, Guet Apens/Attrape Coeur a jiné exkluzivky od Guerlaina, Amouage - dodnes mám speciální kabelkové flakóny od EPIC, LYRIC a UBAR, atd. Z objednávání se stalo hezké přátelství, moje osobní cesta do Bratislavy za Sárou - kdy jsme strávily spolu skoro celý den ve vůních.

Jak to tak ale bývá, přicházejí do života někdy těžké zkoušky - tu zdraví, tu vztahy, tu velká změna v obchodních podmínkách pro malé prodejce, kteří to vůči velkým rybám nemají vůbec jednoduché.

ZDRAVÍ je to nejdůležitější, co máme a pokud zde příjde zásah, tak je třeba okamžitě řešit právě to zdraví a vše ostatní jde na druhou kolej.

Pokud vím, dnes se o obchod stará jen jeden - Mirko, kdy na jednoho je té práce MOC - objednávky, platby, lítání na celnici, hlídání si úhrad, chystání a expedice, psát recenze (na které čas ani nezbývá), atd.

Za sebe však parfemy-exclusive.sk velice děkuji za nasměrování a ukázání mi, co jsou výklenkové vůně a zasvěcení mě do světa velkých vůní. Balíčky, které mi chodily byly vždy plné vzorečků a dárečků.

Přeji celé posádce parfemy-exclusive hlavně dobré zdraví, štěstí a radost v dalších aktivitách a třeba se zase podaří návrat k výklenkovým vůním. :kytka: :kytka: :kytka:

Milá Sylvi,
veľmi si vážim tieto slová a úprimne obaja ďakujeme. Aj za nadšenie a obrovskú radosť z každého jedného mililitra vône, ktorými sme robili život trošku sladším tebe i okoliu. Ako píšeš, zdravie si začíname ctiť, keď o neho prídeme. To bolo hlavnou príčinou opustenia parfémového kráľovstva. A keď som sa už chystala na polovičný návrat, kríza všetku tú krásu a čaro objavovania niche sveta zabila.
Lepšie si to ani nemohla za mňa napísať.
Ja si chcem v mysli uchovať parfém ako kusisko krásneho umenia, toto majtrovstvo sa nedá žiadnymi peniazmi zaplatiť a preto duša dávno z parfémov odletela.
Ostávam pri Mirkovi už len ako figurant na polovičný úväzok. Nikdy by som nezradila človeka, ktorému vďačím že ma zatiaľ nevzala zubatá.
Týmto sa zároveň všetkým ospravedlňujem za komunikačné a iné výpadky našej spoločnosti. Na jedného človeka to bolo nad rámec síl.
Ide sa ďalej, s novou filozofiou, ktorú vám čoskoro na stránkach predstavíme. Ďakujeme všetkým za priazeň, ktorú ste nám podnes zachovali.
Ešte na margo parfémových popisom posledných rokov, väčšia časť nie je mojim dielom.
Sára

Martula 26.01.15 13:21

@parfumerka Milá Sáro, nesmírně ráda čtu vaše slova po dlouhé době tady na Arome.
Moc vám držím palce a od srdce přeji, aby se v letošním roce vše dařilo.
Děkuji za všechny parfémové poklady a spoustu inspirace, které od Vás mám :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
MonicaNY 26.01.15 15:16

@parfumerka Paní Sáro, přidávám se k Martě a moc Vás zdravím a ráda „slyším“ po takové době.
Držím palce Vašemu obchodu, který mi pomohl objevit a pořídit si pár voňavých pokladů a přeji Vám hodně zdraví a mnoho úspěchů na všech frontách :kytka: . Renée

qanik 26.01.15 17:15

Pani Sára, držím Vám palce a z celého srdca prajem zdravie a veľa úspechov. Vďaka Vášmu eshopu som objavila svet nikových a orientálnych vôní, rovnako ako dovtedy nevídaný osobný a poctivý prístup ku každému zákazníkovi. Nech sa darí! :kytka:

wardat 31.03.15 14:35

@parfumerka Paní Sáro, přidávám se velmi ráda k ostatním aromačkám nejen s díky za uvedení do světa parfémových skvostů, ale především s přáním návratu životní síly a elánu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Váš příspěvek