www.parfum.cz (Fedor)

Reklama

Ingrid 10.04.08 11:58

Přešel ze záhadných důvodů po www.parfémy.cz.Je to škoda,protože byl rychlý,spoleh­livý,měl široký sortiment a dovezl i atypickou vůni na přání,ovšem,co zrušil diskuzi,tak nějak upadl,až skončil úplně.Místo 50ml vůně jsem dostala u něj celou kazetu,jindy zase k parfému malé tělové mléko,dříve dával jako dárek konturovací tužky,ale ty byly pěkně staré a jeho balíčky bývaly vycpány novinama nebo letákama z Lídlu,neměl balení na úrovni,ale nakupovala jsem tam ráda.

tuzezlypes 13.04.08 19:59

Zajímavé, že skončil. Protože do té doby se na své diskusi prezentoval coby „velký boss“ a velkoobchodník, kterému na nějakém internetovém maloprodeji až tak nefrčí.

Violette 21.04.08 15:08

Taky mě bavila diskuse u Fedora. Jenže do ní začal zasahovat a mazat některé příspěvky, co se mu nehodily. Pak diskusi zrušil úplně a konec. Je fakt, že ve mně jeho přístup důvěru nevzbudil, ale většinou si ho zákaznice chválily, že sehnal i to, co neměl na stránkách uvedeno.

tuzezlypes 04.05.08 19:22

No ty jeho diskuse se občas správně zvrhly, někdy to byla fakt sranda. No co, člověk se aspoň pobavil. Občas asi nestíhal mazat a pak diskusi zrušil úplně. A to byl možná začátek jeho konce. Protože si myslím, že tam spousta lidí chodila i na tu diskusi a sem tam se inspirovala a něco pořídila. Když diskuse zmizela, troufám si říct, že i prodeje mu poklesly.

Trillian 04.05.08 21:48

Mne je ľúto, že skončil. U neho som kúpila svoj prvý parfem cez internet Ninnu Ricci Less belles zelenú. U nás sa nikde nedala zohnať a on mal tester 100 ml aj s poštovným do SR za veľmi dobrú cenu.

Tana 21.05.08 12:45

Pan Fedor uměl sehnat spoustu vůní, co byly u nás nedostupné. Vždy spokojenost. Kdysi jsem u něho pro mamku objednala Lacosta pour femme 90ml, ale neměli. Poslali tedy dvě 50tky a mamka měla ohromnou radost, že má 10ml zadarmo. Bylo to milé za cenu 90tky :wink:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama