www.parfemy-exclusive.sk

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Frankie 1.6.12 19:38

Jednou jsem taky objednávala v pátek večer a odpověděli mi o víkendu. Sice až na druhý den, ale stejně jsem byla mile překvapena. Počítala jsem, že se ozvou až v pondělí. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Ify 3.6.12 08:13

Zatím jsem objednávala dvakrát, ale vždy výborná komunikace, ochota, rychlost, pečlivé zabalení, vzorečky navíc - byla jsem moc mile překvapená a velmi spokojená.

Sasa 3.6.12 10:54

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti, bohužel mi vždycky pošlou vzorečky toho co se mi líbí :mrgreen: chjoooooo,kdy mne ta závislost přejde?

• Citovat
  • Nahlásit
Garfield 5.6.12 12:55

Mno, asi před půl rokem, jsem se snažila také na něco zeptat,ale odpovědi jsem se nikdy nedočkala. Nehledě na to, že dost dlouho trvalo, než se mi podařilo mail odeslat, stále se vracel s tím, že adresa vůbec neexistuje… :nevim:
Sumasumárum, i kdyby měli v nabídce zázraky (jakože nemají) po této zkušenosti bych se už nepokoušela o objednávku. Nejsem Colombo, abych se pídila po kontaktech, mají být zákazníkům přístupní.Zdá se mi navíc, že mají i docela přemrštěné ceny.

aangie 6.6.12 13:45

Garfield, to jseš asi jediná nespokojená. Já si nemohu jednání paní Sáry vynachválit. Profesionální i lidský přístup na jedničku s hvězdičkou. :kytka:

Tana1112 6.6.12 13:56

Ceny v eurech zhruba odpovídají cenám třeba na ALZD. Poštovné z SK je však nesrovnatelně nižší. Na parfemy-exclusive.sk taky nedám dopustit.

alin 6.6.12 14:49

@Garfield , vzorky predávajú rovnako draho, ako ostatné z drahších zahraničných on-line shopov, kde sa dajú kupovať vzorky. Samozrejme, sú aj lacnejšie. Len tam, kde sú lacnejšie, vychádza viac poštovné, takže je to vlastne jedno. Aspoň ja mám takú skúsenosť.

Garfield 7.6.12 11:14
@aangie píše:
Garfield, to jseš asi jediná nespokojená. Já si nemohu jednání paní Sáry vynachválit. Profesionální i lidský přístup na jedničku s hvězdičkou. :kytka:

Vlákno je tu od toho, aby každý psal své zkušenosti. Za sebe pozitivně hodnotit nemohu i když bych třeba chtěla. Bohužel. :nevim:

Tana1112 7.6.12 21:13

Rozhodně bych obchod hodnotila až po nějaké objednávce nebo nákupu, ne na základě toho, zda mi někdo odpověděl či neodpověděl na mail. Taky mohl mail spadnout příjemci do spamů, takže na něj sotva mohl odpovědět. Mě se teda odpovědi od Sáry dostalo vždycky.

deniz 24.3.13 11:51

Super

Musím pochválit. Objednávka a platba v pátek dopoledne, komunikace výborná, balíček dorazil hned příští pondělí se vzorkem navíc.

Tana1112 31.3.13 09:55

Opět musím přidat další chválu :kytka: . Sára i Miro jsou velmi milí a vstřícní. Rychlá komunikace, ochota a zaslání 5ml vzorku na přání dle mého vlastního výběru (zdarma). Prostě obchod par excellence :potlesk:

Martula 4.5.13 08:43

Po delší době jsem v dubnu 2× po sobě opět nakoupila u Sáry a Mira.
Pamatovali si mě, spolu s fakturou přišel i velmi milý e-mail, další komunikace e-mailem probíhala i večer a o víkendu - vždy rychlá odpověď na mé dotazy. Ochota sehnat vůni, která není na skladě, balíček bleskově odeslán, spousta vzorečků navíc.
Moc a moc chválím a děkuji za osobní přístup, který je opravdu nadstandartní.

• Citovat
  • Nahlásit
kakadu 4.5.13 08:54

@Martula

Taky se musím připojit se samou chválou.

Nakupovala jsem nesčetněkrát, vždy obrovská ochota vyhovět byt nestandartnímu požadavku, naprostá spolehlivost, krásné dárečky.
Zasíláno velmi rychle.
Tak milý, lidský a profesionální přístup se opravdu hned tak jinde nevidí
Moc ráda se budu vracet, paní Sára má „duši“ :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Martula 4.5.13 08:59

@kakadu Naprosto souhlasím.

• Citovat
  • Nahlásit
MonicaNY 6.5.13 23:58

@kakadu @Martula Též naprostý souhlas, skvělá komunikace přes maily, i večer a víkendy, nakupovala jsem zatím dvakrát, ale pokaždé vše na jedničku s hvězdičkou :kytka: .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek