Yves saint laurent manifesto vs. l'eclat vs. l'elixir

nikolka009 25.2.14 18:50

Yves saint laurent manifesto vs. l'eclat vs. l'elixir

Ahojky lidičky, potřebovala bych poradit :-) máte někdo zkušenosti s parfémy Yves Saint Laurent Manifesto? nedávno jsem narazila na l'eclat a voní nádherně, ale jelikož je to jen EDT tak mi přijde škoda za ni dát 1500..na internetu jsem si poté našla Manifesto l'elixir a Manifesto a ty jsou už EDP..ale k těm už jsem bohužel neměla možnost si čmuchnout ..proto bych chtěla poradit který podle vás voní nejlépe a je takový nejženštější..děkuji :P

chlist 27.2.14 09:32

já mám úplně první manifesto, ale zrovna k extra ženské něžné vůni, bych ho neřadila, právě naopak, tahle vůně je dost sebejistá a tvrdá. a taky držák, buď ji budeš milovat napoprvé jako já, nebo nenávidět. u manifesta není nic mezi

Verda2 27.2.14 16:15

@nikolka009

Dle mého je nejhezčí L'ELIXIR, dle mého muže to první klasické Manifesto.
Dle nás obou je to poslední, třetí v řadě, L’ECLAT, nejslabší, jak co do intenzity /je to jen EdT/, tak i do krásy. Záleží, co preferuješ, ale myslím, že /aspoň pro mě/ je lepší EdP.

danaada 27.2.14 16:35

Zkoušela jsem obě a L´elixir je sladší, plnější, výraznější, řekla bych, že je díky větší sladkosti obecně asi ženštější, ale já bych ho být tebou nejdřív zkusila, podobnost mezi nimi sice je, jenže nikdy nemůžeš vědět, že to co se ti líbí na jednom (tedy v tomto případě na L´eclat) najdeš i v tom druhém.

Phalaen 8.3.14 11:44

Já byla unešná z Elixíru, ale musela jsem ho dávat jen do vlasů nebo na oblečení, protože moje kůže z něj udělala protivnou žvýkačku :nevim: .

L´Eclat mi tohle nedělá. Je příjemně dřevitě nasládlý, tak akorát a na výdrž si tedy nestěžuji, stříkla jsem si ho večer pod vlasy a při pohybu ho ještě cítím.

Bridgett 24.6.15 19:57

Takže - po dlooouhém váhání a toužení chci pořídit Manifesto. Zaujala mne hned napoprvé, taková ta láska na první přivonění - už se mi dávno nestalo. Ovšem teď nevím jakou verzi pořídit :think: Poprvé jsem zkoušela klasiku, doma mám vzoreček Eclatu… Elixír jsem zkoušela jen na papírek. Všechny tři varianty se mi zdají hodně podobné, potřebovala bych ideálně od všech vzorek a pořádně porovnat najednou :nevim:
Poraďte prosím kdo máte vyzkoušené :D Chtěla bych nejvanilkovější, nejvýraznější a nejdéle držící :mrgreen:

Verda2 25.6.15 15:01

@Bridgett

Zpočátku se mi nejvíc líbil Elixír, ale po x-tém zkoušení jsem si koupila klasické Manifesto - a tak se mi dobře nosí, že už mám 2.lahvičku. Takže za mne je nej to klasické první :)

Lucinela 25.6.15 15:55

@Bridgett
Počkeja na verzi Le Parfum. Mám takové tušení, že bude povedená. Ale pokud toužíš po kašmírovém šálu, nejvýraznější verzi a nejdéle držící, tak určitě Elixír, ale už po 30 ml jsem ho měla dost. Je opravdu hodně chumlací a výrazný a to miluji silné vůně, ale je poněkud lineární. Nicméně výdrž ohromující, v zimě krásně zahřívající. Manifesto EdP mě nijak nezaujalo.

Bridgett 27.6.15 17:50

@Verda2 děkuji za radu :palec: Elixír právě pořádně vyzkoušený nemám, chystám se na něj při další návštěvě Sephory, ale začínám se také spíš přiklánět k úplně první verzi.
@Lucinela Díky za názor, asi pořídím napoprvé klasiku a na zimu bych zkusila Elixír. Nové vůně pořizuji většinou vždy v 30 ml balení, tak uvidím zda bude stačit nebo se zamiluju ;)
A s verzí Le Parfum jsi mne překvapila, ani nevím že se chystá! 8o :oops:

Váš příspěvek