www.parfemy-exclusive.sk

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Fanfan 10.6.09 11:15

Tak já další obchod - vzorky a opět maximální spokojenost. A jak tu tak testuji Kashku, mám čím dál větší pocit, že příště to nebudou vzorky… :wink:

1Miru 10.6.09 12:21

Kashka je nádherná!!!,
krásný jemný orient!

Arome Danča02 12.6.09 11:55

Další zásoba úžasných vzorků právě dorazila. Jako vždy obratem zasláno, perfektně zabaleno,několik vzorečků navíc, co dodat : tenhle obchod je prostě naprostá jednička. :D

Z Kashkhy jsem tak trochu na větvi a nevím, co si mám myslet. :shock: Tenhle pocit jsem měla ale u Angela a Shalimaru po prvním přivonění také a pak z toho byla láska na celý život.

Elvira 12.6.09 18:35

Taky jsem nadšená a na Kashku jsem zvědavá, přišel mi v balíčku vzoreček, tak se na ni taky mrknu. Se Sárou a Mirem je neuvěřitelně skvělá komunikace, nikde jinde jsem se s ničím takovým nesetkala!

Oreion 22.6.09 17:05

Přišel mi dnes balíček se vzorečky i s malým překvápkem. Je to úplná závislost, každý den se dívám na jejich stránky. :heart:

maxandy 26.6.09 14:01

Vše perfektní, v pondělí jsem objednala, zaplaceno v Kč v ČR a dnes balíček doma. 50 ml KASHKHA + vzorčeky :banana: :banana: :banana:

Komunikace výborná, obchod velmi chválím!!!

sLenka 30.6.09 20:58

Taky musím připojit velké díky a chválu …
Objednáno v neděli … odpověď skoro ihned…
Nechtěla jsem rušit…
:oops:

Dodáno velmi rychle, úžasně zabaleno, moc děkuji za vzorečky navíc…
SUPER :wink:

Kajla 2.7.09 19:39

Myslela jsem, že už nebudu chodit se dřívím do lesa, ale nákup tady je tak neskutečně příjemný, že mám celé odpoledne skvělou náladu a tak přicházím s ovacemi.
Zkouším vzorečky a plánuju nákup parfému :D

fressia 2.7.09 21:10

Takisto už viaceré nákupy, maximálna spokojnosť, vždy vzorky naviac, perfektný prístup, čo viac si priať.

cinkja 3.7.09 17:19

Dnes mi přišel balíček s Kashkhou, jako dárky voňavý vosk a spousta vzorečků - moje nadšení z obchodu, přístupu Sáry, perfektní komunikace a rychlého doručení je stejně velké jako nadšení z doručených voňavých pokladů. Moc děkuji :P

dracatko 17.7.09 16:36

Taktéž naprostá spokojenost - perfektní komunikace, vzorečky navíc, všecko obezřetně zabaleno … Bezvadné :wink:

elisen3 17.7.09 19:30

Připojuji se k velmi kladnému hodnocení, asi 20 vzorečků, k tomu 4 navíc (nikovky), velmi důkladně zabaleno a rychle doručeno :D

Už testuji a již nyní vím, že bude i další nákup.

Hailstone 20.7.09 14:07

:heart: :heart: :heart: Sára a Miroslav jsou v této době naprosto jedineční lidé. Ve svém oboru nemají konkurenci. Jak lidským přístupem, tak profesionalitou. Mnozí parfumeři by se od nich měli učit. Moc děkuji za ten pocit, že jsem pro Vás zákazník, okolo něhož se vše točí.
Vaše stránky jsou návykové a na sto procent vím, kde budu další roky utrácet. :D
:heart:

Janka 20.7.09 14:15

Ještě jsem zde nenakupovala, ale na stránky se pravidelně chodím kochat 8) . Hned je vidět, že jsou dělány s opravdovou láskou :P

Hailstone 20.7.09 15:43

Janko objednávej, tam je i radost nakupovat. Cítíš se jako princezna okolo které se vše točí. Od jejich mejlíků se nemůžu odtrhnout. Pročítám si je stále dokola. :heart: Když přijde balíček, tak velice rychle od objednání, krásně a pečlivě zabalený, se spoustou vzorečků. A ne ledajakých vůní, ale vzorečků vůní vzácných, orientálních. A těžce návykových.

Žádné strojové škrobené odpovědi. Žádné odpovědi typu: „Litujeme, ale zboží už nemáme, musíme objednat , bude až za 3 týdny… apod.“

Hlavně když pak čteš od jiných prodejců, jak náročné je stránky aktualizovat, jak složité je takto podnikat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek