Yes Visage zkušenosti

MiroskaRendka 26.10.17 13:06

Yes Visage zkušenosti

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli jste si někdo nechával dělat plastiku nosu a na jaké klinice? Já jsem mezi sebou porovnávala víc klinik a docela se mi zalíbila yes visage. Máte s ní někdo zkušenost? Ráda bych slyšela i názory druhých, než se opravdu rozhodnu :-)

Stránka:  1 2 Další »
Ekalda 27.10.17 12:30

A proč se ti nejvíc zalíbila yes visage?

MiroskaRendka 27.10.17 16:03

@Ekalda Zalíbila se mi, protože mě zaujalo, že tam dělají procedury i známým osobnostem. Jako třeba Simoně Krainové, kterou mám ráda. I z fotek klinika vypadá moderně a hezky, ale všechno to jsou jen fotky a informace z jejich stránek, takže bych radši chtěla vědět i nějakou konkrétní zkušenost s klinikou, než půjdu na plastiku.

Jerryna1 31.10.17 14:54

Já zkušenost s klinikou mám, protože jsem si tam nechala dělat modelaci prsou po 3 letech od porodu druhého dítěte. Jejich tvar se mi vůbec nelíbil, určitě si to každá žena dokáže představit. A v mém věku jsem prostě ještě chtěla být kočka a ne mamina se škaredými prsy. Na klinice mi dělal prsa pan doktor Molitorn, který byl příjemný a snažil se mi celý proces zpříjemnit. Nemůžu mluvit za nos, na který ses tady ptala, protože na tom jsem nebyla, ale prsa se doktorovi povedla :-)

MiroskaRendka 14.11.17 13:43

@Jerryna1 a neměla si žádné komplikace?

Jerryna1 16.11.17 10:19

Nene, neměla jsem žádné komplikace, akorát mě teda po plastice bolely prsa a musela jsem nosit speciální podprsenku, která nebyla vůbec příjemná. Byla strašně pevná, takže moje prsa nemohla vůbec dychat, jak se to říká :D ale jinak fakt v pohodě :) a co ty? Už ses nějak rozhodla? :)

MiroskaRendka 20.11.17 16:27

Aha a jak dlouho si ji asi musela nosit? :) Já už jsem byla v yes visage na konzultaci s panem doktorem, a zatím na mě teda zapůsobil dobře. Příští měsíc bych měla jít na zákrok, takže mám ještě dost času se pořádně rozmyslet, ale už jsem jednou nohou rozhodnutá spíš pro to abych šla.

miriaam 04.12.17 15:48

Moje kamarádka byla na plastice nosu, ale já osobně bych do toho asi nešla. Odradilo mě od toho ty modřiny co potom máte na obličeji, a vypadáte jako po autonehodě. Ale každý to vnímá jinak, to je jasné

MiroskaRendka 29.12.17 14:03

Ale tak ty modřiny za chvilku zmizí a potom máte hezký nos..

Ekalda 23.01.18 15:17

Jak ti dopadla plastika? Seš s novým nosem spokojená?

MiroskaRendka 30.01.18 13:26

Jo jasně, nos se doktorovi povedl. Hlavně jak jsem se na sebe podívala do zrcadla bez všech těch kravin co jsem musela nosit tak jsem byla překvapená z výsledku. Trošku mi to změnilo obličej, ale rozhodně ne k horšímu.

Tatianečka 22.02.18 09:18

Holky taky bych chtěla jít do yesky na zákrok, ale je to pro mě docela finančně náročné..četla jsem ale na jejich stránkách že se dají dát zákroky na splátky. Nemáte s tím někdo zkušenost?

bambie5 02.03.18 08:58

Jojo, tahle možnost si vzít zákrok na splátky mi přijde fajn. Aspoň mě to docela bodlo, když jsem si na klinice nechávala zvětšit prsa. První jsem se za to sice trošku styděla, že chci plastiku a nemám na ni a musím to řešit takhle. Ale nechtělo se mi čekat než na to našetřím, to už bych mohla být stará babička než bych se dočkala. A prý jsem nebyla první ani poslední. A na jaký zákrok by si chtěla jít ty?

Tatianečka 28.03.18 12:31

No taky bych chtěla jít na ty prsa, ale jsem z ní trochu nervózní i přes to že na mě doktor působil příjemným dojmem. Ty sis je nechávala dělat u jakého doktora? A jak dlouho si potom byla na klinice ubytovaná? Nemám moc ráda ty nemocniční prostředí takže bych nejradši ještě ten den šla třeba domů, ale to asi nepůjde :D

bambie5 06.04.18 09:19

Jsem tam přespala jen jednu noc. Ale s tím nemocničním prostředím to tam není tak horké. Můžeš tam být ubytovaná i na hotelu který je propojený s klinikou jak jsem to udělala já to je taky celkem v pohodě. Ty sestřičky tě tam normálně chodí kontrolovat a může tam s tebou být i někdo ubytovaný.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek