YR - So Elixir EDP

Arome bublinka 04.11.09 21:18

YR - So Elixir EDP

Dnes jsem k ní u YR čichala a přišla mi dost podobná Chanel Chance. Jelikož Chance jsem si příliš neoblíbila, tak ani tato asi mou favoritkou nebude… Nyní ji mají v akci tuším za 890,– a k tomu 15ml kabelkového sprejíku zdarma. Výdrž mi přijde ucházející, na ruce už ho mám cca 4 hodiny a stále je cítit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

viky 04.11.09 21:22

Zrovna teď jsem chtěla tohle téma založit :) .. Mně se zdá vůně moc pěkná. Rocher překvapil. Je to zvláštní, ale připomímá mi procházku letní přírodou. Cítím seno a rozkvetlou louku.. Zatím ji mám jen na papírku. Musím zkusit na kůži.

macska 04.11.09 21:50

aha… tak to nemusím spěchat :lol: podle složení z reklamního letáku jsem doufala, že to bude něco těžšího.

1Miru 04.11.09 22:38

…kategorie líbivek…= mně se nelíbí.
YR má mnohem hezčí jiné vůně!

katerinka 04.11.09 22:49

Příšernost, YR má fakt lepší vůně.

viky 05.11.09 07:23

Já bych ji hned nezavrhovala. I když je jasné, že se nebude líbit milovnicím výrazných vůní. Mohla by se líbit těm, co mají rádi (y) Daisy od M. Jacobse. Zrovna teď po nějakém takovém úlomku léta toužím.

Širín 05.11.09 08:26

Levnější náhradu Chance bych brala… já ji nemusím, ale ten můj ano. Uvidíme…

Arnika 05.11.09 09:33

Tak na tuhle vůni jsem byla zvědavá a vyzkouším ji, i když je mi jasné, že to asi nebude pro mě to pravé - čekala jsem něco dřevitého, kořeněného…YR má občas povedené vůně, třeba Rose Absolue nebo Iris Noir jsou myslím velmi kvalitní i co se týká výdrže.

Kamikaii 05.11.09 18:44

Na mně byla strašně chemická. Začátek mně zaujal, ale pak to nešlo :?

Širín 05.11.09 22:47

Naprosto zaměnitelná s čímkoli.

Dalia 06.11.09 07:04

Ještě jsem ji nezkoušela na kůži, jen na papírku, a tam mě nijak neuchvátila ale ani neodradila. Třeba Rose Absolue mě kdysi dostala na první počich u této to zřejmě nehrozí. :)

Mimochodem, mě bylo prodavačkou v YR řečeno, že by to měla být vůně podobná Coco Mademoiselle od Chanelu.

Dalia 06.11.09 07:05
Arnika píše:
Tak na tuhle vůni jsem byla zvědavá a vyzkouším ji, i když je mi jasné, že to asi nebude pro mě to pravé - čekala jsem něco dřevitého, kořeněného…YR má občas povedené vůně, třeba Rose Absolue nebo Iris Noir jsou myslím velmi kvalitní i co se týká výdrže.
Souhlasím, obě vůně, které uvádíš jsou velmi pěkné a skutečně drží. :P
Kerze 06.11.09 09:17

Proč u nás YR neprodává Venice a Ispahan , když v zahraničí běžně jsou ?! Já je chcííí… :hyster:
Ispahan kdysi vypadal takto
http://www.fragrantica.com/…/nd.4421.jpg
dnes takto
http://www.fragrantica.com/…/nd.5101.jpg
The house of Yves Rocher presents a reedition of perfume Ispahan 1977, specially for all its fans. This is a limited number and has been available since autumn 2008. The perfume was inspired by dark nights of the Orient and it offers fragrant harmony of ylang ylang, spices and vanilla, which seduces mysteriously. The perfume opens with mandarin and bergamot, while base notes include benzoin, tonka, nutmeg and rich vanilla aromas. The new edition arrives in an elegant, glass bottle, as 50 ml.
Venice kdysi

http://www.fragrantica.com/…e/o.1818.jpg
a teď Venise ?!
http://www.fragrantica.com/…/nd.5102.jpg
Venice by Yves Rocher is a oriental floral fragrance for women. Venice was launched in 1986. middle notes are vanilla, jasmine and rose; base notes are sandalwood, musk and oakmoss.

Oba krásné orienty… :?

Širín 06.11.09 09:22
Dalia píše:
Ještě jsem ji nezkoušela na kůži, jen na papírku, a tam mě nijak neuchvátila ale ani neodradila. Třeba Rose Absolue mě kdysi dostala na první počich u této to zřejmě nehrozí. :)Mimochodem, mě bylo prodavačkou v YR řečeno, že by to měla být vůně podobná Coco Mademoiselle od Chanelu.

Prý to dělal stejný návrhář jako Chance nebo Coco M. taky mi to bylo řečeno. Myslíte, že je to pravda?

Evax 06.11.09 12:06

Širín:
To nevím, namátkou /pokud se dobře dívám a informace na fragrantice nejsou mylné/ by to pravda nebyla:
So Elixir is composed by three famous noses: Olivier Cresp, Marie Salamagne and Jacques Cavallier.
Ale obecně u YR-prodavaček by mne případné zcestné informace moc nepřekvapily. Tato nová vůně se zřejmě moc dobře neprodává, neboť prodavačky ji netaktně, drze a vlezle každému nutily rovnou ke koupi :roll: Vůbec poslední dobou mám z YR samé nepěkné zážitky, člověk je tlačen do nákupů za každou cenu, když odcházela bez nákupu paní přede mnou - milá prodavačka koulela očima a ptala se jí, jaktože nic nekupuje, že mají plno krásných věcí /příjemný tón hlasu také neměla/ :roll: :twisted: Na mne zkoušela totéž, takže do YR už moc chodit nebudu, není to poprvé, co jsem viděla takové nepěkné chování - a přitvrzují. Musím říct, že přese všechny vady je ve srovnání s tímto přístupem parfumeriový personál výborný.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama