Yves Rocher

Hervara 5.7.15 13:55

Nevíte, co je na kartičce na červenec, mně ještě nedošla a vždycky došly před novým měsícem :/

kyticka86 5.7.15 15:28
@Hervara píše:
Nevíte, co je na kartičce na červenec, mně ještě nedošla a vždycky došly před novým měsícem :/

Yves Rocher nemá přes léto (červenec a srpen) kartičky, které by posílal poštou. U nich na prodejně si ale můžeš vyzvednout tzv. šekovou knížku se slevami :palec:

kyticka86 5.7.15 15:30
@Hervara píše:
Nevíte, co je na kartičce na červenec, mně ještě nedošla a vždycky došly před novým měsícem :/

http://issuu.com/…i_sekovka_v3

Hervara 5.7.15 15:38

Á výborně, to jsem nevěděla, tu šekovku už mám doma ;)

EvulinkaH 6.7.15 12:42
@kyticka86 píše:
Yves Rocher nemá přes léto (červenec a srpen) kartičky, které by posílal poštou. U nich na prodejně si ale můžeš vyzvednout tzv. šekovou knížku se slevami :palec:

A to se vydává „je tak“ na požádání? Nebo tam člověk musí být zaregistrován?? :think:

kyticka86 6.7.15 16:01
@EvulinkaH píše:
A to se vydává „je tak“ na požádání? Nebo tam člověk musí být zaregistrován?? :think:

Knížečky se jim „válí“ kolem pultu a může si je každý vzít.Jestli ale sleva platí jen pro registrované uživatele, nevím. Myslím ale, že platí pro každého (tedy i neregistrované) :kytka:

EvulinkaH 11.7.15 21:11

@kyticka86 Tak slevové knížky platí pro kohokoliv :palec:

Hervara 28.10.15 19:56

Tak jsem přijela z kolejí a naši mi vyhodili pohlednici. Myslíte, že kdybych jim napsala, pošlou ji znovu?

Hervara 13.10.16 12:53

Koukám, že YR nabízí líčení, ale ne zadarmo. Nemáte některá zkušenost? Zažila jsem totiž i pár hrůz, kdy mě nalíčily prodavačky z Douglasu a ne přímo vizážistky od dané značky. Asi si tvářenku a rtěnku koupím podle sebe.

bambie5 14.10.16 08:47

Mám od nich péči na vlasy, pleť a jelení lůj, ale prý to není až tak přírodní, jak se to tváří? :/

Verda2 15.10.16 12:59

@bambie5

YR není přírodní kosmetika…

Lavandine1 15.10.16 18:24

@bambie5 @Verda2 Možná by chtělo definovat, co je to přírodní… Asi se shodneme, že YR není bio, až na výrobky, které jsou tak vyloženě označené. Jinak moje osobní zkušenost: šampony jsou bez parabenů a silikonu a jediné, které mi na zdejším trhu vyhovují. Pokud jde o toaletní a parfémové vody, mají vysoký obsah přírodních složek a používám je k mé velké spokojenosti již 20 let (samozřejmě postupně různé, protože některé se vyrábět přestaly a jiné začaly).
Na výrobcích je česká přelepka (myslím, že je to i ze zákona povinné), a i pokud by nebyla, většina názvů obsažených látek je mezinárodních..
Takže si stačí přečíst složení… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Hervara 16.10.16 19:27

YR je rozhodně lepší než všechna drogérka. Jinak já se řídím složením než tím, jestli se prezentují jako přírodní a nebo ne. Zase ne všem vyloženě přírodní kosmetika sedne.

Lavandine1 16.10.16 20:58
@Hervara píše: … Zase ne všem vyloženě přírodní kosmetika sedne.
:kytka: To mohu potvrdit. Měla jsem kosmetiku od firmy Karl Hadek (2 krémy), pro jistotu v lednici, aby déle vydržela :-). Objevila se alergická reakce, zřejmě jsem tam cítila i ten pyl :lol: .
  • Citovat
  • Nahlásit
bambules 20.12.16 16:05

Já tam nakoupila nějaký balíčky na vánoce, ale jinak pro sebe používám nobilis tilia a nebo jsem pak spokojená s kosmetikou z dm.. ale yves mi teď přijde nějaký předražený:/

Stránka:  « Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Další »
Váš příspěvek