www.parfemy-exclusive.sk

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Evax 13.2.09 11:16

Jsem další, kdo přišel pět chválu :D Několik objednávek, všechno opravdu perfektní, navíc milé jednání atd.

Krásně to napsala janas :D

Kopretina 13.2.09 13:54

Naprosto profesionální a vstřícné jednání. Krásně zabalené, bleskové zaslání a spousta vzorečků jako dárek. :)

evik77 2.3.09 13:31

jsem v šoku

Milé jednání. Informace o odeslání. Balíček došel do 2 dnů, vše perfektně zabaleno. Také jsem dostala dárek navíc, ačkoliv jsem si objednala jen vzorky… :) No nejsou úžasní? :heart:
Měla jsem pocit, že jsem jejich nejdůležitější zákazník :heart: . Dávám minimálně 10 jedniček s hvězdičkou :banana:

Hraška 2.3.09 15:30

Objednávala som si (vždy iba vzorky) asi 2×-3×, ale bola som maximálne spokojná po všetkých stránkach :heart:

PetraSK doma 5.3.09 17:20

jaj ešte som nenapísala skúsenosť, tak so Sárou len ta najlepšia, úžasné je tam všetko. Absolútna profesionalita a láska ku parfémom spolu s milou a komunikatívnou osôbkou /Sára a Mirko/ pod jednou strechou, veľmi príjemné nakupovanie, blesková odozva, balíček krásne zabalený, vzorky a odstreky v balení, ktoré viete použiť aj neskôr, vzorky vždy priložené. Keď mi má prísť balíček od Sáry, som ako nadrogovaná, poznáte to, s rozšírenými zreničkami trhám obal a skúšam po celom tele všetko naraz :lol:

edinka 8.3.09 14:09

Podepisuju se pod všechny nadšené příspěvky :banana:

Není co dodat, vše bylo řečeno.

janicka24 13.3.09 23:47

Taky jsem si objednávala…byla jsem velice spokojená…a radost z dárečků veliká…Super byl i osobní mailík a komunikace…Moc doporučuji…

LuciaG 14.3.09 14:00

Ja mám tiež len tú najlepšiu skúsenosť. I napriek tomu, že som objednávala iba zopár vzoriek, jednanie bolo naozaj na úrovni a mailová komunikácia bola super rýchla :wink:

Světluška 21.3.09 21:44

Rozhojňuji řady spokojených zákaznic/íků.

1Miru 21.3.09 23:53

…jsou nepřekonatelní!!!!

Ppavla 22.3.09 17:52

První objednávka, rychlá dodávka. Naprosto super. Už přemýšlím, co si zase objednám.

1Miru 23.3.09 07:22

.....Je to třeba jako s vínem..

• když ochutnáte prvotřídní láhev,

už nechcete pít „krabicák“… …Když poobědváte v luxusní restauraci,
málokdy zatoužíte po bufáči „na stojáka“… …Když se Vám na jazyku rozplyne pravá belgická pralinka,
přestanete šílet po výhodné akci na čokolády z Polska…

Takže, když poprvé nakoupíte u „Exclusive“ - už neodejdete!…
Oni si Vás rozmazlují a hýčkají,
jste pro ně stejně důležití s pár obědnanými vzorečky, jako kdyby jste kupovali flašku parfému MDCMI…(alespoň já se tak cítím!)
Tady opravdu platí heslo:
„Náš zákazník = náš pán“!
:P

Ingrid 23.3.09 17:52

Velmi milé a vstřícné jednání,což dneska není samozřejmost,objednávala jsem jen vzorečky a k nim dostala dárek,v podobě vzorečku navíc a tuším,že tohle nebude poslední objednávka.Jsem nadšená. :D

ledifia 24.3.09 12:11

Byla jsem TAK natěšená, že jsem se do balíčku dobývala už v šalině. Zabaleno opravdu skvěle - kvůli nedostatku jiných vhodných nástrojů odrovnala jsem při tom propisku, těch mám spoustu…

Perfektní servis, komunikace, vzorky navíc, balení… vše super. Jen se musím brzdit, abych to všechno nechtěla očichat naráz.

daniela 29.3.09 15:29

Příspěvky tady na Fóru mě navnadily, prohlédla jsem si stránky obchodu, úplně mi poklesla čelist :) ! Tolik jinde nesehnatelných značek a ještě k tomu u všeho vzorky. Jen by mě zajímalo - ty vzorečky jsou udělané jako odstřiky? Nebo jsou to originály (asi jen ty 1ml?)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek