www.parfemy-exclusive.sk

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
malaeva 13.1.10 20:41

Ptala jsem se paní Sáry, jestli je možné u ní koupit i jinou velikost vzorečku než je uvedena v nabídce. Dostala jsem odpověď, že můžu mít 10, 20 nebo 30 ml od kterékoliv vůně. Dokonce by to šlo udělat tak, že by mi vůni poslala v originál flakonku (mnou zvolený objem vzorku). Ještě jsem tuto možnost nevyužila, ale je to fantastické, protože mně se flakonky líbí, i když je v nich malé množství.

Tana1112 13.1.10 21:01
malaeva píše:
Ptala jsem se paní Sáry, jestli je možné u ní koupit i jinou velikost vzorečku než je uvedena v nabídce. Dostala jsem odpověď, že můžu mít 10, 20 nebo 30 ml od kterékoliv vůně. Dokonce by to šlo udělat tak, že by mi vůni poslala v originál flakonku (mnou zvolený objem vzorku). Ještě jsem tuto možnost nevyužila, ale je to fantastické, protože mně se flakonky líbí, i když je v nich malé množství.

To je pravda :-) Koupila jsem u ní originální 20 ml flakonek Montale :banana:

elisen3 23.1.10 10:47

V neděli jsem objednávala vůni v originálním flakonu a ve středu jsem měla balíček již doma!! A to ze Slovenska :shock: ! Velmi milá a rychlá komunikace, pečlivě zabaleno, vše v perfektním stavu a přibaleno plno krásných vzorečků navíc. A to vše za velmi přijatelnou cenu :D . Děkuji za tak příjemný obchod a DOPORUČUJI!

kometka 24.1.10 18:34

Objednávala jsem poprvé v tomto obchůdku a vše proběhlo bleskově. Zboží bylo do tří dnů doručené, perfektně zabalené a k tomu ještě spousta vzorečků. Pani Sára je velmi milá a ochotná osůbka. Určitě u nich opět nakoupím. Vlastně už mám zase vybráno :oops: .

Parga 24.1.10 21:50

Také jsem objednávala poprvé a jsem maximálně spokojená! Balíček mi Sára ihned připravila a odeslala. Přidala i vzorečky. Děkuji mockrát a doporučuji :wink:

tapuz 27.1.10 10:57

V neděli jsem objednala a dnes už mám balíček doma. Vše pečlivě zabaleno, přibaleny skvělé vzorečky, velmi milá komunikace a tohle vše za vynikající cenu. Jsem naprosto spokojená a jednoznačně doporučuji.

Inesska 27.1.10 14:59

Ja som od nich par krat objednavala vzorky a bola som naozaj velmi spokojna. Pani Sara a pan Miroslav robia svoju pracu uplne skvele, pustili sa do niecoho noveho, co na Slovensku nema zatial obdobu a tejto ulohy sa vzchopili naozaj skvele s uplnym nasadenim a celym srdcom.
Aj touto cestou VDAKA.

kometka 27.1.10 17:40

:D Opět veliká chvála! Vzorečky zdarma, strašně milá komnunikace a super rychlé dodání (v neděli večer objednáno, dnes mám balíček doma). Je to jednoznačně nejlepší obchod kde jsem kdy nakupovala! Určitě zase u tak super lidiček objednám :D :D :D

parfumerka 27.1.10 18:25

""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8658.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s8658.gif http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3475.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s3475.gif

Scherie 27.1.10 19:54

Také jsem neodolala a objednala, vůně za skvělou cenu, vzorečky, perfektní zabalení..dnes večer budou parfémové orgie :twisted: Děkuji!

Katlynka 29.1.10 09:43

Prvý avšak určite nie posledný nákup. Veľmi príjemná komunikácia, krásne vône, rýchle dodanie, úžasné ceny. Už teraz šmejdím, čo by som potrebovala nabudúce :) a tie lákadlá v podobe množstva vzoriek.. Ďakujem :heart:

janali 6.2.10 13:51

som nadsena!! okrem milej komunikacie a rychleho dodania je tento obchod bezkonkurencny v tom, ako dokaze pristupnym sposobom otvorit dvere do sveta niche aj takym neznabohom, ako som ja. o parfemoch neviem vobec nic, som totiz typ, ktory sa len tak neuspokoji s polovicatostou, ktora cnie z celeho mainstreamu dostupneho u nas v parfumeriach. aby to bolo horsie, nedokazem na sebe zniest skoro nic, 99 percent voni sa mi zda silne, sladke, nie „tie prave“. vacsinu zivota nenosim nic radsej ako by som mala nosit nieco, co mojmu nosu vadi a co nevystihuje moju osobnost. objavenie tohto obchodu je pre mna takmer ako maly zazrak, zachranilo ma pred prave nastavajucim zufalstvom z toho, ze ani v 32 nedokazem najst nic, co je pre mna dost dobre (a ze teda som skutocne problematicka zena). nositelne som zatial stale este celkom nenasla, nuchatelne konecne ano! a to je pre mna skutocne vela!

kometka 10.3.10 19:33

:D vím, že se budu opakovat, ale další obchůdek proběhl opět na 1***. Balíček přišel krásně zabalen se spoustou dárečku a komunikace naprosto bezkonkurenční :D . Samozřejmě, že opět objednám :banana: .

levicek 19.3.10 12:30

Musím se připojit, také jsem objednávala poprvé a jsem maximálně spokojená! Balíček jsem měla doma za tři dny! Přidali i vzorečky. Děkuji mockrát a doporučuji :)

janali: jsem na tom úplně stejně, jako ty, tak snad díky tomuto fóru a úžasným lidem tady konečně vybereme :wink:

levicek 19.4.10 13:53

Tak musím zase jen chválit, dodání rychlé a spousta vzorečků navíc :) Super obchod! Brzy zase objednám :wink:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek