Yves Saint Laurent Black Opium

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Sára 7.5.15 11:46

Tak konečně jsem měla tuto verzi Opia možnost vyzkoušet, doma mám vzoreček a těšila jsem se na ní fakt moc, ovšem okamžitě co jsem přičichla k ruce se mi vybavila Loverdose od Dieselu, bohužel vývin směrem jinak se nekonal a myslím, že běžný uživatel parfémů tyto dvě nemá téměř šanci rozlišit, škoda…jinak ta Loverdose mi nikterak nevadí ale od Opia jsem čekala více..navíc pokud je název Black, tomuto bych dala spíš název Pink nebo Candy Opium..

Alex 1.7.15 01:57

Black Opium Eau de Toilette
http://fimgs.net/…nd.31440.jpg
black currant, pear, green mandarin, citruses
jasmine, tea, orange blossom, coffee
white musk, white wood

takto pošpiniť Opium 8o :roll:

Sára 9.7.15 10:50

přijde ještě verze l´eau a extreme co myslíte?

hafik 9.7.15 15:42

@Sára Já myslím, že ano :mrgreen:

Makulenka 24.3.17 09:40

Black opium (verzi EDT) mi chtěl dovézt brácha jako dárek z cest. Prý je to vůně přesně pro mě. Koupil jej v Praze na nádraží, šel do trafiky, postavil si ho na poličku, než si prohlídne časopis..a někdo mu jej ukradl :,( Po nějaké době jsem jej tedy šla zkusit (do té doby jsem jej neznala) a za mě tedy - spíše nez La vie est belle mi připomíná Aliena :nevim: Může být, na zimu bych do ní klidně šla, teď na jaro jsem si pořídila verzi Nuit blanche. Stříkla jsem ji na sebe v parfumerii v Německu a celou cestu zpět si čichala k rukávu. Byla to láska na první přičichnutí!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek